Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Arad Persoane Incalzire: Lemn Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad  498m2 + TEREN
3
3

Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad 498m2 + TEREN

Vând casă în Sebiș , județ Arad 498m2 + Teren Casa de cărămidă + bucătărie de vară

70 EUR/m2 | 498 m2

Sebis, Arad

Promovat
Casa 3 camere zona linistita
10
2

Casa 3 camere zona linistita

Casă spațioasă de vânzare în Ineu - ZONĂ LINIȘTITĂ! Descriere proprietate: Vând casă (de cărămidă) în Ineu, județul Arad, pe strada Miron Costin, într-o zonă foarte liniștită, ideală pentru o familie. Locuința, cu o suprafață de 110 mp, este compusă din 3 dormitoare, un hol lung, cămară, baie, bucătărie ...

455 EUR/m2 | 110 m2

Ineu, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa.
5
1

Vand casa.

Vand casa în județul Arad.Comuna Covasant. Mai multe detalii la telefon.

1429 EUR/m2 | 35 m2

Arad, Arad

vand casa in localitatea Craiva
10
3

vand casa in localitatea Craiva

Vând casă situată în Craiva, județul Arad, într-o zonă liniștită și cu acces facil. Imobilul are curte, gradina și teren arabil în spatele casei. Suprafață totală teren: [4200] mp. Casa este locuibila. Preț: 32 000 Mai multe detalii la telefon.

160 EUR/m2 | 200 m2

Craiva, Arad

Casa la pret de teren 3950 m2 intravilan 100%
7
16

Casa la pret de teren 3950 m2 intravilan 100%

Vand casa batraneasca cu teren intravilan foarte Mare aproape 4000 m2.Casa e situata central la soseaua principala ,asfaltata ,in localitatea Bacaul de mijloc jud Arad . Fantana in curte,curent electric .Casa necesita renovare partial.

193 EUR/m2 | 100 m2

Bacau de Mijloc, Arad

Casa de vanzare in Cermei
4
14

Casa de vanzare in Cermei

Casa din caramida de vanzare pe colt, cu doua intrari in comuna Cermei, judetul Arad. Aflata pe Strada Principala, casa este compusa din 5 camere, 2 holuri si o camara cu pivnita. Anexa din curte este compusa din 3 camere, 1 camara si o baie. Casa mai dispune si de anexe gospodasti, magazie de cereale, ...

13 EUR/m2 | 4,320 m2

Cermei, Arad

Casa de vânzare din cărămidă
1
4

Casa de vânzare din cărămidă

Casa din cărămidă cu toate utilitățile, situată în orașul Sebis județul Arad pe strada Izvorului Nr 37. Pentru mai multe detalii . Preț negociabil.

367 EUR/m2 | 150 m2

Sebis, Arad

Vând casă și terenul aferent de 2 hectare intravilan
8
15

Vând casă și terenul aferent de 2 hectare intravilan

Vând casă și terenul aferent casei de aproximativ 2 hectare,din care 1.3 ha este situat lângă casă și este intravilan,iar restul la 150 metrii de casă și este extravilan. Ambele terenuri au pădure și pomi fructiferi plus o apă curgătoare la capătul grădinii Casă este racordată la rețeaua electrică,și ...

307 EUR/m2 | 140 m2

Varfurile, Arad

Ghioroc - proprietate de vanzare 1939 m patrati (fara agentii) sau schimb apartament Galati + Dif.
10
3

FARA AGENTII IMOBILIARE! De vanzare proprietate in Ghioroc, Jud Arad (sau SCHIMB cu apartament Galati plus diferenta de pret) cu suprafata de 1939 m patrati, cu deschidere la strada recent asfaltata. Casa din caramida, construita in anii - 1974-1980, este compusa din 2 camere, hol, debara, dar bucataria ...

1169 EUR/m2 | 65 m2

Ghioroc, Arad

Vând casa în Ineu județul Arad.
6

Vând casa în Ineu județul Arad.

Vând casa în loc.Ineu, județul Arad pe strada Repubici. Încălzire cu lemne, gaz la poartă.

600 EUR/m2 | 100 m2

Ineu, Arad

Casa de vânzare
2
11

Casa de vânzare

Oportunitate!!! Vând casă veche la țară, situată în comuna Șeitin, judetul Arad, într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută liniște, natură și intimitate. Casa are: 3 camere,hol, baie, cămară, bucătărie de vară. Anexe: afumătoare, cotete, lemnărie, grajd. Casa necesită renovare. TEREN GENEROS: ...

