Apartamente de vanzare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Timisoara Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Cerna-Stadion!
8
7

Garsoniera Cerna-Stadion!

De vanzare garsoniera, etaj 4 4 cu acoperis de tigla, cu amenajari si finisaje modeste, tamplarie termopan, parchet, gresie si faianta, usa metalica la intrare, gaz cu contorizare separata. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si este ocupabila imediat. Str. Cerna, langa Stadion-Complexul Studentesc, ...

1714 EUR/m2 | 21 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

   Garsonieră de vânzare   zonă Telegrafului
5
29

Garsonieră de vânzare zonă Telegrafului

Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă liniștită și foarte bine amplasata, pe strada Renașterii, la doar câteva minute de mijloacele de transport, magazine și alte puncte de interes din cartierul Telegrafului. Suprafață utilă: 22 mp+8mp loc depozitare Etaj: 4 din 4(Acoperiș din țiglă făcut ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

1 Cameră Decomandat, Etaj 2 | Zona AEM – Calea Buziașului | Investitie
7
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 1 cameră, situat în Calea Buziașului, în proximitatea sensului giratoriu AEM – o zonă foarte bine conectată și apreciată. Proprietatea se remarcă prin poziția excelentă, accesibilitatea ridicată și potențialul investițional, ...

1739 EUR/m2 | 31 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Calea Buziasului - Etaj 2
4
1

Apartament 1 camera - Calea Buziasului - Etaj 2

Apartament decomandat cu 1 cameră | Calea Buziașului | Complet mobilat și utilat | Ideal pentru locuit sau investiție Descoperă un apartament practic și luminos, situat într-una dintre cele mai accesibile și bine conectate zone din Timișoara Calea Buziașului. O proprietate ideală atât pentru locuit, ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere
10
5

De vanzare apartament 4 camere

Persoana fizica, vand apartament cu 4 camere, coridor, doua bai, doua balcoane. Apartamentul are 86m2 si este decomandat. Camerele detin rulouri exterioare, iar balcoanele au rulouri exterioare electrice. Cele 4 camere sunt impartite astfel: -sufragerie -doua dormitoare -dressing O baie este cu cada, ...

2035 EUR/m2 | 86 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

SE VINDE cu 95500 , ap decomandat, cu 2 camere mari,confort 1, etaj 1, zona Barnutiu, lângă ING Bank

Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1, etaj 1, zona cu infrastructura integrala, curata, civilizata, strada bine pozitionata, cu spatii verzi. Blocul se afla lângă ING Bank de pe bulevardul principal Barnutiu, calea Lugojului. Bloc din beton, construit in 1988.Bloc structura beton, boxa inclusa ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)
8

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)

Vând Apartament 2 camere decomandat 50. 04 mp + 4 mp balcon închis cu termopan. Este situat la etajul 4 din 4, bloc anvelopat, încălzirea este prin calorifere de la Termoficare și aparat de aer condiționat. Are geamuri termopan, inclusiv balconul este închis cu geamuri termopan. Apartamentul necesita ...

1444 EUR/m2 | 54 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara
10
6

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara

Apartament de vânzare cu 3 camere, 64 mp, boxa la demisol în CF, etajul 2 din 4, situat aproape de Casa Tineretului, stadionul Dan Păltinișanu și Complexul Studențesc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat și se poate viziona începând cu data de 14.05.2026 Prețul este de 124.500. Fără agenție.

1945 EUR/m2 | 64 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 2 bai (intre Aradului Torontalului) | Liniste si Confort
20

Vand apartament in Timisoara, situat intre Calea Aradului si Calea Torontalului (foarte aproape de Vox Technology Park), pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Pod. Anul ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)
3

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)

Persoana fizica vand garsoniera aproximativ 12 mp, la etajul 1 din 4 in zona Dambovita(aproape de Alfa Center - Universul Mobilei), intr-o locatie linistita, usor accesibila, aproape de mijloacele de transport in comun. Garsoniera se prezinta exact cum este in poze, situata intr-un hol separat cu 5 ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului
8
2

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului

Proprietar vand apartament 2 camere Balantei Martir Marius Ciopec, et 4 cu acoperis, bloc izolat. Apartamentul se poate preda imediat. Dispunem de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala pe gaz pravazut si existent. Puncete de interes disponibile ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Șagului, 2 camere de vânzare la etajul I
9
3

Șagului, 2 camere de vânzare la etajul I

De vânzare apartament cu 2 camere , confort III, nedecomandat, etaj I, suprafață utilă 28,22 mp, suprafață construită 36 mp, tâmplărie PVC cu geam termopan cu 5 camere marca Veka, parchet laminat în camere, bucătărie utilată cu aragaz, cuptor electric și frigider, baie cu vană, ușă metalică la intrare. Apartamentul ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
1

Vând apartament

Vând apartament,3camere,decomandat,circular,decomandat+boxa la subsol,balcon 5 no,2 holuri,2 boxe in interiorul apartamentului,etaj4 din4.Timisoara,str.Mures,vis-a-vis de piata Doina.Calea Sagului.Suprafata65mp.