Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, central Isaccei, et. 2 - necesita renovare completa
2

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2 din 4, situat central pe strada Isaccei 29A (bloc construit 1993). Locuința necesită renovare completă. Are doar panoul de electricitate schimbat. Compartimentare: bucătărie, living, dormitor, hol, baie. Gazele sunt la ușă. Poziție excelentă, în apropiere ...

1105 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda
15

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda

LUX Imobiliare Apartament 3 camere de VÂNZARE | Mircea Vodă | 65 m | EXCLUSIVITATE Agentia LUX Imobiliare vă oferă în EXCLUSIVITATE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Mircea Vodă, într-o zonă foarte bună, ideală pentru familii aproape de grădiniță, școală, liceu, instituții bancare, magazine ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE   Cartier C5
20

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE Cartier C5

Cauți un apartament spațios, gata de mutat și situat la un etaj intermediar ideal? Această proprietate este acum disponibilă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE și poate fi locuința perfectă pentru familia ta sau o investiție excelentă. Apartamentul este situat în Cartierul C5, la etajul 1, o poziție extrem ...

1319 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest 1

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest

Vand apartament decomandat 4 camere,, vest, U-uri, et.4, foarte ingrijit, izolatii interior/exterior,,incalzire centrala gaz, foarte spatios, se poate vinde mobilat,,

966 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament si garaj
7
2

Vand apartament si garaj

Vand apartament ai garaj.

1031 EUR/m2 | 64 m2

Macin, Tulcea

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane   Babadag
1

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane Babadag

Apartament spațios 70 mp, compartimentare excelentă, ideal pentru locuit sau investiție. Camere mari, bucătărie separată, 2 balcoane. Str. Mihai Viteazul zonă liniștită 45.000 negociabil Disponibil imediat sună pentru detalii și vizionare!

571 EUR/m2 | 70 m2

Central, Babadag, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea