Apartamente de vanzare Timisoara Buziasului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Buziasului Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
8

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Calea Buziasului - bloc nou - loc de parcare inclus
6
2

Se oferă spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat pe Calea Buziașului într-un imobil construit în anul 2020. Proprietatea reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Compartimentare: Hol de acces Living luminos Dormitor Bucătărie separată Baie Balcon ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 2 intr-o casa cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2021, structura este de ...

1200 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, 2 locuri de parcare, zona Buziasului
15
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2017, structura beton, material ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului
10
2

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera decomandat, situat in zona Buziasului, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 34 mp.Dispune de centrala proprie si aer conditionat. Acoperisul blocului este cu hidroizolatie (membrana) dar se strang bani pentru acoperis. Imobilul este ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Buziasului
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1987, structura beton. Suprafata ...

1805 EUR/m2 | 36 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere situat pe 2 nivele zona AEM - ID V5664
18
3

ID intern: V5664 Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 si 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 1988, ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
8

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Super pret - 3 camere, decomandat, 2 bai, 73 mp utili - Buziasului
20

Evand Homes va prezinta o oportunitate excelenta de achizitie: apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Buziasului, una dintre cele mai cautate zone din Timisoara. Cu o suprafata utila totala de 73 mp (66 mp fara balcoane), acest apartament ofera un echilibru ideal intre spatiu, compartimentare ...

1348 EUR/m2 | 66 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
14
2

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, mobilat, Buziasului
6

Apartament cu o camera, mobilat, Buziasului

Vă oferim spre vânzare un apartament cu o cameră, decomandat, cu o suprafață utilă de 34 mp, situat în zona Buziașului, într-o zonă liniștită, dar bine conectată la punctele de interes ale orașului. Apartamentul dispune de centrala proprie, aer conditionat si este compartimentat astfel: • Cameră spațioasă • Bucătărie ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1875 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră Buziașului
13
1

Apartament cu o cameră Buziașului

Blitz oferă un apartament decomandat cu o cameră, situat la etajul 4 dintr-un bloc foarte bine întreținut, cu doar patru apartamente pe nivel – detaliu ce oferă liniște și intimitate. Suprafața utilă este de 31,02 mp, la care se adaugă un balcon foarte mare de 6 mp, pentru un total de 37,02 mp. Compartimentarea ...

1934 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand 1 camera cu bucatarie separata cu geam, baie cu vana, CENTRALA PROPRIE, C.Buziasului 22 mp
5
6

Ofer spre vânzare garsonieră în Calea Buziașului, garsoniera 22 mp utili, cu baie cu vana, bucatarie din constructie cu geam mare si usa, hol intrare, camera mare. Garsoniera are CENTRALA PROPRIE și climă. Etaj 4. Exista Gradinita mare in zona, si scoli. Magazine la cateva minute: PROFI, Auchan, LIDL, ...

1705 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera. Bucatarie separata. Calea Buziasului. Renovat. Etaj 1.
6
3

Apartament 1 camera in zona Calea Buziasului, bucatarie separata, etaj 1, centrala proprie, renovat, aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Pret: 49.500 Eur., Tel:0756322131

1980 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 54 mp utili - zona Buziasului
11

Apartament 3 camere, 54 mp utili - zona Buziasului

ID: P2536 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 54 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1985. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere, semidecomandat, 72mp, etaj 1/4 - Buziasului
11

ID: P2286 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1972. Apartamentul dispune de 2 balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1875 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea