Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
1

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate! Apartament 3 camere, zonă centrală, etaj intermediar
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este parțial ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare
7

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu 4 camere,2bai(1mica nefinalizata),2 balcoane ,beci și un garaj . Situat in centrul Halmeului. Prețul este in euro ușor negociabil

500 EUR/m2 | 100 m2

Halmeu, Satu Mare

Apartament , parter , 52 mp , Micro 16
8

Apartament , parter , 52 mp , Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat,48 mp , Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat,48 mp , Micro 15

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând garsoniera
5
4

Vând garsoniera

Vând garsoniera ostrovului pentru locuit sau investiție

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...

1641 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea
14
1

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea

Spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Burdea – o locație liniștită și foarte bine poziționată, aproape de centru, Shopping City și principalele puncte de interes ale orașului. ✨ Apartamentul este renovat complet, curat și atent întreținut, fiind ideal atât pentru locuit, cât și ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit
5
2

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit

Vand apartament etj 3 65mp in Satu Mare micro 16 compus din 3 camere decomandate 2 bai bucatarie balcon debara,constructie din BCA utilat faiantar gresiat geamuri si usi termopan,parcare de domiciliu.

1169 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea