Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

Garsoniera Micro 40 vand 28.000 euro
5

Garsoniera Micro 40 vand 28.000 euro

Garsoniera Etaj 1 - zona micro 40 aproprie Shopping City Mall vand 28.000 euro negociabil Detail la telefon

1076 EUR/m2 | 25 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro
1

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro

Vand apartament cu doua camere decomandate in Micro 19, la L2, parter, izolat, centrala, apa separat si geam la baie. 35,09 mp plus basca de aproximativ 8 mp. Apartamentul este situat in spatele spitalului judetean, magazin mixt la scara, farmacie, plafar. in apropiere sunt scolile 17 si 29, o gradinita ...

1543 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
2

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

3 Camere semidecomandat Centru Faleza
5

3 Camere semidecomandat Centru Faleza

Vand apartament cu trei camere,semidecomandat,etajul 3,CT.Basca generoasa la subsol,bloc curat in km 0.Vis a vis de Carrefour.Exclus agentii.

1315 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Vand ap 2 cam , str Otelarilor
1
1

Vand ap 2 cam , str Otelarilor

Vând ap 2 cam , pe str Otelarilor, renovat de la placă, instalație electrică și sanitară nouă, centrala în condensare,Ac,baterii grohe.Apartamentul are geam la baie,se afla la et 4 dar nu este ultimul etaj.apa este trasa separat, suprafața totala =56,52.Nu colaborez cu agențiile imobiliare. nu sunați ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Micro 19, Galati, Galati

Cameră cămin renovată recent
5
4

Cameră cămin renovată recent

Cameră cămin 11mp renovată recent. Et 4 din 4 fara probleme la acoperiș. Cu duș și chiuvetă în cameră ( încălzită de la boiler) și wc la comun. Încălzirea se face electric prin panou radiant. Dotari: Tâmplărie termopan, ușă metalică, gresie modernă pe jos netraficată( nouă). Zugrăvit recent. Faianță ...

1318 EUR/m2 | 11 m2

Galati, Galati

Vind apartament 3 cam. ultracentral, Galati , Ocazie.
2
11

Vind apartament 3 cam. ultracentral, Galati , Ocazie.

Vind in GALATI {jud.Galati} ap. 3{trei} camere, decomandat, ultracentral , et.1 10 , blocul R3, aflat pe B-dul Brailei Nr.19, {din seria R-urilor ,cu magazine la parter}. Ap-tul este gol, proaspat renovat, cu pozitionarea S-V si cu balcoane la toate camerele, inclusiv la bucatarie. Ap-tul se afla pe ...

1435 EUR/m2 | 85 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
3

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera Țiglina A-uri
6
4

Vand garsoniera Țiglina A-uri

Proprietar vând garsoniera Țiglina A-uri, complet mobilata și utilata , renovata complet, instalatie electrica schimbata, aer condiționat, tamplarie pvc, etaj 4. Pentru mai multe detalii contactați-mă telefonic .

1400 EUR/m2 | 25 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1347 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament
5
2

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
9

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%252525252525252b19, Galati, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
25

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand    apart.1 camera General
3
1

Vand apart.1 camera General

Vand apart1 camera Masnita Carffour etj.3 Mobilat utilat CT,apa separat ,AC .ST 42mp

1403 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Apartament Micro 21 de Inchiriat
5

Apartament Micro 21 de Inchiriat

Apartament în Micro 21, cu 2 camere, situat la parter, cu ieșire în grădină, având o suprafață de aproximativ 60 mp.

6 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1057 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...