Garsonieră Take Ionescu de vânzare

23 900 EUR negociabil 1992 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 9:58:45 AM
Specificații
Suprafata utila
12 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1970
Descriere
Vând garsonieră 12 mp etajul 1 zona Take Ionescu langa poliție ,baie cu dus și wc ,hol și cameră ,mobilată ,utilată ,ideala investiție sau locuit ,Preț ,23900euro.Tel.07 arata numarul.

ID anunț: 1778655628

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

EXCELENT - 3 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună