Promovat
Garsonieră complet renovată, ideală locuință sau spațiu comercial
13
1

RTX Imobiliare vă oferă spre vânzare, cu 0% comision pentru cumpărător, o garsonieră modernă situată în Slatina, pe strada Prelungirea Tunari, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, într-un bloc izolat termic. Suprafata utila 23 mp. Localizare excelentă Imobilul este amplasat într-o zonă ...

2343 EUR/m2 | 23 m2

Slatina, Olt

Promovat
Nou! Ap. 2 cam., S= 49 mp, zona Gara-Caracal!
5
3

Nou! Ap. 2 cam., S= 49 mp, zona Gara-Caracal!

Apartament 2 camere, 47.20 mp utili ndash; Cartier Gara, Vila cu 2 etaje, Curte interioara Va propunem spre vanzare un apartament cochet cu 2 camere, situat intr-o vila cu regim redus de inaltime (P+2), in cartierul Gara ndash; o zona linistita si bine conectata la facilitati urbane. ?? Suprafata utila: ...

957 EUR/m2 | 47 m2

Caracal, Olt

Promovat
Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata
9
6

Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata

COMISION 0% pentru cumparator! Propunem spre vanzare in exclusivitate, cu comision 0 pentu cumparator, o garsoniera de 27 mp situata pe Str. Cuza Voda, Slatina. Este la etajul 4 intr-un imobil P+4. Blocul este reabilitat termic iar pe toata suprafata garsonierei este acoperis utilizabil pentru depozitare. Compartimentare: ...

1676 EUR/m2 | 25 m2

Slatina, Olt

Promovat
Nou! Ap. 3 cam., S= 76 mp, zona Gara-Caracal!
9
3

Nou! Ap. 3 cam., S= 76 mp, zona Gara-Caracal!

Apartament 3 camere, 71.90 mp utili ndash; Cartier Gara, Vila cu 2 etaje, Curte interioara Va propunem spre vanzare un apartament cochet cu 3 camere, situat intr-o vila cu regim redus de inaltime (P+2), in cartierul Gara ndash; o zona linistita si bine conectata la facilitati urbane. ?? Suprafata utila: ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Caracal, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vanzare confort 1
5
2

Garsonieră de vanzare confort 1

Vând garsonieră in HCC la Monument in bloc de apartamente.Este situata lângă școala,grădinița și un mare lanț de magazine Kaufland,Altex Lidl ETC.,Îmbunatatiri: Centrala proprie,termopane,uși interior,instalație electrică pe cupru,izolată interior cu vata minerală și rigips,izolată exterior.Renovată ...

1534 EUR/m2 | 29 m2

Sud-Vest, Caracal, Olt

Ap.cu 2 camere de vanzare DRAGANESTI OLT. . 1

Ap.cu 2 camere de vanzare DRAGANESTI OLT. .

Vând ap.cu 2 camere in Drăgănești-Olt, situat in centrul orașului.

673 EUR/m2 | 52 m2

Draganesti-Olt, Olt

Apartament cu 3 camere decomandat 2

Apartament cu 3 camere decomandat

Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Slatina, Bulevardul N. Titulescu nr. 27, etajul 3. Blocul este reabilitat termic. Apartamentul dispune de: 2 băi 2 balcoane închise centrală termică proprie se vinde mobilat Pentru detalii: Preț la vedere.

1563 EUR/m2 | 64 m2

Slatina, Olt

De vanzare apartament cu 3 camere , Caracal
9

De vanzare apartament cu 3 camere , Caracal

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, foarte spatios, lumina naturala pe tot parcursul zilei. Apartamentul este pe Calea Bucuresti bl. A1A, sc. C, et. 4, vis-a-vis de Penny. Detalii: Suprafata utila, 67 mp, doua balcone inchise cu termopan, incalzire cu centrala recent schimbata, doua ...

1194 EUR/m2 | 67 m2

Caracal, Olt

De vânzare apartament
5
3

De vânzare apartament

Vând apartament 2 camere, etaj 2,complet mobilat și utilat , vis a vis de Spitalul județean.

1656 EUR/m2 | 48 m2

Slatina, Olt

Apartament
5
1

Apartament

Apartament total renovat de la caramida. 3 camere Etaj patru acoperis.zona foarte linistita si foarte calduros iarna.

1102 EUR/m2 | 54 m2

Caracal, Olt

Apartament 2 camere 52mp
14

Apartament 2 camere 52mp

Vand apartament 2 camere in suprafata de 52 mp utili , situat pe Bulevardul Carpati Bl B2 Sc 1 Etaj 4 cu vedere la parc si Dunare , renovat complet in 2025 , tot mobilierul si electrocasnicele sunt noi , totul este nou , nu a locuit nimeni in el pana acum , dispune de centrala proprie pe gaz , balcon ...

808 EUR/m2 | 52 m2

Corabia, Olt

Vand apartament Slatina, Olt 1

Vand apartament Slatina, Olt

De vanzare apartament 2 camere, parter, Slatina , Olt, langa Scoala de Politie Bisericuta de lemn Liceul Minulescu, 55mp. Detin boxa generoasa la subsol si uscatoria transformată in dormitor, practic sunt 3 camere. Centrală nouă cu condensare, aer conditionat.

1623 EUR/m2 | 53 m2

Slatina, Olt

vand apartament
10

vand apartament

vand apartament ultracentral în fata casei de cultură mp 65 bucătărie mare 2 camere o bucătărie mai mică hol balcoane 2 apartamentul a fost renovat acuma 2 ani mobilier nou echipat cu centrală proprie pe gaz mai multe detalii în privat

538 EUR/m2 | 65 m2

Hotaru, Olt

Apartament Slatina Gara - 3 camere, 76 mp
11
2

Apartament Slatina Gara - 3 camere, 76 mp

Apartament spațios cu 3 camere de vânzare în zona Gara din Slatina! Acest apartament de 76 mp, situat la etajul 5 dintr-un bloc cu 5 etaje, dispune de 2 balcoane, 2 băi și o bucătărie. Finisat cu parchet și gresie, geam termopan și încălzire centrală, este complet mobilat și utilat. Contactați agentul ...

1151 EUR/m2 | 76 m2

Slatina, Olt

Vând garsoniera în Scornicesti
10
4

Vând garsoniera în Scornicesti

Vând garsoniera în orașul Scornicești cu suprafața de 30m patrati, parter: camera, baie, bucătărie, balcon, hol, este izolata termic interior si exterior, centrala termica, renovata total în aceasta primăvara 2022.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Nord-Est, Scornicesti, Olt

Vand Garsoniera confort 3 18

Vand Garsoniera confort 3

Garsoniera confort 3, et 4, îmbunătățiri, boiler, aer condiționat, izolație interioara, bloc reabilitat termic, zona Steaua, str. Draganesti.

1429 EUR/m2 | 14 m2

Slatina, Olt

Apartament 3 camere, ultracentral, Bulevardul A.I. Cuza, CAM 3
7
3

Descoperă confortul și eleganța unui apartament spațios, situat în inima orașului, pe Bulevardul A.I. Cuza! Suprafață totală: aprox. 80 mp Compartimentare: decomandat, ideal pentru familie 2 balcoane, unul cu vedere panoramică asupra orașului. Centrală termică Ariston costuri reduse la întreținere. Aer ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Ultracentral, Slatina, Olt

vand - sau schimb cu ap. 3 - 4 camere Bucuresti
10
2

vand - sau schimb cu ap. 3 - 4 camere Bucuresti

Apartament 3 camere , balcon , 2 grupuri sanitare , etajul 3 , situat in centru , vis-a-vis de Piata Agroalimentara . Complet dotat si mobilat . Merita vazut .

1333 EUR/m2 | 75 m2

Caracal, Olt

Garsoniera de vânzare in olt bals
3
3

Garsoniera de vânzare in olt bals

Vând garsoniera mobilata și utilata cu tot ce se vede in ea. Este foarte aproape de școală,grădinița, Kaufland,Lidl, Rompetrol,pepco,kik,agroland, situata la etajul4 4. Se poate vedea la cerere.mai multe detalii la Nr de telefon.

1000 EUR/m2 | 35 m2

Bals, Olt

Bals, jud. Olt, Vand apartament
10
24

Bals, jud. Olt, Vand apartament

Bals, jud. Olt. Vand apartament, 3 camere, confort 1, decomandat , bucatarie, 2 bai, 1 balcon, debara, hol sub forma de L, 66 m2, an constructie 1990, fara imbunatatiri, et. 4, blocul are izolatie si sarpanta, str. N. Balcescu, bl P15, apa, crt el, fara gaze, aproape de Penny. Pret 50 000 euro, este ...

