Apartamente de vanzare Timisoara Braytim Timis

Promovat
3 Camere. Bucatarie cu posibilitate de inchidere. Etaj 1 sau Etaj 2
8

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1753 EUR/m2 | 58 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5
3

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim
15
3

Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, 52 mp utili+terasa de 10 mp, 1 bai, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la doar cateva minute de scoala, Unitatea Militara. Pret.99000 euro ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere etaj intermediar balcon zona Braytim
19
1

2 camere etaj intermediar balcon zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 43 mp model deosebit, decomandat, loc de parcare, balcon. Apartamentele sunt compartimentate astfel: living, dormitor, bucatarie, hol, baie, balcon. Pret: 83000 mii Telefon: 0723674418

1930 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%
5

Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%

Florian Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, proiectat pentru confort, funcționalitate și un stil de viață contemporan. Cu o suprafață totală generoasă de 122,58 mp, proprietatea se evidențiază prin compartimentarea eficientă și spațiile ...

2104 EUR/m2 | 90 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%
5

Apartament 2 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%

Florian Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, proiectat pentru confort, funcționalitate și un stil de viață contemporan. Cu o suprafață util de 62.13 mp, proprietatea se evidențiază prin compartimentarea eficientă și spațiile bine optimizate, ...

2141 EUR/m2 | 62 m2

Braytim, Timisoara, Timis

AX1251 Giroc - Braytim, Mobilat-Utilat, Indeal Pentru Investitie
9

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Braytim, cu acces de pe strada Muzicescu, la parter/3, imobil din 2023, semidecomandat, cu suprafata de 47 mp, compartimentat asfel: - Hol acces - Bucatarie + Living open space - Dormitor - Baie cu cabina ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim
9

Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 3 camere, terasa de 45 mp si 2 balcoane în zona Braytim, la asfalt! Pozitionare excelenta! La 2 minute de zona Soarelui! POZE CU CARACTER INFORMATIC, stadiu actual : alb Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - complet mobilat si utilat - zona Braytim - Comision 0%
17
5

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 66mp utili, etaj 2, balcon 5 mp - zona Braytim
11

ID:P2673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim
11
1

Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat într-un bloc exclusivist din zona Braytim – una dintre cele mai liniștite și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul are un regim redus de înălțime (P+2E+etaj retras) și găzduiește doar 11 apartamente, asigurând intimitate ...

2093 EUR/m2 | 90 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3  camere  mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu
8
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Zona Braytim intr-un bloc nou construit in 2022. Suprafata: 65 mp + 6mp Terasa Etaj: 2 3 Compartimentare: Living Bucatarie deschisa; 2 Dormitoare Baie Dressing zona depozitare Terasa Dotari: Loc de parcare privat Mobilat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

288 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea