Apartamente de vanzare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
2

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SX635 City Of Mara - Disponibil Imediat - Ideal Investitie
15

SX635 City Of Mara - Disponibil Imediat - Ideal Investitie

OXIA prezinta spre vanzare apartament tip studio, in Timisoara, zona Centrala, situat in imobil P+11E cu lift, la etajul 1, semidecomandat, cu suprafata de 45,5 MP utili + 4,4 MP balcon tip logie, compartimentat astfel: Hol acces Baie cu cada Bucatarie Camera Balcon Apartamentul beneficiaza de amenajari ...

3043 EUR/m2 | 46 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SX684 Circumvalatiunii - 2 Camere Decomandat - Disponibil Imediat
10

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 9 al unui imobil cu regimul de inaltime P+10 . Apartamentul are suprafata de aproximativ 43 MP utili + 3 MP balcon tip logie, compartimentat astfel: -Hol de acces, -Bucatarie, -Dormitor, -Living, -Baie cu ...

1907 EUR/m2 | 43 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SX687 City of Mara - 3 Camere - Decomandat
16

SX687 City of Mara - 3 Camere - Decomandat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in complexul rezidential City of Mara. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 8 etaje, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 64 mp, fiind compartimentat ...

2953 EUR/m2 | 64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SX687 City of Mara, Pretabil Investitie, Mobilat-Utilat
14

SX687 City of Mara, Pretabil Investitie, Mobilat-Utilat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, in Complexul City of Mara. Apartamentul este amplasat la etajul 7 din 8, intr-un imobil dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de aproximativ 50 mp, fiind compartimentat ...

3300 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SX702 Iulius Mall - 3 Camere decomandat, Comision Zero
20

SX702 Iulius Mall - 3 Camere decomandat, Comision Zero

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in vecinatatea complexului Iulius Mall, la etajul 9 in imobil cu regim de inaltime P+10, decomandat, cu suprafata de aproximativ 61 mp usi 3 mp balcon inchis, compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Baie ...

2082 EUR/m2 | 61 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

AX1229 Bd. Cetatii, Etaj Intermediar, Renovat Integral
19

AX1229 Bd. Cetatii, Etaj Intermediar, Renovat Integral

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 niveluri, in Timisoara, Bulevardul Cetatii. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 54 mp si este compartimentata astfel: - hol de acces - bucatarie - living luminos - ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp, ansamblu nou, zona Centrala
1

Apartament 3 camere, 67 mp, ansamblu nou, zona Centrala

ABlitz va prezinta un apartament modern de vânzare într-un ansamblu nou în centrul Timișoarei Situat într-o zonă deosebită, în inima Timișoarei, acest apartament de 3 camere oferă confort și accesibilitate, fiind ideal pentru cei care doresc să locuiască în apropiere de atracțiile orașului și beneficiile ...

2922 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 4 Camere, 84mp, Garaj, Boxa, Circumvalatiunii
14

COMISION 0% Vă prezentăm o oportunitate rară de achiziție în inima cartierului Circumvalațiunii, în spatele blocurilor turn de pe Gheorghe Lazăr. Un apartament generos, renovat integral, care elimină cea mai mare problemă a zonei: locul de parcare, prin includerea unui garaj propriu înscris în CF, situat ...

1897 EUR/m2 | 84 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii
17

Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii

ID: P2635 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 78,4 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1972. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1773 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, decomandat, etaj 3 din 4, centrală proprie, zona Circumvalațiunii, comision 0%
32

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament spațios cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 într-un bloc cu 4 etaje, pod și curte. Autoturismele pot fi parcate în fața blocului sau în curtea acestuia. Blocul, construit în anul 1972, dar reabilitat ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
12

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...