Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului
9

Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului

ID: P2420 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65mp utili, situat la etajul 6, intr-un bloc cu regim de inaltime P+16, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 3mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2916 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse cu 3 camere si terasa de 35mp | Braytim | Eso
9

Penthouse cu 3 camere si terasa de 35mp | Braytim | Eso

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa generoasa de 35mp situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, langa ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2011 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere, decomandat, bucatarie inchisa, Calea Urseni
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 3 al unui bloc aflat in zona Calea Urseni din Giroc. Beneficiaza de o suprafata de 32 mp utili + balcon de 4 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu ...

2500 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SX695  IRIS Armonia, Mobilat si Utilat, Disponibil Imediat
12

SX695 IRIS Armonia, Mobilat si Utilat, Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in Timisoara, zona Aradului, in ansamblul rezidential IRIS Armonia. Proprietatea se afla la etajul 9 din 9 al unui imobil modern, prevazut cu doua ascensoare. Apartamentul are o suprafata utila de 39 mp, la care se adauga ...

2821 EUR/m2 | 39 m2

Aradului, Timisoara, Timis

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat
12

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, in apropeiere de Sud Plaza. Apartamentul este amplasat la parter, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+5E+Er, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 43,7 mp, fiind ...

2432 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SX693 IRIS Armonia,  Mobilat si Utilat, Disponibil Imediat
17

SX693 IRIS Armonia, Mobilat si Utilat, Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency propune spre vanzare un apartament cu doua camere, situat in Timisoara, zona Aradului, in ansamblul rezidential IRIS Armonia. Proprietatea se afla la etajul 8 din 9 al unui imobil modern, prevazut cu doua ascensoare. Apartamentul are o suprafata utila de 54.5 mp, la care se ...

2455 EUR/m2 | 55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

SX687 City of Mara - 3 Camere - Decomandat
16

SX687 City of Mara - 3 Camere - Decomandat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in complexul rezidential City of Mara. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 8 etaje, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 64 mp, fiind compartimentat ...

2953 EUR/m2 | 64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Decomandat Etaj Intermediar
16

Decomandat Etaj Intermediar

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pretul solicitat de proprietar ...

1820 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.
9
8

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.

Atrium Garden Residence este noul proiect imobiliar care se dezvoltă în Jimbolia pe Calea Moților, în vecinătatea sediului Poliției de Frontieră. Ansamblul va cuprinde un număr de 2 blocuri cu regim de înălțime P+3. Proiectul nostru se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru ...

28 EUR/m2 | 60 m2

Jimbolia, Timis

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall
17

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera spatioasa situata in zona Circumvalatiunii in proximitatea Iulius Mall. Garsoniera este spatioasa, structurata in hol, camera, baie, bucatarie si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Este inchiriata in momentul de fata, existand posibilitatea de ...

2163 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
11

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea