Apartamente de vanzare Timisoara Girocului Timis

Promovat
Decomandat. CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior etaj 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, 150,77 mp, zona Girocului
15

Apartament 4 camere, 150,77 mp, zona Girocului

Blitz va propune un apartament spațios care dispune de 4 camere, fiind ideal pentru locuință sau birou. Situat în zona Girocului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament oferă confort, spațiu și flexibilitate. Perfect pentru o familie activă sau pentru o firmă ...

929 EUR/m2 | 151 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Girocului
5

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Girocului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ideal pentru investiție sau locuință personală! Suprafață utilă: 50,04 mp + balcon închis de 4 mp Etaj: 4/4 (bloc anvelopat) Apartamentul dispune de o compartimentare practică, fiind decomandat, și oferă multiple posibilități de ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Se pune spre vanzare apartament 2 camere, Zona Girocului, direct de la proprietar
7

Apartamentul are 2 camere, semidecomandat, este situat la mansarda etaj 4. Este dotat cu centrala proprie, apartamentul vine mobilat si semiutilat.

1585 EUR/m2 | 41 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 53 mp, zona Girocului
8

Apartament 2 camere, 53 mp, zona Girocului

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Girocului, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Gym One 2 și Kaufland. Apartamentul este la etajul 4/4, este izolat pe exterior și se desfășoară pe o ...

1526 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
10
1

Proprietar vand apartament

Se vinde apartament cu 2 camere,semidecomandat, centrala proprie, complet mobilat si utilat Apartamentul se afla la etajul 2 , strada Nicolae Iliesu,nr 13( in spate la liceul Azur)

2069 EUR/m2 | 58 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere Cal. Girocului
5
1

2 camere Cal. Girocului

360° Imobiliare vinde apartament 2 camere – Calea Girocului, Timișoara Situat în zona Calea Girocului – una dintre cele mai populare și bine conectate zone din Timișoara, cu acces rapid către centru, Shopping City, școli, supermarketuri și mijloace de transport. Pentru detalii și vizionări: Adrian ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Girocului
14

Apartament 3 camere, Girocului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje, cu acoperis, in Timisoara, in zona Girocului. Are o suprafata utila de 65 mp si e compus din: - living; - bucatarie; - 2 dormitoare; - baie; - hol; - balcon; Se vinde mobilat si utilat la pretul de 108 999 euro. Informatiile ...

1677 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului

ID: P2581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 53mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de un balcon. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 2 camere zona . Girocului Judetean
9
3

Vând apartament Compartimentare: Hol + Debara(loc de depozitare) Bucatarie Baie Sufragerie+ Balcon Dormitor Dispune de centrala proprie pe gaz, gresie,faianță. Bloc izolat termic plus izolație proprie pe interior. Etajul 4 5 . Beneficii: Mijloace de transport în comun ( 15,16,E3,E2,9) Scoli,grădinițe,liceu,spitalul ...

1619 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 77 mp, parter, mobilat, zona Girocului
10

Apartament 3 camere, 77 mp, parter, mobilat, zona Girocului

Blitz vă oferă spre vânzare apartament cu 3 camere – parter, spațios și complet mobilat Apartament situat la parter, cu o suprafață generoasă de 100 mp, confort 1, decomandat. Compartimentare: living mare și luminos 2 dormitoare bucătărie separată 2 băi 2 balcoane + 1 terasă Locuința se vinde complet ...

1753 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului - Rebreanu - Apartament 1 Camera, 36 Mp, La Cheie
12
1

Girocului - Rebreanu - Apartament 1 Camera, 36 Mp, La Cheie

GIROCULUI - REBREANU - APARTAMENT 1 CAMERA, 36 MP, LA CHEIE. Zona linistita cu acces rapid spre Complexul Studentesc, Spitalul Judetean, facultati, magazine. Apartament frumos, compartimentare optima a spatiului si cheltuieli reduse de intretinere, perfect pentru locuit dar si pentru investitie. Bloc ...

1669 EUR/m2 | 36 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili  - Girocului
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili - Girocului

ID: P2574 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Bloc nou. Et 2. Aproape de Zone 2.
11
1

Apartament 2 camere. Bloc nou. Et 2. Aproape de Zone 2.

Apartament 2 camere in bloc nou, zona Calea Urseni, aproape de Zone 2, 45 mp utili si o terasa de 7 mp, etaj 2, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, baie cu geam, geamuri tripane, aparat de aer conditionat,un loc de parcare inclus in pret. Detalii tehnice: bloc integral caramida, structura ...

1864 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului
8
2

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului

Proprietar vand apartament 2 camere Balantei Martir Marius Ciopec, et 4 cu acoperis, bloc izolat. Apartamentul se poate preda imediat. Dispunem de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala pe gaz pravazut si existent. Puncete de interes disponibile ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere cu centrala+ baxa, in zona Girocului langa Spitalul Judetean
10

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, pe Str. M. Marius Ciopec, la parterul blocului, langa cabinetul oftalmologic Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp, Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală ...

1686 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere-complet renovat – zona Circumvalațiunii
14

Apartament 3 camere-complet renovat – zona Circumvalațiunii

Voog Development va propune un apartament modern, complet renovat – zona Circumvalațiunii (Gheorghe Lazăr) ✨ Situat la etajul 8 din 10, acest apartament îți oferă confort, lumină naturală și o priveliște plăcută asupra orașului. Renovat complet – instalația electrică refăcută de la zero, finisaje ...

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea