Apartamente de vanzare Timisoara Sagului Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Timisoara
10
7

Vand apartament 2 camere Timisoara

Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1. Este situat in zona Piata Doina, Calea Sagului in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun (33, 9). Disponibil imediat. Informatii la

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera
4

Vand apartament cu o camera

Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .

1806 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere-Sagului-Kiriac
8

Vând apartament cu 2 camere-Sagului-Kiriac

Apartamentul se afla la Parter,bloc cu 4 etaje,luminat natural. Acces facil la mijloacele de acces în comun,scoli,grădinițe,centre comerciale(Lidl,Kaufland,Profi,Mega,Carrefour) Zonă liniștită,parc pentru copii. Apartamentul este renovat,necesita doar o lavabila pentru împrospătare. Se vinde parțial ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, et 2 , parcul Clăbucet, Dâmbovița, Sagului
10
6

Vând apartament 3 camere decomandat în bloc izolat, et 2 , doua bai , doua balcoane , bucatarie mare 85 m2 . Renovat , termopane , centrală proprie , aer condiționat, parchet laminat , uși schimbate . Se vinde mobilat și dotat . Exclus intermediari .

1647 EUR/m2 | 85 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
8
1

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,bucatarie,2 holuri,2 bai,balcon,mobilat si utilat,centrala termica,90 mp suprafata utila,etaj 4 5,bloc izolat termic,cheltuieli mici! Pret 160.000 eur! Nu ma intereseaza sa fiu contactat de agenti imobiliari pt promovare!

1778 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand apartament in Timisoara 1

vand apartament in Timisoara

vând apartament cu 3 camere în Timișoara calea Sagului

1250 EUR/m2 | 68 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Garsonieră de Vânzare
2
2

Garsonieră de Vânzare

Proprietar vând garsonieră et 3 bloc cu patru etaje .21 mp .in zona Sagului , lângă Sdm .31000 euro urgent negociabil

280 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului
9
7

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului

Comision 0%-apartament 2 camere etaj 2,complet renovat,mobilat si utilat nou,geamuri termopan,apartament pe mijloc,S=33 mp.Calea Sagului-str.Muzicescu(langa scoala,gradinita,piata).

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere
5

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere Apartament spațios 3 camere, decomandat 60 mp mobilat complet | Etaj 3 4 | Locație excelentă! Preț: 120000 euro* Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie, birou sau relaxare - Balcon generos pe două camere loc ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat cu centrala proprie la parter, etajul 1 sau 2, in zona Calea Sagului

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, nedecomandat, 40 mp, parter, recent renovat, centrala pe gaz, Calea Sagului aproape de City Mall.

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
3

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului 20

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului

Proprietara, acte in regula, la zi. Vand apartament 55,6 mp suprafata utila conform RLV recent facut. etaj 2 din 4. 2 camere, decomandate, confort I, 2 holuri, baie mare cu geam, dus pe podea (dar a fost cada de fonta, inainte) bucatarie spatioasa, apometre radio recent instalate în tot blocul, camara, ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea