Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 51 mp, plus gradina proprie de: 65 mp si 1 loc de parcare trecut in Cf. Disponibil Imediat. Pret: 115000 Euro Tel: 0726649775

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, gradina proprie in Calea Urseni
10

Agentia Imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter in zona Calea Urseni, Giroc. Dispune de o suprafata de 55 mp utili + balcon de 5 mp + gradina de 51 mp trecuta in CF. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat si utilat, cu o camera | Giroc | Zone 2
9

Apartament mobilat si utilat, cu o camera | Giroc | Zone 2

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament superb, cu o cameră și terasă. Locuința se vinde complet mobilată și utilată și este situată în Giroc, foarte aproape de Zone2, Mega Image, mijloace de transport în comun și numeroase alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Finisat premium. Mobilat si utilat. Parcare acoperita. Decomandat
8
2

Vand apartament decomandat, situat in bloc NOU, izolat termic exterior, cu acoperis, 2 camere, 50 mp utili + TERASA + pod propriu, folosit ca spatiu de depozitare, cu suprafata egala cu suprafata apartamentului. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2130 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7
3

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V756
12

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V756

ID intern: V756 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 59 mp cu gradina in Giroc, Cartier Planete - V8812
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Reprezentare Exclusiva Foxfort ofera spre vanzare, in regim de reprezentare exclusiva, un apartament cu 2 camere modern si primitor, situat in Giroc, zona Planete, pozitie apreciata pentru accesul facil si pentru linistea caracteristica zonei rezidentiale. Proprietatea ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cu gradina de 105 mp, in zona Penny Market Giroc - ID V3604
9
3

ID intern: V3604 Apartament cu 2 camere cu gradina de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de 70 mp, terasa 30 mp in Giroc
16
1

Apartament cu 3 camere de 70 mp, terasa 30 mp in Giroc

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere decomandat 72 mp cu gradina de 100 mp in Giroc- V2808