Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament,2camere! 1

Vand apartament,2camere!

Vand apartament 2 camere,zona micro19 (bl B1) linga spitalul jud.,apartamentul este situat la parter ,are apa separat+centrala termica,geamuri termopane ,usi interioare aluminiu,mai multe detalii la telefon:

1120 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament cu doua camere. 7

Vânzare apartament cu doua camere.

Vând apartament două camere decomandate, 70mp, Galați, str. Domnească, zona Grădina Publică, cu balcon stradal, acces la utilități, centrala termica, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium   urgent!
10
3

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium urgent!

Vând apartament 3 camere decomandat, într-o zonă excelentă din Tecuci (zona Avantaj )! Etaj 3 din 4 cel mai căutat etaj! Super călduros iarna cu izolație exterioară și centrală proprie (gaz). Suprafață utilă: 67 mp Termopane, balcon deschis, bloc reabilitat termic Bloc curat, vecini liniștiți, ...

896 EUR/m2 | 67 m2

Tecuci, Galati

Garsoniera port
5
3

Garsoniera port

Garsoniera port sng2 6 7 serviciu sanitar propriu 21mp

1000 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare 58 mp,Galati,etaj3 8,zona vis a vis de piata M20,renovat 2021,instalatie incalzire centrala individuala, instalatie apa proprie,.Imobilul se vinde utilat si mobilat . Fara implicare agentie imobiliara,direct cumparator. Tel

1579 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament spațios
10
2

Apartament spațios

Ne am mărit,nu ca volum ,ci ca nr de persoane,ne cam strange pe la colturi și ne am gandit sa ne luam o bucățică de casa,dar nu ne ajung banii,asa ca,vindem acest minunat apartament în care am crescut,am simtit bucurii și tristeți deopotriva. Da,se afla la etj 4,dar e minunat sa te simți deasupra tuturor,basca,ca ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament spatios
7
6

Apartament spatios

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)
5

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)

Apartament cu 2 camere,curat,semidecomandat,cu 2 balcoane si centrala ,situat pe strada regiment 11 siret,in apropiere de statie bus ,statie taxi la 50 metri,liceul Racovita,supermarket (penny) si faleza Dunarii.zona foarte curata cu vecini linistiti ,loc de parcare in fata blocului.mai multe detalii ...