Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%
20
1

Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2379 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
8

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului
4

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului, la etajul 5,cu o suprafata de 48 mp,utilat si mobilat compelt. Aveti acces si la mijloacele de transport public. Daca doriti o vizionare sau doriti sa il achizionati,va rugam sa ne sunati la nr de tel din anunt!

1708 EUR/m2 | 48 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
3

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Maria-Centru-Timisoara de vânzare
18

Apartament Maria-Centru-Timisoara de vânzare

Vă propun spre vânzare ,apartament cu 4 camere in clădire istorică etajul 1 zona Maria aproape de centru ,suprafața utilă 110 mp ,3 camere mari ,2 băi , bucătărie mare ,balcon deschis ,vedere pe 2 părți ,amenajat cu centrala proprie ,boxa mare 30 mp amenajată,ideal investiție sau locuit ,Preț ,22500 ...

2045 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare 2

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat etajul 2 zona Lipovei ,amenajări clasice 50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț .73000euro.Tel.0742143679.

1460 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului de vânzare
9

Apartament 2 camere Sagului de vânzare

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat la parter zona sagului ,amenajat 54mp utili ,parțial mobilat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,preț ,91000euro.Tel.0742143679.