Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Garsonieră, 25.5 mp + boxă, Micro 40, în spatele Shopping City Galați.
6
1

Direct proprietar! Apartament 1 cameră, recent renovat, complet mobilat și utilat, 25.5 mp, Micro 40, bloc C2A, în spatele Shopping City Galați. Izolat termic Parchet Baie cu aerisire naturală Smart TV 81 cm inclus Mașină de spălat LG Aspirator Samsung Frigider Arctic Cuptor cu microunde ...

1280 EUR/m2 | 25 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere ultracentral
7
3

Vand apartament 2 camere ultracentral

Apartament 2 camere in zona ultracentrala. Str Navelor Centrala termica cu calorifere noi Aer conditionat Termopane Balcon larg cu gresie si termopane spre partea linistita a cartierului Vedere spre palc de castani si Dunare Poze si detalii suplimentare la cerere

1143 EUR/m2 | 42 m2

Central, Galati, Galati

De vanzare ! Persoana fizica vand apartament 2 camere , zona micro 39 b
5
14

Vând apartament in zona micro 39 b ,in apropierea scolii 34, pieței din 39 ,farmacii,mall shopping city. Apartamentul are 2 camere și se afla la etajul 2, nedecomandat, cu o suprafață utilă de 44 mp. centrala termica pe gaz, Izolație pe interior Se vinde mobilat și utilat !

1023 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Tiglina 1 50mp utili | Parter | RENOVAT proaspăt!
8
5

Apartament 2 camere Tiglina 1 50mp utili | Parter | RENOVAT proaspăt! Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, prevazut cu balcon edificat cu autorizatie, usa la balcon cu ieșire in gradina ,situat la parterul unui bloc cu 4 nivele, amplasat in cartierul Tiglina 1, foarte aproape ...

1458 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament
7
1

De vanzare apartament

Apartament modern cu 3 camere, 60 mp, parter, acces direct în parcare Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat la parterul unui bloc renovat și izolat termic, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința are o suprafață de 60 mp și este compartimentată eficient ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

3 cam Potcoava et1 amenajat recent
8
3

3 cam Potcoava et1 amenajat recent

P fizica, vând 3 semidec et1 zona Potcoava.Amenajarea tocmai a fost finalizată. Ap se vinde așa cum se vede, parțial mobilat și utilat.Ap a fost renovat de la placa , având totul nou: instalație electrică, branșament individual apa, termoizolatie interioară, centrala Viessmann, ușa antiefracție.

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

vând apartament casa roșie

vând apartament casa roșie

proprietar, vând apartament 2 camere,casa roșie, PS-uri, et.4 4, hidroizolație nouă, izolație pereți pe interior, AC, centrală, termopan, ușa metalică, uși interior,etc. Necesită zugrăveală.Posibilitate de mansardare, se pot face 3-4 dormitoare+ salon.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Apartament de vânzare 4

Apartament de vânzare

Proprietar, vând apartament 2 camere situat la parter în zona Piața Centrală _Galați. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate plus un balcon cu autorizație de construcție. Bloc construit în anul 1988. Suprafață utilă totală 55mp. Apartamentul este reabilitat termic și dispune de centrală termică, ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament in Galați, zona zero, ultracentral, etaj 4 4. Blocul este mansardat. Are centrala termica.

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vânzare garsoniera
5
3

Vânzare garsoniera

Vând garsoniera Micro 19, Parter, Bloc R9, 20m , mobilata si utilata. Preț 32000E.

1600 EUR/m2 | 20 m2

Micro+19, Galati, Galati

vanzare apartament 4 camere central
9
3

vanzare apartament 4 camere central

Vand apartament 4 camere, ultracentral ( spate spicu ) , etaj 4, 75m2 , multiple imbunatatiri, vedere bilaterala, semimobilat. Pret : 78.500 euro. Relatii la telefon

1027 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

OPORTUNITATE- 3 camere decomandate,2 balcoane, 2 bai, BR-uri, Mazepa 1-Brailei
1
3

OPORTUNITATE Un apartament luminos și extrem de spațios, cu 3 camere decomandate, aflat la etajul 8 din 10 priveliști superbe, lumină naturală din abundență și două balcoane perfect poziționate, cu vedere la str Brailei catre DUNARE, ideal pentru familie, birou sau investiție.. -> Situat la un etaj ...

1047 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
10
1

Vand apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel

1410 EUR/m2 | 39 m2

Micro 21, Galati, Galati

Proprietar
1

Proprietar

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...

1044 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina%252b1, Galati, Galati

Vind apartament 1 camera
4
3

Vind apartament 1 camera

Persoana fizica vând apartament 1 camera, mansarda, I.C.Frimu. Apartamentul are apa rece trasa separat, centrala termica noua, aer condiționat nou, curat. Nu sunt probleme cu infiltratiile, acoperișul este în totalitate acoperit cu tabla Lindab. Suplimentar exista un spațiu de depozitare în podul apartamentului. ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

vand apartament
1

vand apartament

Ap 4camere,etaj4 în micro39A(lângă piata),are toate utilitățile,2bai,3balcoane,spatios82mp,curat,merita văzut!

1098 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere situat la etajul 3 in zona centrala pe Gheorghe Petrașcu,situat aproape de cabinete medicale ,policlinica,grădinița, scoli ,licee, piata, Penny Market și diferite magazine. - apartamentul dispune de încălzire cu centrala proprie, baie recent renovata ,apartament proaspăt ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere semidecomandat 39B
5

Apartament 3 camere semidecomandat 39B

Persoana fizica vând apartament 3 camere semidecomandat, izolație exterioară, rulouri la geamuri , centrala termica, în fața blocului stația de autobuz, la 10minute piața 39, mobilat,geam la baie, 48 mp utili, 52 mp cu balcon la dormitorul mare, etaj 4 4, micro 39 A, preț 60.000 euro negociabil, se acceptă ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vand apartament M3
5
6

Vand apartament M3

Persoana fizica,vând apartament cu 2 camere semidecomandat,mobilat și utilat precum se prezintă în fotografii .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Salvează căutarea