Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Valcea Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, Ultracentral,cetrala termica,vedere panoramica asupra orasului
10

Va prezentam un apartament cu 3 camere Ultracentral vedere panoramică Etaj 9 Str. General Magheru Râmnicu Vâlcea, Etaj 9 11 - Bloc V1 (reabilitat complet). Un apartament rar în piața locală, care combină: poziție ultracentrală vedere panoramică spectaculoasă spații generoase și compartimentare ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere Cartier Ostroveni zona Piata
16
10

Apartament 2 camere Cartier Ostroveni zona Piata

Agentia Imobiliara RealCon detine in exclusivitate si va ofera spre vanzare un apartament situat in Cartier Ostroveni Bd. Tineretului zona Piata, compus din 2 camere total decomandat, et. 9 din10, in suprafata totala de 49.10 mp. respectiv 45.34 mp. utili. Apartamentul este utilat cu gresie, faianta, ...

1311 EUR/m2 | 45 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu   Drăgășani, Vâlcea
8
1

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu Drăgășani, Vâlcea

Apartament de vânzare Drăgășani, Strada Tudor Vladimirescu nr. 474, Blocul A1, scara E, etaj 4 4, cartier Rahova. Imobilul are suprafața de 54 mp utili, decomandat - 2 camere (dormitor și living), baie, bucătărie, hol, balcon și debara. Dispune de centrală proprie, ușă metalică nouă iar blocul are acoperiș ...

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Lenin Sud
10
10

Apartament 3 camere Lenin Sud

Vând apartament 3 camere mobilat in CLT Lenin Sud cu centrala proprie, doua balcoane mari cu debarale, doua bai din care una transformata in dressing. Aer condiționat Mai multe informații la telefon.

1225 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!
9
2

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!

Locuințe moderne într-o zonă cochetă din Râmnicu Vâlcea Strada Lespezi, Râmnicu Vâlcea Îți prezentăm Lespezi Residence, un ansamblu rezidențial exclusivist cu 6 case înșiruite, construite cu grijă pentru detalii și adaptate stilului de viață modern. Avantaje care fac diferența: Compartimentare practică ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 3 camere Băile Govora
9

Vand apartament 3 camere Băile Govora

Vând apartament in localitatea Băile Govora, judetul Vâlcea, zonă centrală. Preț : 64000 euro Imobilul este construit in anul 1984. Se afla la etajul 3 din 4 etaje si are suprafață utila de 62 mp. Detalii apartament: *nr camere : 3 *suprafața utila: 62 mp *compartimentare: decomandat *Conditii: Imobilul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Prajila, Valcea

Super oferta: Apartament 3 camere, 61 mp, complet mobilat si utilat in zona ultracentrala
10
25

Apartamentul este situat la parterul unei clădiri cu 4 etaje și este situat într-o zonă ultracentrală cu multe spații verzi cu peluze, copaci și multe flori, și cu întreaga rețea de supermarketuri pe o rază de 100-500 metri: Lidl, Penny, Anabella, Diana, Carrfour și Kaufland, inclusiv piața alimentară ...

1451 EUR/m2 | 61 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere et 1, Bl. RO Kaufland
20
1

Apartament 3 camere et 1, Bl. RO Kaufland

Agentia Imobiliara RealCon detine in exclusivitate, intermediaza si va ofera spre vanzare un apartament in RO-uri zona Kaufland Aleea Muzicii din Rm. Valcea, situat la et.1, construcie 2012 pe structura de cadre si grinzi, zidarie din caramida plus izolatie cu vata bazaltica ext. compus din 3 camere ...

1424 EUR/m2 | 87 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere Bd. T. Vladimirescu constructie 2009
20
6

Apartament 3 camere Bd. T. Vladimirescu constructie 2009

Agentia Imobiliara RealCon detine in portofoliu, intermediaza si va propune spre vanzare un apartament situat in Rm. Valcea Bd. Tudor Vladimirescu constructie 2009, pe structura de cadre si grinzi si zidarie din bca et. 4 4 cu acoperis tip terasa recent hidroizolat, inclusiv parcare la sol, compus din ...

847 EUR/m2 | 124 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament Central
10
14

Apartament Central

Apartament cu 4 camere, etaj 10, situat în centrul orașului Rm. Vâlcea în imediata apropiere de Mall, piața, etc. Apartamentul este decomandat cu o suprafață de aproximativ 91 mp, 2 băi, 3 balcoane închise cu termopan, renovat în totalitate decembrie 2024, panoramă deosebita, locatari pe scară foarte ...

1264 EUR/m2 | 91 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere, etaj 1, Cartier Ostroveni, zona Hermes, Rm Valcea
10
7

Se oferă spre vânzare apartament situat în cartierul Ostroveni, pe Bulevardul Tineretului, la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje (tip B), poziționat într-o zonă foarte căutată din orasul Râmnicu Vâlcea zona Hermes. Apartamentul beneficiaza de o pozitie excelenta, în apropierea centrelor comerciale, ...

1471 EUR/m2 | 70 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apt. 3 camere  Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea
5
2

Apt. 3 camere Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea

Particular, vand apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane inchise cu spatii de depozitare la uscatorie pod boxa + terasa complet izolata cu vedere spre Episcopie Dealul Capela. Aflat la et.4 cu suprafata utila de 68mp si 2 balcoane de 9mp intr-un bloc din 1982 cu ...

2044 EUR/m2 | 68 m2

Episcopiei%25253a, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 4 camere pe Dem Radulescu, la lac

Apartament cu 4 camere pe Dem Radulescu, la lac

Se vinde un apartament cu 4 camere dupa cum urmeaza: Suprafața utila - 99.1mp Suprafața totala - 119 mp 3 Balcoane cu suprafata totala 20 mp cu vedere spre lac si spre bulevardul Dem Radulescu Etaj 5 7 ( facilități: lift ) Numar camere: 4 Locuri de parcare acoperite: 2, intabulate si incluse în acest ...

1697 EUR/m2 | 99 m2

Agrement Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament PREMIUM 3 camere | Ostroveni   Kaufland | Etaj 14 15 | Vedere panoramică superbă
10

Apartament PREMIUM 3 camere | Ostroveni Kaufland | Etaj 14 15 | Vedere panoramică superbă

Apartament PREMIUM 3 camere | Ostroveni Kaufland | Etaj 14 15 | Vedere panoramică superbă 95.000 negociabil Fără comision pentru cumpărători Vă propunem spre vânzare un apartament modern și spațios, situat într-un complex rezidențial construit în 2015, în zona Ostroveni Kaufland, una ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament in Brezoi - 3 camere, 66,3 mp  utili , parter   mobilat
10
4

Apartament in Brezoi - 3 camere, 66,3 mp utili , parter mobilat

Proprietar vând apartament spațios și luminos, cu 3 camere decomandate, situat la parter, într-o zonă liniștită, la doar 150 - 200 m de centrul orașului Brezoi, județul Vâlcea. Suprafață utilă: 66,3 mp Ideal pentru locuință permanentă, de vacanță sau spațiu comercial datorită poziției accesibile și ...

788 EUR/m2 | 66 m2

Brezoi, Valcea

De vânzare
5

De vânzare

Proprietar vând Studio utilat și mobilat de 42mp la parter inalt,incălzirea in pardoseală,AC,video interfon,rulouri exterioare la telecomandă,etc bloc din 2023

1952 EUR/m2 | 42 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere Bld Dem Radulescu
5
1

Apartament 2 camere Bld Dem Radulescu

Apartament de vânzare, 50 m , 2 camere, etaj 5 din 7 cu lift situat pe bulevardul Dem Radulescu. Bloc nou dat in folosință in 2025. Locuința este complet mobilată si utilata cu bun gust, pregătită să își întâmpine noii proprietari fără investiții suplimentare.Electrocasnice de calitate,masina de spalat ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament cu 4 camere zona Nord, Rm. Vâlcea
15
5

Vând apartament cu 4 camere zona Nord, Rm. Vâlcea

Apartamentul are: - 3 dormitoare( unul cu balcon închis) - Sufragerie spatioasa cu balcon închis - Bucatarie spatioasa - 2 bai, cea mare are fereastra . - 2 holuri , dintre care unul la intrare - balcoane inchise cu tripan usi si geamuri din termopan și tripan- Usi interioare din lemn masiv stejar - ...

1283 EUR/m2 | 92 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

4 camere zona Ostroveni bloc tip A
10
80

4 camere zona Ostroveni bloc tip A

Vând apartament 4 camere spațios de 80 mp situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, etaj 3 Proprietatea dispune de: 4 camere luminoase 2 băi balcon Bucătărie 10 mp centrală termică pe gaz îmbunătățiri de calitate proporție de 85%. Geamuri termopan tripane,instalația electrică schimbată pe cupru,instalația ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand sau schimb apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea etaj 4
9
2

Ocazie care apare rar pe piata, de vanzare sau schimb, apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea, etaj 4 din 4, intre parcul Mircea Cel Batran si parcarea subterana. Accept schimb cu 2 camere, minim 50.mp central. Apartamentul este construit in 1982 si este total renovat cu termopane, ...

1405 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Proprietar vand apartament 3 camere, decomandat, 2 balcoane inchise
10
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2, având o suprafață de 70 mp. Cele 2 balcoane sunt închise si se încadrează armonios în spațiul de locuit. Apartamentul dispune de centrală termică Ariston în condensatie, calorifere alimentate pe țeava de cupru și aer condiționat. Ferestrele ...

986 EUR/m2 | 70 m2

Dragasani, Valcea

APARTAMENT DE 3 CAMERE, 107 MP - LA 3 MINUTE DE CENTRU
13
1

APARTAMENT DE 3 CAMERE, 107 MP - LA 3 MINUTE DE CENTRU

APARTAMENT DE 3 CAMERE, 107 MP - LA 3 MINUTE DE CENTRU Rm. Valcea, Str. Morilor, nr. 36, bl. C, Etaj 5 din 6 cu lift Pret: 129.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI! Apartament spatios cu priveliste superba - locul ideal pentru familia ta! Apartament de 3 camere cu o suprafata utila de 98 ...

1316 EUR/m2 | 98 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Salvează căutarea