Apartamente de vanzare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Lipovei Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
1

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1920 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp - Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 72 mp- bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2178 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament cu 1 cameră, 48 mp, zona Lipovei-Loc de parcare inclus
3

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat într-un complex rezidențial modern, într-o zonă liniștită și aerisită, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului: Centrul orașului, Iulius Mall, școli, grădinițe și mijloace de transport. Caracteristici apartament: - ...

2298 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament cu 2 camere, 54 mp, zona Lipovei- Loc de parcare subteran
3
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial modern, într-o zonă liniștită și aerisită, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului: Centrul orașului, Iulius Mall, școli, grădinițe și mijloace de transport. Caracteristici apartament: • Suprafață ...