17 EUR/m2 | 1,622 m2

Seitin, Arad

Casă de vânzare Șagu
4
4

Casă de vânzare Șagu

Casa de vanzare în com. Șagu, cu teren de 1285 mp. Casa dispune de curent, apa, canalizare de la rețea. Centrala pe lemne și posibilitatea de racordare la gaz (gaz la poarta). 2 camere + o camera tehnica. Se afla la 9 km de Aradul Nou. Casa se afla in apropierea gării,la câteva case și din localitate ...

583 EUR/m2 | 120 m2

Sagu, Arad

casa de vanzare
5

casa de vanzare

casa de vânzare cu 2 camere hol bucătărie baie curte gradina este un apartament la etajul 1 in mocrea mai multe detalii la telefon

80 EUR/m2 | 300 m2

Mocrea, Arad

Vând casa în Gai
5
3

Vând casa în Gai

Proprietatea se afla in aproprierea celor doua centuri, ce leaga Aradul de Nadlac ,oferindu-va acces facil la autostrada, totodata in apropierea imobilului se regaseste si zona de Vest. Explorati o oportunitate exceptionala de investitie intr-o locatie privilegiata. Terenul generos de 1292 mp, cu ...

104 EUR/m2 | 1,292 m2

Gai, Arad, Arad

Casa 3 camere zona Parneava
5
2

Casa 3 camere zona Parneava

Vand cota parte 5 24 dintr-un imobil (curte cu mai multi locatari), reprezentand casa formata din: 3 camere, bucatarie, baie hol, camara de alimente, terasa. Suprafata utila 89 metri patrati. Casa necesita renovare. Pret 42.000 euro neg.

472 EUR/m2 | 89 m2

Dragasani, Arad, Arad

Casa de Vanzare, Sintea Mare, 6 km de orasul Chisineu Cris
7
11

Casa de Vanzare, Sintea Mare, 6 km de orasul Chisineu Cris

Casa de vanzare in Sintea Mare, situata central, pret 38.000 euro, usor negociabil. Dispune de o parcela de teren de 2800 m2, cu o curte generoasa de 300 m2, acoperita cu vie pe suporti de fier si 2 case repartizate astfel: - un corp cu o camera de 20 m2, cămară, bucatarie mare de 20 m2, cotet, curte ...

152 EUR/m2 | 250 m2

Sintea Mare, Arad

Vând casă pe 6 Vânători
2
2

Vând casă pe 6 Vânători

Se vinde proprietate, situată în Arad Str.6 Vânători, lângă cartierul Athena, cuprinzând casă locuibilă cu 3 dormitoare, baie, bucătărie, 2cămări, anexe și teren generos ideal pentru parcelare în suprafețe destinate construcțiilor. Suprafața totală 1550mp. Preț 150000E sau schimb cu apartament, plus ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

6 Vanatori, Arad, Arad

Promovat
Casa 3 camere zona linistita
10
2

Casa 3 camere zona linistita

455 EUR/m2 | 110 m2

Ineu, Arad

Vand casă Șofronea
8
1

Vand casă Șofronea

din beton și este compusă din 2 camere, bucatarie,pivniță, hol și loc de baie. Suprafața terenului are 400 de metrii pătrați. Utilități curent și apă de la rețea. Gazul și canalizarea la poartă. Frontul stradal este de 13 metri. Pret 55000 euro negociabil. Mai multe detalii la telefon.

688 EUR/m2 | 80 m2

Sofronea, Arad

Promovat
Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad  498m2 + TEREN
3
3

Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad 498m2 + TEREN

70 EUR/m2 | 498 m2

Sebis, Arad

Casă cu teren generos de vânzare in Buteni, jud. Arad, fântână in curte, anexe, colne
5

Casă de vînzare in comuna Buteni ,situata in colțu străzii, intrare pe ambele părți, grădină mare ,apă de la rețeaua dusa pana in grădină. CF curat. 3 camere + cămară + bucătărie de vară + colne. Apa curent canalizare. Pret 45.000 euro Pentru mai multe poze, informatii despre teren casa scrieți-mi ...

13 EUR/m2 | 3,400 m2

Buteni, Arad

casa de vanzare
5
10

casa de vanzare

Casa de vanzare in satul Brusturi, com.Hălmagiu, jud.Arad zona de deal. Casa este compusa din 2 camere care necesita renovare,nu este locuibila, 2 anexe si teren in suprafata totala de 27263 mp(2.7 ha)conform CF.Casa dispune de apa si curent.Mai multe detalii la telefon. Pret 22000 negociabil.

1 EUR/m2 | 27,263 m2

Brusturi, Arad

Salvează căutarea