Apartamente de vanzare Timisoara Girocului Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Langa ESO. Curte proprie.
4
2

NOU. Langa ESO. Curte proprie.

Vand apartament cu 3 camere, in Bloc NOU - 2026, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Apartamentul dispune de CURTE, Debara. Zidarie complet caramida. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
8
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 2010, structura ...

1469 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
9

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 0750182615

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.