Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb casa în orașul Piatra Neamt 4

Schimb casa în orașul Piatra Neamt

Schimb casa in zona Dărmănești cu casa tot în oraș (nu cu apartamente). Exclusă colaborarea cu agenții imobiliare. Prețul de schimb se stabilește la fata locului. Relații la telefon.

Piatra Neamt, Neamt

Vand casa din caramida + dependinte + teren 1500m2 in loc. Secuieni Noi, jud Neamt
5
4

Vand: - Casa din caramida formata din 3 camere, bucatarie, o baie si 2 holuri. Apa curenta, canalizare, incalzire cu centrala pe gaz - Dependinte - bucatarie de vara si camara (intr-un corp), - magazie cu beci - cladire 8x4m folosita in trecut ca si brutarie, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Secuienii Noi, Neamt

Vila de Lux Ultracentral cu 1000 mp teren
20
8

Vila de Lux Ultracentral cu 1000 mp teren

Se vinde o vila de lux Ultracentral cu supraf de 250 mp util D+P+M, pe un teren aferent de 1000 mp. Vila îmbină stilul clasic burghez cu finisaje moderne, este construita din caramida. D: apartam modern cu 2 dormitoare, baie, buc, încălzit cu CT. P: salon, 2 dormitoare, buc, baie, hol, camera de zi, ...

1000 EUR/m2 | 550 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

vanzare case
9
2

vanzare case

Vand casa in Ciritei Piatra Neamt construita in 2010 - 2014 caramida toate utilitatile locuita ,mobilata ,160mp ,teren 1989mp ,incalzire cu gaz si a doua sursa centrala peleti.Livada pe rod tanara, beci, magazie ,tot ce este necesar pentru o casa moderna

1875 EUR/m2 | 160 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vânzare str. Cuza Vodă - Central
5
4

Casa de vânzare str. Cuza Vodă - Central

Oferim spre vânzare o casa situata în zona centrală, aproape de primărie, Colegiul Ștefan cel Mare, și supermarket-uri. Construcție din cărămidă, acoperita cu tabla. Este locuibila, nu mai necesita renovări, fiind posibila mutarea imediata. Suprafață utila 139m2 dispusa altfel : 4 dormitoare 3 holuri 1 ...

835 EUR/m2 | 139 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Pret 70000Euro 7

Pret 70000Euro

Casa si anexe,curte,arabil si finete

Borca, Neamt

Vând casă în Târgu Neamt
5
3

Vând casă în Târgu Neamt

Vând în Târgu Neamț zona barieră teren + casă(PT+Etaj). Teren 500mp- suprafață construită 140mp suprafața desf. 280mp. Casa e la gri cu posibilitatea de modificări după bunul plac. Mai multe detalii la fața locului! 07cinci0831patru66

893 EUR/m2 | 140 m2

Targu Neamt, Neamt

vând casă 22

vând casă

casă 3 camere bucătărie hol și beci

429 EUR/m2 | 70 m2

Tarcau, Neamt

Casa de vanzare Roman
4
13

Casa de vanzare Roman

Vand casa in Orasul Roman. Casa este din caramida in stil evreiesc cu peretii grosi,are un beci de 20m si gradina in spate.Apa , canalizare, gas si toate utilitatile necesare. Pret.85000 euro . Rel. la tel.

187 EUR/m2 | 419 m2

Roman, Neamt

Vand Duplex (2 case in oglinda) Rezidential sau Comercial,130 mp utili+400 mp teren,Piatra Neamt
3

Investitie sigura!Se Vand impreuna cu 92000 euro sau cine doreste doar una pret 52000 euro 2 case in oglinda(duplex) separate pe Cadastru!! 65 mp(3 camere) fiecare(130mp total) Teren 400 mp total utilitati separate gaz apa curent Locatie super Zona 1 mai,Cartier Gara Veche,bvd Marasesti nr 27 Zona linistita,Pe ...

230 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand casa in Raucesti , Neamt
1

Vand casa in Raucesti , Neamt

Vând casa 110mp cu teren intravilan 2500mp și teren extravilan 1500mp în Răucesti de jos str Zăteni...zona liniștită,toate utilitățile,detalii în privat

364 EUR/m2 | 110 m2

Raucesti, Neamt

Casa de vanzare
8
6

Casa de vanzare

Casă de vânzare Zonă excelentă, lângă Galeria Mall (1 Mai) Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă foarte bună, aproape de Galeria Mall, în cartierul 1 Mai o locație ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: - Suprafață teren: 243 mp - Compartimentare: ...

714 EUR/m2 | 91 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

Casa duplex de vanzare
10
3

Casa duplex de vanzare

Casă tip duplex de vânzare 110 mp, construcție 2022, complet mobilată Piatra Neamț. Se vinde casă tip duplex, construită în 2022, cu o suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită, locuită preponderent de familii tinere, pe Strada Plantelor , Piatra Neamț. Locuința este complet mobilată, ...

1636 EUR/m2 | 110 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa 215mp cu 2000mp teren si teren separat 3000mp Vadurele Neamt
5

Proprietar vinde urmatoarele: 1. Casa in zona Vaduri (sat Vadurele, comuna Alexandru cel Bun , Judet. Neamt). Casa este tip cabana construita in anul 2016, partial bca si partial caramida , mansarda dinlemn. Are 215mp , parter + mansarda, 3 camere si 2 bai la parter 3 camere si 1 baie la mansarda. ...

977 EUR/m2 | 215 m2

Vadurele (Alexandru cel Bun), Neamt

Vand casa zona centrala Roznov. Variante imobile
8
24

Vand casa zona centrala Roznov. Variante imobile

Vand casa, de preot, situata central in Roznov. 200 mp parter (living, sufragerie, dormitor matrimonial, birou, 2 dormitoare, 2 bai, bucatarie, 2 holuri);160 mp mansarda (3 camere cu balcon, nefinalizate). 2 beciuri din piatra, garaj, terasa foisor si mobilier de gradina din lemn (scranciob, pergola ...

288 EUR/m2 | 260 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa zona Ursuleti

Casa zona Ursuleti

Teren 600 metri pătrați șase camere două băi garaj bucătărie utilități 311 m parter plus două etaje

579 EUR/m2 | 311 m2

Bistrita, Neamt

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă în Piatra Neamț  zona Stadion
6
9

Casă în Piatra Neamț zona Stadion

Vând casă în suprafață de 187 mp (parter, etaj 1 plus mansardă) si anexa în suprafață de 30 mp. Terenul este in suprafață de 300 mp și are o deschidere de 50 m la stradă și beneficiază de toate utilitățile.

829 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa și teren zona stadion 8

Casa și teren zona stadion

Investiție ideala într-o zonă extrem de valoroasa și foarte căutată. La 1 minut de mers pe jos de Shopping City, în centrul vechi al orașului, dar nu la strada principală. În Precista dar ferit de zgomot și poluare. Casa de147 mp cu teren în suprafață de 554 mp în zona zona Stadion-Jandarmerie. Se ...

340 EUR/m2 | 147 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila zona Episcopie, renovată in 2024
10
1

Vila zona Episcopie, renovată in 2024

Vila are 5 camere mari, o bucătărie și două bai. A fost renovata în 2023-2024 de la cărămidă. Este amplasata pe strada Vasile Lupu Nr 47. Are 240 mp plus o terasa acoperita de 30 mp. Terenul pe care este amplasată vila are o suprafață de 300 mp si are două intrări de pe doua străzi. Totul este nou, funcțional ...

792 EUR/m2 | 240 m2

Roman, Neamt

Casa de vinzare
5
1

Casa de vinzare

Vind casa din cărămidă, situată linga girov (danesti),este prevăzută cu 3 camere ,living,2 băi și mansardă locuibilă după proiect ,tavanul este realizat din placă de beton,utilități fosa septică racordată cu casa și fintina .total teren 5000mp din care 1000 curte înconjurată plasă de sirma și stilpi ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Danesti, Girov, Neamt

Casă an Roman cartier Nicolae Bălcescu
10
7

Casă an Roman cartier Nicolae Bălcescu

vând casă an construcție la cheie an Roman cartier Nicolae Bălcescu județul Neamț . O vând la rosu sau la cheie.

495 EUR/m2 | 101 m2

Roman, Neamt

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii
10
17

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii

Vand 1525 mp teren si casa in sat Tarcau, comuna Tarcau- zona Gara. Potrivit pentru casa, cabana, casa de vacanta. Acces rapid la DN15. Distanta de 5 km fata de Bicaz, 23 km fata de Piatra Neamt. Utilitati -apa si curent. Casa este construita din caramida si este compusa din 2 camere, bucatarie , hol, ...

769 EUR/m2 | 65 m2

Tarcau, Neamt

Casa 1000MP + Spatiu
3
4

Casa 1000MP + Spatiu

Se vinde Casa 1000MP + Spatiu dat in chirie Panouri Fotovoltaice 5kW cu invertor Huawei Zona aproape de Pompieri (Centrul Vechi) Beci 32 trepte adancime Pentru mai multe detalii se discuta la telefon sau mesaj pe whatsapp la numar. Nu deranjati inutil.

300 EUR/m2 | 1,000 m2

Roman, Neamt

Vand vila la rosu in sagna Neamţ
10
3

Vand vila la rosu in sagna Neamţ

Cu multiple imbunatatiri si partea electrica noua si antena TV,inchisa cu tamplarie PVC culoare mahon geamuri oscilobatante lowee oglinda si usi,cosul de fum pentru sobe ,prevazuta cu garaj la parter si un amplu salon bucatarie+bai + 4 dormitoare,stalp propriu de curent si posibilitate racord gaz metan ...

514 EUR/m2 | 180 m2

Sagna, Neamt

Casa - Alexandru cel Bun
8
5

Casa - Alexandru cel Bun

Casă edificată în anul 2017 pe un teren 1060mp, livada pe rod, terasa de vita de vie, cos de baschet, 2 porti mari cu uși automate, lemne ptr centrala și șemineu peste 25m3, casa este structurata asta: subsol, demisol - 2 încăperi- crama rafturi si cos de fum și camera centralei, centrala pe lemne, plan ...

650 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa - Vila Dumbrava Rosie
8
1

Casa - Vila Dumbrava Rosie

Vand vila in comuna Dumbrava Rosie pe DN. 15, compusa din p +1, 6 camere + dependinte (2 bucatari, 4 bai), cu posibilitatea de extindere încă un etaj. Structura de beton si caramida, fundatie beton 1.7m, 2 placi beton, scara interioara, sobe teracota, beci, gradina 700m2, casa 240m2, curte, vita de ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Casa + teren de vanzare Silistea, Romani (total 1363 mp) - pret 22000 euro
10
12

Vand casa batraneasca intretinuta, amplasata in sat Silistea, la 250 de metri de biserica Sf. Dumitru, pe drumul care duce la biserica din strada principala- DJ1558. Casa in prim-plan din prima poza atasata. Suprafata casa plus teren proprietate-1363 de metri patrati. Pentru mai multe relatii sunati ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Silistea, Neamt

Vând casă în Roman (zona abator) 1

Vând casă în Roman (zona abator)

Vând casă bătrânească + teren, situată în oraș, str. Bodgan Dragoș (Zona abator). Utilități disponibile și poziție excelentă. Acte la zi. Acces direct din strada principală Ideală pentru locuință sau spațiu comercial. Se vinde rapid! Pentru detalii: (

500 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

Proprietate Cracăul Negru
5
1

Proprietate Cracăul Negru

Vând proprietate situată în satul Cracăul Negru, centru. Relații la telefon: .

25 EUR/m2 | 2,600 m2

Cracaoani, Neamt

Casa P +1 Piatra Neamț
10
43

Casa P +1 Piatra Neamț

Vând casă Piatra Neamț, str. Dragoș Vodă nr 142, P+1, aria desf 184 mp, teren 876 mp, garaj beton armat 21mp,toate utilitățile, acoperiș schimbat, termopan lemn stratificat, CT. Casa este locuibila, se poate vedea din stradă oricând. Preț 90 000 euro negociabil. Relatii la tel

481 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand casa in Savinesti
10
10

