Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară.

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10
1

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea
9

Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea

Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament 3 camere, decomandat cu o suprafata utila de 69 mp, la etajul 4/4 , fara probleme cu izolatia. Imobilul se vinde partial mobilat si utilat , cu centrala pe gaz. Este un apartament modest si necesita mici retusuri pentru a fi trasnformat intr-un camin primitor. Compartimentarea ...

1029 EUR/m2 | 68 m2

c5, Tulcea, Tulcea

De vânzare ap.4 camere
5
1

De vânzare ap.4 camere

Vând apartament cu 4camere, et.2 ,str. I. L. Caragiale, vis-a-vis de școala 4 Apartamentul este izolat interior-exterior, călduros, parchet nou,termopane, gaze la ușă

1196 EUR/m2 | 56 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Vand apartament in Jurilovca
5
4

Vand apartament in Jurilovca

Acest apartament de 3 camere are un design semidecomandat și se află la parter. Are o suprafață de 58 mp și beneficiază de finisaje de înaltă calitate. Îți oferă un living luminos, o bucătărie modernă și dormitoare confortabile. Apartamentul este situat într-o zonă urbană, aproape de diverse facilități. ...

897 EUR/m2 | 58 m2

Jurilovca, Tulcea

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră
8
2

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera. Suprafața este de 57 mp. Este situat la parter. Blocul se află pe str.ll la 60 m de primărie, în spatele supermarket Șuru. Tel.

877 EUR/m2 | 57 m2

Sulina, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea
9
2

ocazie rară garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere Mahmudia
10
7

Vand apartament 2 camere Mahmudia

Apartament 2 camere cu suprafata de 55 m2, confort 1, ultracentral , etaj 1,intim,spatios, inconjurat de verdeata in proximitatea imediata a falezei superioare a Dunarii. Apartamentul este dotat cu centrala,+ calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, usile ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând, sau schimb cu casă. 3

Vând, sau schimb cu casă.

Exclus intermediari. Ap. 2 camere, decomandat, zona str Spitalului, parter înalt, acces uscător, boxă sub balcon, gaze, centrala, aer condiționat. Sau schimb cu casă, exclus periferie.

1296 EUR/m2 | 54 m2

Spitalului, Tulcea, Tulcea

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea
6

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea

VIZIONARE RAPIDA -CHEILE LA AGENTIE Agentia Europa va prezinta Garsoniera de vanzare situata in zona Vest -Tulcea, disponibila la etajul 1 , in suprafata totala de 12 mp. Imobilul prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare. Garsoniera este compusa din: - ...

1375 EUR/m2 | 12 m2

vest, Tulcea, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, etaj 3, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz Va așteptam la vizionare! Ne puteți vizita la sediul ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Strada Pacii- 3 camere, et 2
7

Strada Pacii- 3 camere, et 2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, pe strada Pacii, in apropiere de Piata Noua, situat la etajul 2/9. Imobiul dispune de o suprafata de 72 mp si este compartimentat astfel: hol, living+bucatarie, 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Complexul este ...

1111 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE
4
3

ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare îți propune spre vânzare o garsonieră confort 2, situată în Cartierul Vest, zonă ce oferă avantajul de a avea absolut toate facilitățile necesare la doar câțiva pași distanță: piață, numeroase magazine, farmacii, instituții bancare, restaurante și Parcul Ciuperca pentru momentele de relaxare. De ...

1182 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea