Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vânzare apartament 3 camere, 80 mp, mobilat, complet utilat, Micro 18, str Brailei
10
4

De vânzare apartament foarte spațios, cu o suprafață de 80 mp, compartimentat în 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 11, într-un imobil amplasat pe strada Brăilei, în cartierul Micro 18 o zonă liniștită și sigură. Locuința se află în proximitatea Spitalului Județean și a centrului comercial ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Garsoniera de vânzare 36000 Euro direct proprietar.Negociabil
5
3

Se vinde garsoniera la blocul vis-a-vis de Petrom,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale în permanență.Garsoniera se vinde mobilată și utilată separat,deține și o boxă de depozitare, aer condiționat, boiler pentru apa calda,apometru ,are centrala termică pentru încălzire a blocului,la un preț ...

1385 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat
5

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat

Se vinde apartament cu 2 camere complet mobilat. Apartamentul este situat in Micro20 pe Bulevardul Dunarea la Etajul 3 4 In urma cu 1 an sa facut renovare totala apartamentul dispune de centrala termica,apa separat,instalatie electrica noua,instalatie sanitara noua,Termopane noi,aer conditionat. Apartamentul ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Micro 20, Galati, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
4

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

PROPIETAR vand apartament
1

PROPIETAR vand apartament

Proprietar vând urgent,sub pretul pietei 3apartamente unite între ele.Primul este la etajul 4 decomandat iar celelalte 2 sunt deasupra,tip mansardă pe cadre de beton cu pereti grosi de bca,finisate exterior si necompartimentate interior.Se pot creea 1-2 sau trei spatii locative, ideal pentru 2-3 familii ...

865 EUR/m2 | 185 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera 20mp
6
4

Vand garsoniera 20mp

Vând garsonieră in zona Port,blocurile SNG,et.7 7(lift defect), suprafață 20mp,toate actele in regulă. După cum se vede și în poze este pregătită pentru renovare. Preț 16400 neg

820 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere centru Galati 6

Apartament 3 camere centru Galati

Vand apartament trei camere, etaj 3 din 4, liber, central.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
10

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea