Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Boavista -Olimpia ap. 3 camere
5
21

Boavista -Olimpia ap. 3 camere

Am ap 3 camere de vinzare zona Olimpia Boavista ,turn ,et 5 din 10,semidecomandat, S,utila 72 mp. 3 parti ,lift nou semiimbunatatit,125000euro, posibil rate 3-5 ani acte la zi, mobilat ,ideal investitie inchiriere, ocupabil,cheltuieli intretinere mici,aproape de Complexul Studentesc., Incalzire: Incalzire ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1338 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera 32mp - Circumvalatiunii Etaj 6 din 10
5

Apartament 1 camera 32mp - Circumvalatiunii Etaj 6 din 10

PROPRIETAR Vând apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă centrală foarte bine conectată, pe Calea Circumvalațiunii. Locuința are o suprafață de 32 mp și este amplasată la etajul 6. Apartamentul este în prezent închiriat, existând posibilitatea preluării chiriașilor, ceea ce îl face ideal pentru investiție ...

2094 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Timișoara, Lipovei
10
4

Apartament 4 camere Timișoara, Lipovei

PROPRIETAR ,vând apartament cu 4 camere situat în Timișoara, zona Lipovei, pe Str.Luminita Botoc Nr.4 Bl.A24A Sc.A Ap.7 într-un imobil bine întreținut și finalizat in 1985 din structura de beton. Apartamentul se afla situat la etajul 3 din 4 cu acoperiș și se vinde parțial mobilat. Compartimentare ...

1735 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 4 camere Take Ionescu 59 vizavi de ISHO, cu boxa inclusa
10
7

Proprietar, vand apartament cu 4 camere semidecomandat, in zona centrala, pe bulevardul Take Ionescu nr.59, vizavi de ISHO, in bloc vechi (1972) cu acoperis sarpanta si invelitoare din tigla ceramica. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, este renovat, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii. 5

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii.

Persoana fizica vand sau schimb apartament din Timișoara, zona Sala Olimpia, etajul 3 (într-un bloc de 7 etaje cu ascensor), cu suprafata utila de cca 100 mp, avand 4 camere, 2 bai, 3 debarale, bucatarie mare, 2 balcoane închise cu termopane, boxa inchisa la subsol, apartament cu încălzire centrala ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
11

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
6

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

pregatit pentru gusturile tale,  loc parcare subteran inclus, campeador city
9
8

pregatit pentru gusturile tale, loc parcare subteran inclus, campeador city

CAMPEADOR CITY, C. TORONTALULUI Apartament 2 Camere | Loc de parcare SUBTERAN inclus in pret | S.Utila 57mp | Etaj 2 TVA DE 21% inclus in pret! COMISION 0 Situat în Campeador City, locația acestui apartament este una demnă unei oaze de liniste. Complexul este populat într-o manieră foarte generoasă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vânzare apartament
3
24

Vânzare apartament

Vând ap cu o cameră în zona Blascovici et unu din patru are 22mp plus o debara amenajată cu rafturi

367 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
17

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.

1805 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara 2

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, etajul 3, garaj sub bloc. Zona Hotel Strelitia-Timisoara

2071 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului
10
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului

Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă CF

Proprietar 2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă CF

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu 2 camere + terasă mare, în Nova Mehala, într-un bloc nou, finalizat în 2024. Apartamentul are 51 mp utili interior și beneficiază de un avantaj important: terasă panoramică de 45 mp, ideală pentru relaxare, amenajare cu mobilier de exterior, plante sau ...

2547 EUR/m2 | 51 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea