Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian
10
4

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian

Ap cu 3 camere de vanzare la curte comuna in zona Traian,cu loc de parcare in curte.Ap este semidecomandat,are baie cu dus,boiler,sobe incalzite cu gaz,dar nu are centrala.Gazul este la usa.Ap are gresie si parchet pe jos in stare foarte buna.De asemenea este si o boxa.Suprafata 64 mp,pret 88.000 eu ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim
10
44

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
8

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
5

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

[PROPRIETAR] Spatios si Luminos: 3 Camere Decomandate (72 mp)   Zona Soarelui
10

[PROPRIETAR] Spatios si Luminos: 3 Camere Decomandate (72 mp) Zona Soarelui

Proprietar Comision 0%: Vânzarea se face direct de către proprietar, fără intermediari sau agenții imobiliare. Cumpărătorul nu plătește niciun fel de comision! Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, complet decomandat, situat în una dintre cele mai verzi, sigure și căutate zone din Timișoara: ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea