Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
4
3

Apartament de vanzare

Apartament gata de mutat 2 camere, etaj 1, Carpați 2 Dacă îți dorești un apartament gata de mutat, bine întreținut, luminos, cu compartimentare practică și poziționat într-o zonă liniștită, cu spații verzi, acces facil către multiple puncte de interes, acest apartament bifează tot ce contează: ...

1378 EUR/m2 | 58 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ap. 2 camere, parter, str. Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare
8
2

Apartment cu 2 camere, parter, 52 mp, situat pe strada Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare. Bloc din cărămidă, izolație la exterior, jaluzele exterioare, beci, loc de parcare auto, instalațiile de apa, încălzire și electricitate sunt noi, izolație în pardoseala, gresie, parchet, ușa metalica, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare
9
1

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare

Persoana Fizica, nu doresc sa colaborez cu agentii. Caracteristici apartament semidecomandat: 2 camere. Etaj 4, Micro 15. Balcon: Un loc ideal pentru a vă bucura de aer liber și de priveliști. Hol spațios: Permite o organizare ușoară a hainelor și pantofilor. Bucătărie. Baie cu geam Izolare exterioară: ...

927 EUR/m2 | 41 m2

Micro%2b15, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere decomandate etj 3 Carpati II
9

Vand apartament 2 camere decomandate etj 3 Carpati II

Apartament bine intretinut, luminos, intr-o zona linistita , cu spatii verzi, cu acces catre multiple puncte de interes. Bifeaza atat accesibilitate cat si confort prin camere decomandate, bucatarie spatioasa, 2 balcoane mari, o baie incapatoare cu geam pentru o aerisire adecavata, centrala termica ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere, str.Prahova,zona Spitalul Judetean I.
8
4

Aceasta apartament cu 2 camere este de VANZARE din caramida, situat la parter intr-un bloc cu 10 etaje, vis-a-vis cu biserica reformata, si statie de autobus. Este intr-o strada si zona foarte buna, unde se gaseste spitalul nou si piata Somes doar 300m,Lidl 500m, pe loc mai este cresa, gradinita etc. Apartamentul ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de cărămidă de vânzare
10

Apartament de cărămidă de vânzare

Apartament de cărămidă de vânzare, complet mobilat, în Livada! Se oferă spre vânzare un apartament cu o suprafață de 52,61 mp, situat în orașul Livada, județul Satu Mare. Locuința este compartimentată eficient și este compusă din 2 camere, baie, bucătărie, hol , spaiz și balcon. Baia și bucătăria au ...

962 EUR/m2 | 53 m2

Central, Livada, Satu Mare

Apartament 2 camere et 4
3
8

Apartament 2 camere et 4

Imediat ocupabil,izolat .Utilități și facturi la zi. Necesită îmbunătățiri...Aleea Jiului 29000 euro negociabil. Aproximativ 32 mp.

906 EUR/m2 | 32 m2

Closca, Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1
9

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1

De vânzare Apartament cu 2 camere nedecomadate Carei Mihai Viteazul nr1 str Titulescu nr12 ap 14.et 3. Zona foarte bună! aproape de scoli,centru grădinița etc. Acte la zi ! Apartamentul este complect gol. Camere mari, bucătărie mare balcon spațios Încălzirea convector,boiler electric. Merită vazut! ...

887 EUR/m2 | 53 m2

Carei, Satu Mare

Promovat
14
2

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...