Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz. Zona excelenta, linistita, etajul 3, cu balcon, bucatarie ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda
15

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda

LUX Imobiliare Apartament 3 camere de VÂNZARE | Mircea Vodă | 65 m | EXCLUSIVITATE Agentia LUX Imobiliare vă oferă în EXCLUSIVITATE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Mircea Vodă, într-o zonă foarte bună, ideală pentru familii aproape de grădiniță, școală, liceu, instituții bancare, magazine ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE   Cartier C5
20

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE Cartier C5

Cauți un apartament spațios, gata de mutat și situat la un etaj intermediar ideal? Această proprietate este acum disponibilă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE și poate fi locuința perfectă pentru familia ta sau o investiție excelentă. Apartamentul este situat în Cartierul C5, la etajul 1, o poziție extrem ...

1319 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz