Apartamente de vanzare Timisoara Torontalului Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere, Complex Ateneo, 54.5 mp, direct de la proprietar, parcare inclusa
11

Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA

242 EUR/m2 | 545 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand apartament cu doua camere
7
4

vand apartament cu doua camere

Vand ap 2 camere la et 5 din7 ,ap are incalzirea in pardoseala,baia are fereastra,geamurile sunt tripane ,situat intrun complex rezidential, in spate la Vox de pe calea Torontalului. Suprafata ap este de 52,15mp, terasa de 12,60mp , blocul dispune de doua ascensoare si este in faza de constructie cu ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand ap cu 3 camere
5
3

vand ap cu 3 camere

Vand ap 3 camere la parter ,situat intrun complex rezidential, in spate la Vox de pe calea Torontalului. Suprafata ap este de 60,20mp, terasa de 12mp , incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baia are fereastra. Blocul este in faza de constructie cu termen de finalizare 1 iulie 2026. Ap se preda la ...

1770 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartement 2 camere, NOU, direct de la proprietar, Torontal, 52m2
7
7

Apartament 2 camere, constructie noua, zona Torontal, disponibil pentru vanzare locuire imediata. Suprafata utila 52 m2., loc de parcare, parter. Rog agentii agentiile sa nu ma contacteze (multumesc!)

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Apartament 2 camere, 48 mp, balcon 10 mp, parcare subterană, Calea Torontalului Vox
5
3

Proprietar: Vand Apartament 2 camere, 48 mp, balcon 10 mp, parcare subterană Calea Torontalului (Campeador, lângă Vox) Vând apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat în complexul Campeador de pe Calea Torontalului, chiar lângă clădirea Vox zonă modernă, cu oportunități excelente de închiriere. Blocul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Penthouse 3 camere, 2 bai zona Torontalului
10
2

Penthouse 3 camere, 2 bai zona Torontalului

Fara agentii!! Proprietar, vând apartament tip penthouse modern și spațios, situat la etaj retras, într-un bloc nou etaj 3 (P+2E+Er). Detalii apartament: Orientare: Nord-Est umbră după-amiaza Suprafață utilă: 70 mp Terasă generoasă: 30 mp 2 băi 2 dormitoare de aprox 16 mp si 12 mp Loc ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
3

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara
7
18

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara

Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...

2227 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat
10

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat

ATENTIE! NU doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare. Proprietar, vand apartament 2 camere + loc de parcare suprateran, decomandat, situat intr-o zona linistita la marginea orasului pe strada Ioan Anton in complexul Campeador City. Aparamentul este la 2 minute de Metro, la 5 minute de: Lidl, Ikea, ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând apartament penthause 4 camere
10

Vând apartament penthause 4 camere

Penthouse elegant, complet mobilat spațiu, lumină și confort premium Vă propun spre vânzare un penthouse deosebit, ideal pentru cei care își doresc un stil de viață modern și rafinat. Proprietatea dispune de 4 camere spațioase, cu o suprafață utilă de 101 mp, inteligent compartimentată pentru confort ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand loc de parcare subteran Xcity 1
1
1

Vand loc de parcare subteran Xcity 1

Proprietar ofer spre vanzare loc de parcare subteran Xcity 1

962 EUR/m2 | 13 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Penthouse  de vânzare în cladire rezidentială, zona Torontalului, Timișoara
10

Penthouse de vânzare în cladire rezidentială, zona Torontalului, Timișoara

Proprietar, vând Penthouse în clădire rezidențială în zona Calea Torontalului, la etajul 6, cu loc de parcare subteran inclus. Suprafața este de 105 mp la care se adaugă alți 40 de mp rezultați din cele două terase acoperite (una spre răsărit, cealaltă spre apus). Imobilul e format din 3 camere, ...

2457 EUR/m2 | 105 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea