Apartamente de vanzare Timisoara Ultracentral Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Reședință statement în Piața Victoriei
14
3

Reședință statement în Piața Victoriei

Într-una dintre cele mai reprezentative clădiri istorice din Piața Victoriei, chiar vis-a-vis de Catedrala Mitropolitană, se află această proprietate de 200 mp, complet renovată, care îmbină autenticitatea arhitecturală cu confortul contemporan. Apartamentul impresionează prin proporții, tavane înalte ...

4950 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, etaj 2, zona Piata 700 Timisoara
11
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat situat in zona Ultracentrala din Timisoara, in proximitatea Pietei 700. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil reabilitat termic, cu 4 etaje. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2812 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartment 2 camere la Paltim
15
1

Apartment 2 camere la Paltim

Apartment 2 camere la Paltim Balcon 8,4 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ultracentrală a Timișoarei, într-o locație cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea îmbină avantajul poziționării excelente cu confortul unei compartimentări ...

3697 EUR/m2 | 47 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One
13

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One

Apartament premium cu 2 camere de vânzare în Nord One Botanic | Vedere spre Iulius Town | Ultracentral Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Nord One Botanic din Timișoara, una dintre cele mai exclusiviste și apreciate zone ale orașului. Apartamentul ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
20
6

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis