Apartamente de vanzare Timisoara Braytim Timis

Promovat
Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim
20
2

Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim

*Ultimile 3 apartamente de 3 camere disponibile. De vanzare apartament 3 camere cu finisaje premium într-un bloc nou finalizat in 2026 cu regim de înălțime P+2, situat in zona Braytim (aproape de hotel Arizona si parcul Triade de pe strada Mureș) Blocul dispune de fațadă ventilată, acces in curte privata, ...

2156 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
6

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
11

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 2 camere decomandat | 69 mp utili | Parcare inclusă
8

Vă prezentăm un apartament spațios cu 2 camere decomandate, situat în Timișoara, Str. Gavril Musicescu, într-un imobil construit în 2015. Apartamentul este nou, cu amenajări finalizate în 2026, oferind posibilitatea de a-l achizitiona complet finisat, mobilat și utilat. Suprafață utilă: 69 mp Etaj: 3 ...

1552 EUR/m2 | 69 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10
1

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere -  Braytim - Timisoara
10

Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere - Braytim - Timisoara

REX Imobilire va oferă spre vânzare un apartament exclusivist, cu o suprafață utilă de 76,67mp, situat în zona Braytim – una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul este situat la etajul 2 si este compartimentat astfel: - hol de acces - living generos cu bucatarie ...

2076 EUR/m2 | 77 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
6

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis