Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, strada Rodnei
6
4

Apartament 2 camere, strada Rodnei

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...

900 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ap 2camere etaj1  decomandat Carei Republicii
7
5

Ap 2camere etaj1 decomandat Carei Republicii

Apartament decomandat etaj 1 din 3,caramida,mobilat,utilat,balcon,zona din fata a cartierului Republicii,centrul vechi cu scoli,parcuri,magazine,gradinite,mult spatiu verde,teren joaca etc,etaj1,bloc din caramida cu 3 nivele,eventual schimb,informatii poze video pe tel. ms .... info la tel.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carei, Satu Mare

Apartament cochet de vanzare
4
1

Apartament cochet de vanzare

Apartament cochet cu 2 camere gata să te muți! Dacă îți dorești un loc pe care să-l numești acasă din prima clipă, acest apartament este alegerea perfectă. Situat în cartierul Solidarității, pe Aleea Humulești, îmbină confortul, liniștea și funcționalitatea într-un mod ideal. Totul pregătit ...

1070 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere Micro 16, et.4
5

Vand apartament 2 camere Micro 16, et.4

De vanzare apartament cu 2 camere format din bucatarie, living, dormitor, baie, balcon inchis în suprafață totală de 56 mp, situat la etajul 4 din 4 a unui imobil situat in Micro 16 pe str.Brandusa. Peretii sunt complet izolati, fara probleme la acoperis. Dotat cu ușa metalică de intrare, geamuri termopane, ...

980 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare Apartament 3 camere  ej 3 Satu Mare  Alea Clăbucet
6

De vânzare Apartament 3 camere ej 3 Satu Mare Alea Clăbucet

Carpați 1 Alea Clăbucet Proprietatea are o suprafață de 55 metri pătrați și include trei camere, o bucătărie separată, baie cu finisaje de calitate și un balcon. Pardoselile din lemn și tâmplăria albă creează un ambient plăcut și luminos. Apartamentul se află la etajul trei într-un bloc construit între ...

1309 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Tasnad
5
1

Apartament 2 camere Tasnad

Apartament 2 camere, utilat si mobilat, imediat ocupabil Centrala gaz , aer conditionat, usa intrare metalica

1189 EUR/m2 | 37 m2

Tasnad, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
4
3

Apartament de vanzare

Apartament gata de mutat 2 camere, etaj 1, Carpați 2 Dacă îți dorești un apartament gata de mutat, bine întreținut, luminos, cu compartimentare practică și poziționat într-o zonă liniștită, cu spații verzi, acces facil către multiple puncte de interes, acest apartament bifează tot ce contează: ...

1378 EUR/m2 | 58 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ap. 2 camere, parter, str. Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare
8
2

Apartment cu 2 camere, parter, 52 mp, situat pe strada Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare. Bloc din cărămidă, izolație la exterior, jaluzele exterioare, beci, loc de parcare auto, instalațiile de apa, încălzire și electricitate sunt noi, izolație în pardoseala, gresie, parchet, ușa metalica, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare
9
1

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare

Persoana Fizica, nu doresc sa colaborez cu agentii. Caracteristici apartament semidecomandat: 2 camere. Etaj 4, Micro 15. Balcon: Un loc ideal pentru a vă bucura de aer liber și de priveliști. Hol spațios: Permite o organizare ușoară a hainelor și pantofilor. Bucătărie. Baie cu geam Izolare exterioară: ...

927 EUR/m2 | 41 m2

Micro%2b15, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere decomandate etj 3 Carpati II
9

Vand apartament 2 camere decomandate etj 3 Carpati II

Apartament bine intretinut, luminos, intr-o zona linistita , cu spatii verzi, cu acces catre multiple puncte de interes. Bifeaza atat accesibilitate cat si confort prin camere decomandate, bucatarie spatioasa, 2 balcoane mari, o baie incapatoare cu geam pentru o aerisire adecavata, centrala termica ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere, str.Prahova,zona Spitalul Judetean I.
8
4

Aceasta apartament cu 2 camere este de VANZARE din caramida, situat la parter intr-un bloc cu 10 etaje, vis-a-vis cu biserica reformata, si statie de autobus. Este intr-o strada si zona foarte buna, unde se gaseste spitalul nou si piata Somes doar 300m,Lidl 500m, pe loc mai este cresa, gradinita etc. Apartamentul ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de cărămidă de vânzare
10

Apartament de cărămidă de vânzare

Apartament de cărămidă de vânzare, complet mobilat, în Livada! Se oferă spre vânzare un apartament cu o suprafață de 52,61 mp, situat în orașul Livada, județul Satu Mare. Locuința este compartimentată eficient și este compusă din 2 camere, baie, bucătărie, hol , spaiz și balcon. Baia și bucătăria au ...

962 EUR/m2 | 53 m2

Central, Livada, Satu Mare

Apartament 2 camere et 4
3
8

Apartament 2 camere et 4

Imediat ocupabil,izolat .Utilități și facturi la zi. Necesită îmbunătățiri...Aleea Jiului 29000 euro negociabil. Aproximativ 32 mp.

906 EUR/m2 | 32 m2

Closca, Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea