Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vand garsoniera 20mp
6
4

Vand garsoniera 20mp

Vând garsonieră in zona Port,blocurile SNG,et.7 7(lift defect), suprafață 20mp,toate actele in regulă. După cum se vede și în poze este pregătită pentru renovare. Preț 16400 neg

820 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1151 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul
9
1

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul

- Vand apartament 2 camere , ultracentral , etaj 3 din 4 ,zona rezidentiala zero , langa Hotelul Galati, actualul Mercure Centrum , apartament intim,spatios, inconjurat de verdeata si liniste, avand toate punctele de interes ale orasului, in proximitatea imediata : Primaria Galati, Banca Nationala,Biserica ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Galati, Galati

vând apartament 2 camere
5
2

vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere izolat, Tecuci, Galați, zona Cina - 7 lNoiembrie; informații la telefon ; Nu răspundem la mesaje

1100 EUR/m2 | 40 m2

Tecuci, Galati

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati
1
7

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati

Apt la etaj 3 din 8,cu lift Apartament cu 2 camere decomandate, balcon închis, termopane, geam la baie, centrala termica Camere cu parchet stejar Baie, bucătărie, hol, balcon cu gresie-model vechi Vedere la Dunare Poziție foarte buna În apropiere: parcare supraetajata, supermarket, piața, școala, grădiniță, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
4

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4   Henri Coandă, Galați   68 m    Gata de mutat!
13
4

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4 Henri Coandă, Galați 68 m Gata de mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat pe Bulevardul Henri Coandă, la etajul 4 din 4 al unui bloc construit solid, cu hidroizolația refăcută în 2018 și izolat termic exterior. Suprafața utilă este de 68 m . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv: Instalație electrică ...

1118 EUR/m2 | 68 m2

Micro%2b40, Galati, Galati

Garsonieră renovată,mobilata,zonă linistită,aproape de politie
8
2

Vînd garsonieră curată si ingrijită situată intr-un bloc linistit.Zona este sigură chiar lîngă sectia 3 politie in micro 19.Vecini sunt linistiti si respectoși Garsoniera are apă si gaze sî incălzita cu centrală proprie .Ea este mobilată si cu electrocasnice gata de locuit Este intro zonă foarte bune ...

1520 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament cu o cameră
4
2

Vand apartament cu o cameră

PERSOANA FIZICA.Vând apartament cu o cameră zona Reno etaj 4 4 str Gheorghe Doja colț cu Nae Leonard izolație acoperiș nouă apă separat centrala termica proprie nouă termoizolat atât exterior cât și interior 28mp pret45000euro EXCLUS AGENȚIILE IMOBILIARE.ROG SERIOZITATE.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
10
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea