Case/Vile

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De închiriat apartament și garsonieră.
8
1

De închiriat apartament și garsonieră.

De închiriat apartament 3 camere și garsonieră etj 3.in comuna Feldioara la 15 min de aeroportul Ghimbav. Se află lângă terenul de sport,se dă mobilat,electrocasnice,internet,cablu tv. Chirie 1500 lei plus utilități.La garsonieră chiria e 700 plus utilități. Telefon

6 EUR/m2 | 50 m2

Feldioara, Brasov

Promovat
De Vanzare Casa Parter Slobozia
5
1

De Vanzare Casa Parter Slobozia

Casa de vanzare Parter Slobozia cu pod utilizabil pentru depozitare. Casa dispune de 3 dormitoare, 2 bai, living si bucatarie open space, terasa exterioara acoperita in spatele casei. SE VINDE LA GATA CHEIE (in pretul afisat), cu baile complet utilate, usi cu pervaze, parchet, incalzire in pardoseala ...

1423 EUR/m2 | 110 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa Platinia - Hasdeu
1
2

Vand casa Platinia - Hasdeu

vand casa zona Platinia, Hasdeu Vand casa cu 688 mp Teren. + 2 garaje si 300mp construit. detalii vizita - Exclus Agentiile !

2700 EUR/m2 | 300 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare Patulele
7
47

Casa de vanzare Patulele

Casa de vanzare pe strada principala, posibilitati de privatizare. Curte betonata, garaj, grădina, apa curentă și electricitate, suspendate temporar. Suprafața construită totală 300 MP, grădina 300 MP. PRET 19.000 euro negociabil. Adițional, se vinde un TEREN AGRICOL PRODUCTIV IMPREUNA CU VIA ...

63 EUR/m2 | 300 m2

Patulele, Mehedinti

Vand casa ultracentral in Pecica
10
3

Vand casa ultracentral in Pecica

Casa de vanzare ultracentral in orasul Pecica, jud. Arad direct de la proprietar situata in centrul orasului la cateva minute de toate facilitatile: primarie, politie, policlinica, magazine, banci, biserica etc. De asemenea vad comercial foarte bun. distanta la 20 km de Arad 6 camere 1 baie 1 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Pecica, Arad

Vând, închiriez casă sau schimb cu garsoniera plus diferența
8
4

Vând casă , închiriez sau schimb cu garsonieră plus diferență Apartament cu 2 camere - la căsuțe tip Duplex. Cartier TCR : două camere, bucătărie, baie, hol . magazie , beci plus teren 1000 metri pătrați Beneficiază de două căi de acces, tâmplărie din PVC cu geamuri termopan, uși din termopan ...

931 EUR/m2 | 58 m2

Onesti, Bacau

Casa Tudor Vladimirescu Galati
9
13

Casa Tudor Vladimirescu Galati

Casa bătrâneasca, locuibila, încălzire sobe. Suprafața totala 1560 mp. Posibilitate conectare apa si canalizare.

220 EUR/m2 | 100 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Casa 5 camere in zona Bavaria Park Sibiu
10
4

Casa 5 camere in zona Bavaria Park Sibiu

Proprietar vand casa 5 camere individuala intabulata, construita in 2016 in Bavaria la 5 km de oras. - dispune de toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, cablu internet prin fibra optica, centrala termica prin condensare. - Structură solidă și eficiență energetică: Construită din cărămidă ...

1544 EUR/m2 | 136 m2

Sibiu, Sibiu

Vânzări  case 8

Vânzări case

Casa veche ,teren 350, Mogoșoaia, Ilfov, zonă foarte bună, 125000 ușor negociabil.

357 EUR/m2 | 350 m2

Mogosoaia, Ilfov

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita, B-dul trandafirilor, bulevard principal. 39500 Euro
10
46

Casa parinteasca din caramida acoperita cu tabla - care necesita renovare si este formata din 2 corpuri (Partea de sus formata din hol, 2 camere si dresing si respectiv partea mai recenta formata din o camera, hol, baie, bucatarie, pivnita ), toate mobilate. Suprafata utila= 85mp, suprafata desfasurata ...

39500 EUR/m2 | 1 m2

Nord, Pucioasa, Dambovita

Casă Ploie ti, Cartier Albert, Strada Principală, 4 camere,  teren 688 mp
8
54

Casă Ploie ti, Cartier Albert, Strada Principală, 4 camere, teren 688 mp

Casă din cărămidă, cu tablă lindab, zugrăvit interior lavabil, izolare exterioară+decorativă. Gard bol ari cu decorativă. Trei terase i o logie. Pod mansardabil. Acces direct din strada principală.

1250 EUR/m2 | 200 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Brasov, casa de vanzare pe str. Lamaitei, langa podul Zizinului
9
1

Casă, duplex, singur in curte - 579 mp. teren, terasă generoasă, zonă liniștită și însorită toată ziua. Vând casă sau schimb cu apartament 3 camere, etaj intermediar. Cu orientare sud sau est. Parțial mobilata: - sufragerie cu mobilă Madrigal (vitrină, servant, masa 6 scaune, dulăpior pentru ...

3795 EUR/m2 | 83 m2

Florilor, Brasov, Brasov

De vanzare Casa mansardata cu teren . Strejestii de Sus, OLT
5
1

Casa se vinde ''la rosu'' avand o suprafata de 143 m2 iar terenul are o suprafata de 5750 m2. Este situata la strada principala cu posibilitatea de racordare la apa curenta si in curand si la gaze. Orase apropiate: Dragasani - 14km ; Slatina - 30km Pentru mai multe detalii contactati-ne la numarul de ...

280 EUR/m2 | 143 m2

Strejestii de Sus, Olt

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Duplex popesri leordeni
10

Duplex popesri leordeni

Vind casa de 500m locuibili pe un teren de 600m aproape de intersectia Drumul fermei Sf Agnes. Facilități: curent 380v Apa si canalizarea. Gaze Apa put 30m asfalt 200m Mega Image. Grădinițe în apropiere. Vila are 200m locuibili la cheie și 300 la rosu interior și exterior totul este finisat. An construcție ...

720 EUR/m2 | 500 m2

Popești, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17
1

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

 DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

casa de vanzare  Fundeni-Dobroiesti
5
5

casa de vanzare Fundeni-Dobroiesti

afacere, birouri sau locuinta | 210 mp construiti | 150.000 Euro Se ofera spre vanzare imobil versatil, situat pe teren in suprafata de 162 mp, avand constructie cu amprenta la sol de 105 mp si etaj mansarda de 105 mp. Proprietatea a avut initial destinatie de locuinta, iar ulterior a fost utilizata ...

714 EUR/m2 | 210 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă familială cu curte și grădină
5

Casă familială cu curte și grădină

Casă familială cu grădină de vânzare, în zonă centrală, în mediu liniștit și civilizat, la drumul principal, în satul Petriceni, județul Covasna, la 9 km de Târgu Secuiesc. 3 camere 2 cămări baie (apă introdusă din fântână proprie) hol pivniță Suprafața terenului este de 1400 metri pătrați, din ...

590 EUR/m2 | 105 m2

Petriceni, Covasna

Salvează căutarea