Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, zona 14 Mai
8

Apartament 3 camere, zona 14 Mai

Apartament 3 camere, Aleea Nufarului, zona 14 Mai, etaj 3. Apartamentul este izolat, geamuri termopan, ușa metalica intrare, in funcție de standarde necesita renovări. Suprafață utila 49 mp. Preț ușor negociabil.

980 EUR/m2 | 49 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Satu Mare, central, 50 mp în CF, et.1 + extindere în pod nou, încălzire pardosea+trifazic
8
4

Apt. dispus pe 2 nivele: -la etajul 1: 50 mp: hol, cameră, wc de serviciu și bucătărie; -la mansardă: 90 mp: hol, 3 camere, 2 băi cu vană fiecare, terasă închisă și balcon; -la subsolul casei are o boxă de apoximativ 16 mp și -parte din curtea comună care este accesibilă autoturismelor. Are încălzire ...

821 EUR/m2 | 140 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

PRET NEGOCIABIL - PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea
1
6

PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea, aproape de Scoala Octavian Goga, Biserica Ortodoxă, farmacii, magazine, viitorul centru comercial UNIO, statie de autobus si cabinetele Dr Coica. Apartamentul are suprafata construita de 136 mp, suprafata utila 91,81 mp, este situat la ...

1033 EUR/m2 | 92 m2

Carpati%252b2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Disponibil ptr. vânzare un apartament cu trei camere, total decomandat situat pe b-dul 25 Octombrie, langa spitalul municipal. Apartamentul e la et IV într-un blocu cu acoperiș montat de firma autorizata. Necesita renovare.

754 EUR/m2 | 65 m2

Carei, Satu Mare

Ap 2camere etaj1  decomandat Carei Republicii
7
5

Ap 2camere etaj1 decomandat Carei Republicii

Apartament decomandat etaj 1 din 3,caramida,mobilat,utilat,balcon,zona din fata a cartierului Republicii,centrul vechi cu scoli,parcuri,magazine,gradinite,mult spatiu verde,teren joaca etc,etaj1,bloc din caramida cu 3 nivele,eventual schimb,informatii poze video pe tel. ms .... info la tel.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carei, Satu Mare

Apartament de vânzare
7

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu 4 camere,2bai(1mica nefinalizata),2 balcoane ,beci și un garaj . Situat in centrul Halmeului. Prețul este in euro ușor negociabil

500 EUR/m2 | 100 m2

Halmeu, Satu Mare

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral
9

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral

Blitz prezintă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, având suprafața generoasă de 38,4 mp, situat la etajele 3 și 4 ale unui imobil nou, cu regim de înălțime P+4, prevăzut cu lift. Locuința dispune de bucătărie independentă și baie spațioasă, iar compartimentarea permite optimizarea și reorganizarea ...

1680 EUR/m2 | 38 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere et 4
3
8

Apartament 2 camere et 4

Imediat ocupabil,izolat .Utilități și facturi la zi. Necesită îmbunătățiri...Aleea Jiului 29000 euro negociabil. Aproximativ 32 mp.

906 EUR/m2 | 32 m2

Closca, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17
10
4

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17

Apartamentul se afla la etajul 7 din 8 al unui bloc construit in 2014 din caramida,este izolat termic si foarte bine pozitionat. Are dimensiunea unui apartament cu 3-4 camere. Compartimentare: hol intrare, living open space, spatiu de servit masa, bucatarie, dormitor, baie, camara, dressing, balcon ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de cărămidă de vânzare
10

Apartament de cărămidă de vânzare

Apartament de cărămidă de vânzare, complet mobilat, în Livada! Se oferă spre vânzare un apartament cu o suprafață de 52,61 mp, situat în orașul Livada, județul Satu Mare. Locuința este compartimentată eficient și este compusă din 2 camere, baie, bucătărie, hol , spaiz și balcon. Baia și bucătăria au ...

943 EUR/m2 | 53 m2

Central, Livada, Satu Mare

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare
8
1

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare

Apartament 2 camere(1 dormitor,1 bucatarie,1 baie,1 hol) 25,31 mp in Satu Mare in Micro 14 pe strada Neajlov 6 bloc 78 etaj 4. Proaspat zugravit. Apartamentul are usa metal, geamuri termopane cu plasa insecte, gaz, apa, curent, mobila normala, gresie, faianta, aragaz, masina de spalat, frigider,boiler ...

1100 EUR/m2 | 25 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere, str.Prahova,zona Spitalul Judetean I.
8
4

Aceasta apartament cu 2 camere este de VANZARE din caramida, situat la parter intr-un bloc cu 10 etaje, vis-a-vis cu biserica reformata, si statie de autobus. Este intr-o strada si zona foarte buna, unde se gaseste spitalul nou si piata Somes doar 300m,Lidl 500m, pe loc mai este cresa, gradinita etc. Apartamentul ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9
1

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Vand apartament 2 camere decomandate, M15, etajul 7, lifturi noi
10

De vanzare. 2 camere decomandate cu 2 balcoane. baie, bucatarie, camara, beci. Loc de parcare rezervata. 48 mp utili Etajul 7 din 10, sunt 2 lifturi noi. Zona foarte buna, in raza de 100m gradinita, scoala Balcsescu-Petofi, teren de joaca, magazine, piata, spital, statii de autobus. E usor de intretinut. ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
18

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca
5

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca

Blitz va propune un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal pentru cei care își doresc să amenajeze locuința după propriul gust. Proprietatea necesită renovare completă, oferind posibilitatea de a fi personalizată integral, de la instalații electrice ...

1000 EUR/m2 | 32 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea