Apartamente de vanzare Timisoara Buziasului Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, centrala, zona Buziasului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 54 mp utili. Compartimentare: - ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata cu totul NOU situata in zona Buziasului. Garsoniera este structurata in hol, camera, baie, bucatarie din constructie. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan NOUA in garantie. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea ...

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20
1

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, decomandat,mobilat si utilat,zona Buziasului
8
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 37mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Dormitor - Baie cu dus Confortul termic este realizat ...

1514 EUR/m2 | 37 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera in zona Buziasului
5
2

Apartament cu o camera in zona Buziasului

Vand apartament cu 1 camera, situat la etajul 3, cu o suprafata de 28 mp. Mobilat si utilat cu centrala proprie

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Buziasului
3
4

Garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului langa Profi
3
7

Garsoniera Buziasului langa Profi

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter
10
1

CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 13mp, situata Parter intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Buziasilui,AEM,in spate la banca BRD. .Blocul este Izolat termic, la parter sint doar 2 garsoniere pe nivel si o uscatorie..Apartamentul ...

2462 EUR/m2 | 13 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara
8
1

Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, complet mobilata si utilata, localizata in judetul Timis, Timisoara zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 20 mp utili + 3,7 mp balconul. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie amenajata ...

2125 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Buziasului
20
6

Apartament 2 camere zona Buziasului

Apartamentul este situat la et.3/3,situat într-un imobil nou dispune de toate utilitățile și include și un loc de parcare.

1481 EUR/m2 | 54 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Buziasului
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1987, structura beton. Suprafata ...

1805 EUR/m2 | 36 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere situat pe 2 nivele zona AEM - ID V5664
18
3

ID intern: V5664 Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 si 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 1988, ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 camere | Decomandat | zona Buziasului, Timisoara | loc de parcare in curte
7
6

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere, situate in cel mai nou proiect rezidential din zona Buziasului, ideal pentru cei care isi doresc un apartament NOU, cu finisaje moderne si loc de parcare inclus. Detalii proprietate: • Apartamente noi cu 2 si 3 camere • Regim de inaltime: ...

1449 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | 32mp | Etaj intermediar | Buziasului
5

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu o cameră, situat în Calea Buziașului, într-o zonă cu acces rapid către toate punctele de interes. Etaj 2 din 4 Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: Hol Baie Bucătărie Cameră Confortul termic se realizează prin intermediul ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM
10
2

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM

Proprietar! De vânzare apartament in Calea Buziasului, cu 2 dormitoare, living open space cu bucatarie extinsă prin balcon, 1 baie, 2 holuri mici, centrala proprie, clima, mobilat și utilat. Total 54 mp, etaj 4 din 4, deasupra cu pod, decomandat, cu acces din hol în fiecare cameră. Distanța mica fața ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 3 camere de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
5
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 80 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - Scara interioara ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare, etaj 2, zona Buziasului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 32 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, mobilata si utilata, zona Buziasului, Timisoara
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 27 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin intermediul termoficarii ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea