Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere-etaj 2-bloc de caramida-zona Gojdu
12
3

Apartament 2 camere-etaj 2-bloc de caramida-zona Gojdu

Într-un colț liniștit, înconjurat de multă verdeață și aer curat, se află acest apartament primitor, situat la etajul 2 al unui bloc solid din cărămidă. Locuința are o suprafață de 51 mp, gândită practic și ușor de locuit, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp un spațiu mic de liniște, unde ...

1314 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva,langa Primarie, et 3,mobilata si utilata integral,ideala pentru afacere
12

Vand garsoniera in Deva, zona ultracentrala (langa Primarie), suprafata utila 22 mp + balconul, usa din PVC la intrare, usi interioare noi, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare noi, centrala termica Imergaz, instalatie de aer conditionat Daikin inverter, termopane, gresie, faianta, parchet, ...

2407 EUR/m2 | 27 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona ultracentrala (langa Primarie), et 3, mobilata, utilata
11
1

Vand garsoniera in Deva, zona ultracentrala (langa Primarie), suprafata utila 22 mp + balcon deschis, etaj 3, usa din PVC la intrare, usi interioare noi, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare schimbate, centrala termica, aer conditionat, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilata si ...

2259 EUR/m2 | 27 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
8

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere, su=90 mp,st=118 mp amenajat complet ,termopan,gresie,faianță,parchet,uși interioare noi și metalică la intrare,climă,izolație exterioară,terasă deschisă 36 mp cu o panoramă superbă. Apartamentul este situat la et.8 9 intr-un bloc construit după 2010 (sunt 2 lifturi mari ...

1660 EUR/m2 | 89 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera zona Dacia Deva
8
1

Vand garsoniera zona Dacia Deva

De vanzare garsonieră sdec.,su=28 mp ,compusă din cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,langă Scoala din cartier Dacia. Garsoniera are C.T,geamuri termopan,parchet laminat,ușă metalică,balcon inchis in cornier ,hidroizolație in garanție,este situată pe mijloc.

1286 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal
12
2

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal

De vanzare apartament ultramodern,su=157 mp+26 mp spatiu tehnic,situat la mezanin(5 apartamente cu intrare privată), bld.Decebal ,amenajat foarte modern,C.T cu incălzire in pardoseală(travertin și parchet lemn masiv in camere),uși lemn masiv,geamuri termopan tripan,marmură in ambele băi. Apartamentul ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, 49 mp, etaj 2.
10
3

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, suprafata utila 49 mp, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet lemn in camere, interfon. Compartimentare: 2 holuri, debara, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam si balcon inchis ...