Apartamente de vanzare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Lipovei Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament tip penthouse, cu 3 camere - zona Lipovei Timisoara
6

ID:P2689 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 53 mp utili, situat in Zona Lipovei Timisoara , intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 11 Etaje , anul constructie 2020. Apartamentul dispune de balcon de 9 mp si 1 loc de parcare inclus în pret. Acest apartament ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp -Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat, complet renovat, Clasa A
7

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă foarte apreciată din Timișoara Calea Lipovei, pe strada Ion Ionescu de la Brad, în imediata apropiere a Școlii Generale Nr. 7. Locuința este amplasată la etajul 4, într-un bloc bine întreținut, cu acoperiș renovat ...

1603 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1920 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei

ID: P1772 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime P+11, anul constructiei 2015. Apartamentul dispune de balcon spatios care oferă o priveliște spectaculoasa. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Lipovei
16
2

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje si cu acoperis de tigla. Anul constructiei 1980, structura ...

1443 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, la etajul 1, de vanzare in zona Lipovei
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2157 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apart 2 camere, living open space, decomandat, spatiu separat de gatit.Zona Lipovei