758 EUR/m2 | 66 m2

Bals, Olt

Apartament zona Jiu Balș Olt
7
1

Apartament zona Jiu Balș Olt

De vânzare apartament cu 2 dormitoare și living american. In zona Jiu. (Unde sunt garsonierele) Îmbunătățiri: apartamentul a fost renovat de la zero ( îndreptat pereți, lavabila, uși schimbate, parchet, termopane, gresia și faianță portelanata origine Spania) Etaj parter Suprafața aproximativ 60 M2 Nu ...

1067 EUR/m2 | 60 m2

Bals, Olt

apartament 2 camere etaj 4
5
1

apartament 2 camere etaj 4

de vânzare apartament 2 camere etaj 4 zona monument 37mp 40.000e

1081 EUR/m2 | 37 m2

Bals, Olt

Ap 2 camere de vanzare
5
2

Ap 2 camere de vanzare

Ap 2 camere ,parter,decomandat cu balcon inchis

1175 EUR/m2 | 40 m2

Caracal, Olt

Vand apartament in Slatina  Olt 2

Vand apartament in Slatina Olt

Apartament cu 4 camere in Slatine str. Unirii, nr.3, et 2, bloc izolat , zona cemtrala . Apartamentul se vinde cu boxa si garaj. In fata garajului mai exista posibilitatea unui loc de parcare. Pretul pentru ap+ boxa+ garaj : 175000 Euro. Pret pentru ap+boxa: 155000 Euro Pret pentru garaj: 25000 Eur ...

2333 EUR/m2 | 75 m2

Slatina, Olt

Caracal, ultracentral, 3 camere, et.2, renovat
5

Caracal, ultracentral, 3 camere, et.2, renovat

De vânzare apartament utracentral, bloc Turn, 3 camere, et.2, complet renovat, parțial utilat, baia renovată recent, parchet lemn masiv recondiționat, 2 balcoane, 2 debarale

1667 EUR/m2 | 63 m2

Caracal, Olt

De vânzare apartament cu 3 camere decomandat, HCC, zonă liniștită, lâgă Ulpia, bloc reabilitat
4

Apartament cu 3 camere, decomandat, 60 mp, reabilitat termic

1167 EUR/m2 | 60 m2

Caracal, Olt

Vând apartament  doua camere  in. Orașul Balș jud.Olt
10
1

Vând apartament doua camere in. Orașul Balș jud.Olt

Apartament proprietate personala ,toate actele in regula ,apartament renovat cu instalațiile îndoite .renovat ,nou zugrăvit .două camere semidecomandate ,ultracentral ,.uși și ferestre schimbate .centrala in stare foarte buna .daca se dorește pot lăsa mobila d bucătărie care este noua .

1260 EUR/m2 | 50 m2

Slatina, Olt

Vand apartament 3 camere in Caracal
10
1

Vand apartament 3 camere in Caracal

Vând apartament în mun. Caracal, 3 camere, vizavi de Penny. Caracteristici: - bloc construcție din grinzi și cărămida; - decomandat; - izolat termic cu perne de aer, inclusiv tavanul; - 2 balcoane (unul amenajat ca spațiu de gătit); - et. 4, ACOPERIȘ (cu proiect și avize), cu spațiu de depozitare individuală; - ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Caracal, Olt

Vanzari 1

Vanzari

Slatina jud.olt.Vând apart.2 camere decomandate central.Hol locuibil.Bloc reabilitat termic.tel. sau schimb cu apart.asemanator București. Exclus cartiere mărginașe și vulnerabile

1604 EUR/m2 | 53 m2

Slatina, Olt

Vand garsoniera slatina zona steaua 12mp 19000euro
1

Vand garsoniera slatina zona steaua 12mp 19000euro

Vand garsoniera an slatina zona steaua et 4 fara gaze 12mp str draganesti bloc izolat termic instalatie electrica si sanitară noua ,are parchet gresie si faianta usa metalica pret negociabil 19500euro

1625 EUR/m2 | 12 m2

Steaua, Slatina, Olt

Vând garsonieră confort 3 zona steaua vizavi de kaufland
5

Vând garsonieră confort 3 zona steaua vizavi de kaufland

Oferta de nerefuzat în suma de 14500 euro

1115 EUR/m2 | 13 m2

Slatina, Olt

Vanzare apartament 3 camere Caracal, OLT
10
2

Vanzare apartament 3 camere Caracal, OLT

Vând apartament 3 camere, 64 mp, situat pe strada Părului, nr.2, blocul F, scara 1, apartamentul 1, în zonă bună și liniștită, aproape de piața centrală și de centrul orașului. Apartamentul situat la parter, este ideal pentru locuit cât și ca sediu pentru firmă, cabinet medical, salon, etc. Se vinde ...

Caracal, Olt

Vând garsoniera zona Steaua
4
1

Vând garsoniera zona Steaua

Vând garsoniera, zona Steaua, vis a vis de Lidl, etajul 3. Pret fix

17000 EUR/m2 | 1 m2

Slatina, Olt

[Proprietar] Vând apartament 2 camere decomandat etaj 3, Zahana, Slatina
15
7

Proprietar ofera: - Suprafață utilă: aproximativ 52 m - Etaj: 3 din 4 (poziție excelentă, lumină bună) - Compartimentare: decomandat living generos cu acces direct din hol, dormitor separat; bucătăria este zonă de trecere spre dormitor și baie, reamenajata. - Încălzire: centrală termică proprie ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Zahana, Slatina, Olt

Vand Apartament 2 camere, Slatina, Olt
9
1

Vand Apartament 2 camere, Slatina, Olt

Vand apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 din 5, 2 balcoane.

1444 EUR/m2 | 63 m2

Slatina, Olt

Apartament super spațios central 5+ camere
10
5

Apartament super spațios central 5+ camere

Vand Apartament Penthouse cu o suprafata de 170 m2 cu 5 dormitoare, living cu bucatarie open space, 2 bai si o terasa din lemn cu semineu electric, ideala pentru orice eveniment. Apartamentul este localizat in Slatina, Bulevardul A. I. Cuza, in blocul D6, la etajul 4. Fiind situat pe doua niveluri, ...

170 m2

Slatina, Olt

vand apartament 1

vand apartament

Apartament cu 2 camere,semidecomandat,etaj 3,suprafață 54 m situat in cartierul HCC,strada Calea București,fără îmbunătățiri. Detalii la nr .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Caracal, Olt

Apartament 2 Camere Complet Renovat Preț:85.000 Euro (ușor negociabil)
8
6

Apartament 2 Camere Complet Renovat & Spațios Zonă Centrală Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, situat într-o zonă centrală și liniștită. Detalii principale: Configurație: 2 camere, 1 baie, 1 bucătărie, cămară pentru ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Slatina, Olt

vand apartament 4 camere sau schimb
1

vand apartament 4 camere sau schimb

vand apartament cu 4 camere, 2 bai, 94m, 2 balcoane, decomandat, etaj 4, fata-n fata cu profi ambulante, apartamentul necesita renovare, are acoperis , accept si schimburi, trimit video in privat

324 EUR/m2 | 94 m2

Corabia, Olt

imobil de vanzare
5
3

imobil de vanzare

imobil de vanzare,caracal, central, deasupra Raiffeisen Bank

1780 EUR/m2 | 50 m2

Caracal, Olt

Apartment 2 camere
7
4

Apartment 2 camere

Apartament cu 2 camere decomandate situat pe strada Lalelelor. Balcon închis cu tâmplărie PVC (2024) Tâmplărie PVC la bucătărie, baie și dormitor Centrală termică proprie Aer condiționat în dormitor Rulou exterior la fereastra dormitorului Parchet în stare bună Apartamentul necesită renovare, oferind ...

Crisan, Slatina, Olt

Apartament de vanzare cu 2 camere in Caracal , cartierul Gara 1

Apartament de vanzare cu 2 camere in Caracal , cartierul Gara

Apartamentul se afla intr-o zona linistita, cu multa vegetatie intr-un bloc de caramida. Apartamentul este dotat cu centrala proprie, AC, termopane, parchet masiv din stejar si se poate locui imediat dupa vanzare. Necesita gresie si faianta. Se vinde direct de la propietar.

1123 EUR/m2 | 46 m2

Caracal, Olt

Vând apartament centru renovat recent
6
1

Vând apartament centru renovat recent

Se vinde apartament centru ,lângă piața agroalimentara ,renovat recent ,fără mobila ,se poate mobila după bunul plac ..apartamentul se afla la etajul 4 ,fiind cu 4 camere transformat in 3 ,dispune de 90 mp ,foarte spațios Mai multe detalii la nr de telefon 07trei16unu384trei