Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
5

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera parter, Piata Unirii
5

Apartament 1 camera parter, Piata Unirii

Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Piata+Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vand apartament 2 camere
1
2

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Vand apartament cu 2 camere, suprafata de 54mp, fara balcon. Incalzirea este de la Colterm dar se poate instala centrala. Necesita renovare

1389 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere zona ISHO, semidecomadat, etaj 1din 4, locatie excelenta!!
8
5

Propietar ofer spre vanzare apartament 2 camere, zona ISHO (la 5 min mers , intersectia Tapia & Titan), locatie linistita, 2 camere si bucatarie cu vedere spre spatiu verde, etaj 1din 4, approx 40mp, semidecomandat, bloc izolat termic si fonic, scara curata si bine intretinuta. Apartamentul este dotat ...

2950 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat
5
1

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1090 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar, apartament 5 camere, 120 mp, situat la parter, Elisabetin
10
18

Eleganță, spațiu și tradiție, o locuință deosebită în inima orașului, cu vecini prietenoși. Dacă ai visat vreodată să locuiești aproape de centrul Timișoarei, într-un apartament foarte spațios, cu detalii arhitecturale deosebite, acesta anunț este pentru tine! Localizare premium în inima cartierului ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea