Apartamente de vanzare Ramnicu Valcea Valcea

Promovat
Vând apartament cu 2 camere, confort I, decomandat, zonă liniștită și curată cartierul Nord
5

Vând apartament cu două camere, confort I, decomandat, luminos, într-o zonă liniștită și curată, foarte căutată din cartierul Nord- Cati & Sile. Locația are acces rapid la magazine (inclusiv Shopping City Mall), piața Nord, spitalul Nou, mijloace de transport, licee (Pedagogic, Sanitar, Liceul de artă, ...

1511 EUR/m2 | 45 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere 111 mp bd Dem Radulescu schimb cu CASA
11
3

apartament 3 camere 111 mp bd Dem Radulescu schimb cu CASA

SCHIMB CU CASA 110-140 mp utili (3 camere, 2 bai) ofer pana la 30.000 eur diferenta - eventual un dezvoltator care imi poate construi o casa sau are deja una construita -MAX 7-8 KM DE ORAS !! ROG OFERTE preferabil Copacelu -mai multe poze pe whats app Vanzarea pe bani cash se face doar cu predare ...

1523 EUR/m2 | 111 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 2 dormitoare
10

Vând apartament 2 dormitoare

Vând apartament living bucatarie, baie, 2 dormitoare. Cu scară interioară. 44 m 28.000 + tva apartamente sunt noi si se vând la gri

636 EUR/m2 | 44 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră Rm Vâlcea  2

Garsonieră Rm Vâlcea

Garsonieră, Rm Vâlcea, Nord, Republicii,decomandată ( cameră cu ieșire la balcon închis termopan,bucătărie, baie cu cadă, 2 holuri) , hidroizolație nouă ( vara 2025), etc 4 ;4 suprafață 26,25 m, gaz contorizat, se poate monta gicalorimetru. Preț 37000 euro negociabil

1480 EUR/m2 | 25 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A
7
71

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, foarte aproape de Piața Ostroveni și de Școala Generală nr. 13 și nr. 9. Etaj: 4 din 5 Suprafață: 52 mp An construcție: 1986 Debranșat de la sistemul centralizat de încălzire Aerisire la baie ...

1183 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Traian etajul 1
10
65

3 Camere zona Traian etajul 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună Traian, la doar 2 minute de mers pe jos de Shopping City Mall. Detalii principale: Etaj: 1 Bloc tip O, izolat termic An construcție: 1988 Suprafață totală: 71 mp Compartimentare: decomandat Orientare: Est Sud-Vest (luminos ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră zona Ostroveni
6
64

Garsonieră zona Ostroveni

Vând garsonieră Ostroveni (zona Piața Ostroveni) Vând garsonieră situată în cartierul Ostroveni, în apropiere de Piața Ostroveni, la etajul 7 din 8. Suprafață: 28 mp Vedere: răsărit (luminoasă dimineața) Lift modernizat Scară curată, supravegheată video Gigacalorimetru propriu Locuința este ...

1554 EUR/m2 | 28 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A
9
12

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Vânzare apartament 3 camere Ostroveni Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, la etajul 3 din 4, în apropiere de Școala Generală nr. 10. Suprafață totală: 58 mp Compartimentare: decomandat total An construcție: 1986 Apartamentul este ...

1431 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare.
10
4

Apartament de vanzare.

Apartament cu trei camere decomandate orientate spre Sud, amplasat la etajul 2, intr-un bloc de patru etaje construit in anul 1982 si anvelopat in anul 2010. Apartamentul are bucatarie, doua bai, balcon, centrala proprie pe gaze, parcare de resedinta. Apartamentul se afla in zona Nord si se vinde mobilat ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament  de vânzare
7

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 3 camere, complet renovat si utilat în 2023, schimbat instalație sanitară, electrică, turnat șape, etc., et.4, Ostroveni, Aleea Narciselor, nr.2, Rm Vâlcea, suprafață utilă 50 mp, un balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon

1390 EUR/m2 | 50 m2

Ostroveni%252b, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera zona nodr Nicolae Titulescu Bl 85 bis et 3 din 5 Bloc izolat complet utilata aer conditionat

2348 EUR/m2 | 25 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand Apartament spatios cu 2 camere,decomandat, 56mp utili-Nord- Neg.
8
5

Proprietar, vand apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in zona Nord-Republicii, Rm. Valcea, la doar 5 minut de Spitalul Judetean. Apartamentul se poate compartimenta in 2 moduri: - se poate sparge zidul dintre bucatarie si debarale si se poate face o bucatarie mare - sau se poate sparge ...

1221 EUR/m2 | 56 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

 Schimb apartament cu 3 camere Traian cu 2 camere sau garsoniera
5
8

Schimb sau vând apartament cu 3 camere, cartier Traian etaj 3, suprafață 64 mp,vis a vis de Sala Sporturilor, bloc 5, str Aleea Ciocârliei sau schimb cu apartament cu 2 camere etaje inferioare, confort 1 sau garsoniera.

1250 EUR/m2 | 64 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Bloc START3, ap 3 cam, et 3, nou , lift, parcare, curte 2200 m2, str Ostroveni, langa Zoo Valcea.
10
6

Bloc START3 Rezident, constructie UNICA in Rm Valcea - Vând apartament 3 camere finisat "la cheie" open space cu suprafața de 93 + loc parcare. Apartamentul este la etajul 3 in blocul START 3 cu et.4R si lift, finalizat in noi 2024, vizavi de Zoo Valcea pe str Ostroveni - Dem Radulescu, Zona Rezidentiala. La ...

1408 EUR/m2 | 93 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament - spatiu comercial
9

Apartament - spatiu comercial

Vand spatiu comercial - apartament spatios, decomandat, in Rm. Valcea, zona Traian, Aleea Cocorilor, bl. 21, parter, cu 2 camere, baie cu fereastra, hol mare deschis cu bucataria, balcon inchis cu acces de afara, centrala termica proprie, bloc izolat termic, suprafata utila de 46,16 mp si balcon cu suprafata ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Schimb - Vând apartament 4 camere Rm. Vâlcea cu București
8
3

Schimb - Vând apartament 4 camere Rm. Vâlcea cu București

Schimb - Vând apartament 4 camere stare foarte bună, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, cu apartament 2 camere în București sau o casă mică, perfect locuibilă, în zonele Păcii, Gorjului, Apusului, Drumul Taberei. Detalii ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

aprtament de vanzare
9
7

aprtament de vanzare

Bloc anvelopat,cu gigacalorimetre,renovat 3 camere decomandate etajul 2 Ostroveni langa tic tac, Bloc C12, Scara A

1180 EUR/m2 | 61 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 4 cam.|78mp|zona Traian (24 Trepte)|accept credit ipotecar|
10
2

Apartament 4 camere decomandat, zona Traian, 77,90mp suprafață totală apartament cu centrala proprie. Toate modificările interioare sunt făcute în baza unui proiect și menționate în cartea funciară. Eligibil pentru plata prin credit ipotecar. Situat in zona Traian, aproape de orice tip de serviciu ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere Liceul Economic
5
2

Apartament 2 camere Liceul Economic

Agentue imobiliara ,intermediem vânzarea unui apartament cu 2 camere în zona Liceului Economic , cu o suprafață de 55 m,centrală termică,etaj1 4, preț 72000 euro fix !Tel Nina imobiliare.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Categorii

Județe

Valcea

Localități

Ramnicu-valcea
Salvează căutarea