Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Lipovei, Timisoara
19
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1984, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Se strang ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 35 mp utili si este situat la etajul 4 (acoperis tin tigla). - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1757 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere si boxa in CF | Sagului - Liviu Rebreanu
10

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata cu totul NOU situata in zona Buziasului. Garsoniera este structurata in hol, camera, baie, bucatarie din constructie. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan NOUA in garantie. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea ...

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului
5
1

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsonieră | Complexul Studențesc | Parter
7

Garsonieră | Complexul Studențesc | Parter

Se oferă spre vânzare o garsonieră situată în Complexul Studențesc, vis-a-vis de fostul abator, în imediata apropiere a unui parc. Garsoniera este amplasată la parter și este amenajată cochet, fiind complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată. Locuința este ideală atât pentru investiție ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 4 camere | Etaj 1 | 83 mp | Zonă excelentă
10
1

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere semidecomandate, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1985, cu o suprafață utilă de 83 mp. Locuința are un model deosebit, fiind bine compartimentată și potrivită pentru o familie. Compartimentare: Living spațios 3 dormitoare, dintre ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
3

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2
8

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, având o suprafață utilă de 65,3 mp, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil cu acoperiș, beneficiind de vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Compartimentare: Living 2 dormitoare Bucătărie 1 baie + spațiu ...

1652 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea