Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.
5

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.

Ap.2 cam.confort1,zona centrala(spital,scoala,politie,Lidl,Penny)cu parc imens in spatele scarii,ptr.iesiri in aer liber extraordinar de frumos.Foarte econom la intretinere fiind temp.constanta cu pozitionarea si izolatia aferenta,centrala proprie gaz cu tevi(din cupru) si caloriferele noi ,electronicele ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1230 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 Camere Faleza
1

Apartament 3 Camere Faleza

De vânzare apartament mobilat, utilat complet, cu centrala termica pe gaz, decomandat cu 3 camere pe strada Gării, 65.2mp utili plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spațioasă, hol lung, Construcție 1982, reabilitat 2025 in garantie, fara probleme de infiltrate, lift ...

1319 EUR/m2 | 75 m2

Faleza, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, decomandat, ultracentral, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului
7
1

Apartament situat pe str. Isaccei, Piața Veche, suprafață utilă 53mp, et. 1 din 3, open space living cu bucătărie, balcon închis, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului. Încălzire pe gaz, centrală proprie.

1509 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea