Apartamente de vanzare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 65 mp + logie | Calea Șagului | Etaj 9 | Vedere deschisă
8
1

Imonac Vest Apartament 3 camere decomandat | Calea Șagului | Vedere deschisă | Disponibil imediat Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în Timișoara zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10 al unui bloc solid (1977), reabilitat termic și dotat cu 2 lifturi. Locuința ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare
10
2

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare

Apartament cu 3 camere ,decomandat confort 1 in zona Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 8 etaje cu lift modernizat. Are o suprafata utila de 65mp, an construcție 1983, baie cu duș, WC servici, doua balcoane, renovat complet in 2022, sistem de încălzire centralizat, cu ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

vand apartament ultracentral
13
13

vand apartament ultracentral

Vand apartament ultracentral aproape de Catedrala ,str CD.Loga etajul 2 superamenajat cu optimizare maxima a spatiului.Apartamentul este la etajul 2 .Este format din hol,baie cu vana,living u bucatarie open space ,dormiror mic. Apartamentul a fost complect remodelat acum 2 ani ,refacuta instalatia de ...

2660 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Gheorghe Lazar - etaj intermediar cu lift
6

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Gheorghe Lazăr, cu acces rapid către centrul orașului (aprox. 10 minute de mers pe jos). Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 10, într-un bloc dotat cu lift, și se remarcă ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Vând garsonieră cu 2 camere
4
8

Vând garsonieră cu 2 camere

Persoana fizica,vând garsonieră cu dormitor și bucătărie separate, 24 mp. Situat în Calea Buziașului, mobilat, izolat, cu aparat de aer condiționat, etaj 4. Dispune de o debara pentru uscat rufe la comun cu vecina de vis-a-vis. Pentru detalii contactați numărul de telefon anexat acestui anunț.

Buziasului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apt 1 cam zona semicentrala sau schimb cu apt 2-3 cam in TIMISOARA
9

Direct de la proprietar apartament de vânzare cu o cameră zona semicentrală etajul 2,bloc de cărămidă cu curte interioară bloc linistit cu vecini buni strada linistita locuri de paracare suficiente la 50 m este un parc magazin Profi si Prospero in apropiere este statia de tramvai linia 9 si autobuz ...

2440 EUR/m2 | 25 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16
1

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Modern - renovata complet
6
1

Garsoniera zona Modern - renovata complet

Garsonieră cochetă de 20 mp, situată la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, în inima cartierului Modern o zonă apreciată pentru echilibrul perfect dintre liniște și accesibilitate. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, care valorifică eficient fiecare metru pătrat. Camera ...