Promovat
2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)
5
1

2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)

226 mp - locuibil 5 dormitoare 2 bai 2 sufragerii 2 camere depozit 1 garaj 1 loc acoperit pentru depozitat lemne 2 căm ri 1 pivniță Casă de locuit tip parter din zidărie (BCA) cu suprafața de 92 mp. Construcție anexă parter plus etaj din zidărie (BCA), cu suprafața de 134 mp. Construcție anexă din ...

313 EUR/m2 | 230 m2

Viseu de Jos, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând proprietate în Seini: casă, teren și căsuță mobilă, cu panoramă deosebită
10
2

Se vinde proprietate deosebită în Seini, la doar 5 minute cu mașina de centrul orașului, într-o zonă liniștită, aproape de Viile Apei, cu priveliște panoramică frumoasă asupra orașului. Detalii proprietate Teren intravilan: 67 ari Front stradal: 38 ml Casă tradițională din văioagă cu 4 camere (necesită ...

Seini, Maramures

Casa in Leordina cu trei camere si 15ari de teren aproape de centru
10

Vând casă in Leordina cu 3 camere,beci ,cămară și câteva anexe,sobe de teracotă,acoperiș nou mai necesită renovare în interior aproape de centru,la șosea.Preț 71000 Euro,negociabil.Inf.

664 EUR/m2 | 107 m2

Leordina, Maramures

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

casa de vanzare situat in Groapele Chiuzbaii teren 700 mp

762 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă în Moisei + 10 ari de teren
6

Vând casă în Moisei + 10 ari de teren

Str. Șes Casa este compusă din: - 3 camere spațioase la parter - 1 camera la etaj + 1 balcon la etaj - 1 hol, o bucătărie, o cămară + un beci Casa este din lemn si are sobe de teracota. Casa are aproximativ 100 m2 si necesită renovare. Casa se vinde împreună cu terenul aferent 10 ari de teren. Facilități: ...

660 EUR/m2 | 100 m2

Moisei, Maramures

casă în localitatea Chelinta,MM
2
5

casă în localitatea Chelinta,MM

Vând,schimb, casă în localitatea Chelinta,MM,( la 33 km de Baia Mare,2 km de Ulmeni) din cărămidă în terasit, 3 camere,două holuri,cămară) fântână în curte,șură (cu bucătărie de vara),livada 20 ari,+ anexe.,cu apartament(e),garsonieră(e),Baia Mare,accept variante. Pret:50.000 euro,negociabil. Tel: ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Chelinta, Maramures

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș
8
2

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș

Casă modernă cu panoramă superbă Tăuții de Sus, Baia Sprie Suprafață utilă: 165 m Teren: 1600 m Situată pe strada Castanilor, în vârful unui deal, această casă construită între 2016 2018 oferă confort modern, intimitate și o priveliște spectaculoasă asupra zonei. Compartimentare: Parter: ...

879 EUR/m2 | 165 m2

Tautii de Sus, Maramures

casa cu teren 800 mp
4
5

casa cu teren 800 mp

Vând teren 800p casa din lemn si bucatarie din lemn mai multe detalii la telefon

269 EUR/m2 | 130 m2

Viseu de Jos, Maramures

Ultra central .Vând casă ultra central
3

Ultra central .Vând casă ultra central

Vând casa in zona centrala,in spatele poștei,lângă Școala General nr2. 197mp utili si un beci de 35mp.Necesită renovare totala.. Casa este impartita in 3 apartamente pe cf-uri diferite si este in curte comuna cu al 4-lea apartament (partea hasurata cu rosu) dar se poate face intrare din stradă. 105 000 ...

533 EUR/m2 | 197 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus
3
1

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus Curent electric 1250 Euro pe ar

24 EUR/m2 | 50 m2

Viseu de Sus, Maramures

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)
10

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)

Vand casa in Colt u, zona noua, linistita, cu putine case in zona, curte mare, perfect pentru relaxare si LINISTE. - Teren de 800mp, (lungime 34 metri, latime 24 metri aproximativ) - garaj mare de 2 masini (lungime 8 metri X latime 7,5 metri) - terasa mare deschisa, cu baie, tv, bucatarie, chiuveta, ...

2338 EUR/m2 | 80 m2

Coltau, Maramures

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta
9
1

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta

Vând casă in comuna Ulmeni sat Chelinta

467 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Vila cu teren central Remeti Maramures
8

Vila cu teren central Remeti Maramures

Proprietate ultracentrală în Remeti ,ideală pentru spații comerciale sau rezidențiale, situată într-o zonă cu vizibilitate și acces drum principal asfaltat . Acces rapid in zona : Primarie si Scoala Gimnaziala la doar 30m de locatie. Vila Casa este retrasa 5.3 m fata de drumul principal si are o suprafață ...

712 EUR/m2 | 153 m2

Remeti, Maramures

Vand casa sat Tamasesti!
10

Vand casa sat Tamasesti!

Vând casă formată din două camere separate, bucătărie, baie și un hol lung în sat Tamasesti, la 41 km de Baia Mare, cu 19 arii de curte și grădina cu pomi fructiferi, fântână în curte, apă de la rețea și o sură .

425 EUR/m2 | 80 m2

Tamasesti, Maramures

Casă din lemn, D+P+1E Nănești, la 15 km de Sighetu-Marm., Maramureș
6

Vă propunem spre vânzare o casă din lemn, D+P+1E în localitatea Nănești, în zona de centru a localității, la 15 km de Sighetu- Marmației, într-o zonă verde și liniștită, departe de aglomerarea urbană, având și perspectiva dezvoltării unei mici afaceri în domeniul turismului, agro-turismului (casă de ...

607 EUR/m2 | 206 m2

Nanesti, Maramures

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Casa in rosu ,beci,2 camere locuibile. In curte se mai afla o anexa 55mp {bucatarie de vara,grajd,sura} si cotete de porci.Pe langa casa mai dau 2 pamanturi 1 la roata de 1600 mp si 1 la dumbravita de 2300 mp.Pret negociabil., incalzire: Lemn, numar etaj: 2, numar camere: 8, numar loc de parcare: ...

296 EUR/m2 | 169 m2

Ieud, Maramures

Casă cu etaj si anexe de vânzare
7

Casă cu etaj si anexe de vânzare

Locatia este pe Strada Mocearnai nr. 597 Suprafata totala: 2694. Front stradal: 37,48m Proprietatea este formata din: - Casa cu etaj principala : 7 camere - Casa secundara - Garaj - Grajd - Sura de lemne - Gradina mare - Curte mare - Alte anexe Pret negociabil

199 EUR/m2 | 543 m2

Rona de Sus, Maramures

Tautii Magheraus, casa 4 camere, teren 306 mp
10
1

Tautii Magheraus, casa 4 camere, teren 306 mp

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o casă localizată în Tăuții Măgherăuș, construcție din cărămidă, cu planșeu structură din lemn între etaje. Compartimentarea la parter include o cameră de zi, un dormitor, o baie, bucătărie, cămară, o zonă tehnică, iar la mansardă include două dormitoare și o ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

CASĂ de vânzare
1

CASĂ de vânzare

Casă de vânzare în Firiza, Baia Mare, 200 mii , tel

1333 EUR/m2 | 150 m2

Baia Mare, Maramures

Casă de vânzare P+D + construcții anexe
10

Casă de vânzare P+D + construcții anexe

Suprafața: casa 189 m.p. anexe 124 m.p. teren 2311 m.p. Deschidere la stradă 41 m. Casa, construcțiile anexe si terenul sunt întabulate; Casa: este construită pe 2 niveluri: Parter: 4 camere, bucătărie, baie, hol, terasă. Casa este mobilată. Terasa: Terasă mare, cu vedere către ...

444 EUR/m2 | 313 m2

Leordina, Maramures

Salvează căutarea