Vand casa in Savinesti

Vand casa P+M de 150 mp desfasurati cu teren aferent de 480 mp in Savinesti. Receptia constructiei a fost facuta in anul 2009, structura fiind din stalpi de beton armat cu planseu peste parter (la fel, din beton armat), caramida eficienta de 30 cm si polistiren expandat de 10 cm pe peretii exteriori ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Savinesti, Neamt

Vilă cu teren generos 8807 mp, zonă liniștită, Gura Văii

Vilă cu teren generos 8807 mp, zonă liniștită, Gura Văii

Vând vilă situată în Gura Văii, comuna Girov, județul Neamț, într-o zonă liniștită, fără vecini direcți. Casa este construită în anul 2012, din beton și cărămidă, cu acoperiș tip șarpantă din tablă, și are o suprafață desfășurată de 268 mp, plus terasă de 21 mp. Imobilul este structurat pe subsol, parter ...

1381 EUR/m2 | 268 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT 5

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT

Vând Casa pe Teren, Proprietate,1843 m.p, situat pe Str.Manastirii,Nr.36, Bistrița,cu deschidere 32 m.p la Șoseaua principala ce duce spre Manastire si Lungime 25 m.p ,cu toate utilitățile: Gaze, Apă curenta,electricitate,etc. Cu documentația Cadastrală de actualitate . Preț - 68.000 Euro Negociabi ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Neamt

Casa de vanzare P+E în Roman
7
8

Casa de vanzare P+E în Roman

Proprietar- vand casa P+E in Roman, Cartier Nicolae Balcescu. Suprafata terenului este de 576 mp, locuinta având o suprafata de 250 mp ( 150 mp parter, 100 mp etaj) si este compartimentata astfel: Parterul este compus din Living, hol, bucatarie, baie, dormitor, camera de depozitare, terasă și garaj. ...

1143 EUR/m2 | 210 m2

Roman, Neamt

Casa părintească
10
3

Casa părintească

Vand casa la 18 km de Roman, plus anexe necesare gospodariei. Teren intravilan si extravilan in acelasi lot 12200 mp.Casa este in comuna Dulcesti, sat Poiana.Deschiderea la drum 34 m, lânga pădure, zonă foarte frumoasă,de basm. Pe teren sunt butuci vie pe rod, visini si alti pomi fructiferi. In zona ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Carlig, Neamt

Vând imobil la E 85 in Secuienii Noi, judetul Neamț.
10
1

Vând imobil la E 85 in Secuienii Noi, judetul Neamț.

Vând vilă la roșu pe 2 niveluri (P+M) construita in 2019 . Se află la circa 250 m de popasul Mara, (pe partea stângă mergând spre Bacău) și la circa 1 km de fabrica de pavele Elis. Suprafața construită desfășurată e de 398 mp. La parter se găsește un livingul, o bucătărie spațioasă , o sală unde se ...

15 EUR/m2 | 6,600 m2

Secuienii Noi, Neamt

Casă de vânzare Sat Vădurele Comuna Cândești Jud. Neamț
10
1

Casă de vânzare Sat Vădurele Comuna Cândești Jud. Neamț

Se vinde casa la rosu in sat Vădurele Comuna Cândești jud. Neamț la 16 Km de Loc. Roznov si 31 Km de Piatra Neamt , are o suprafata de 112 m2 si 1200 m2 de teren , se află la șosea , are ca utilitati apa trasa in casa de la rețeau localitatii si curent electric . Casa este structurata astfel : trei camere ...

647 EUR/m2 | 112 m2

Vadurele (Candesti), Neamt

Casă de vânzare 3

Casă de vânzare

Casa necesita renovare. Gaz, apă, curent electric și centrală termică. Suprafață teren 932 mp.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Gara+Veche, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila strada Audia
10
13

Vila strada Audia

Va propun la vanzare o vila P+1 situata intr-o zona rezidentiala, linistita, pitoreasca, zona Liceului Gheorghe Asachi, in suprafata totala de 250 mp, 2 dormitoare, 3 bai, garaj, terase pe fiecare nivel! Are o suprafata de 400 mp teren inclusiv casa! Va astept la vizionari!

1180 EUR/m2 | 250 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă urgent
9
15

Vând casă urgent

Vând casă în Dumbrava Roșie la 5 minute de Piatra Neamt cu suprafata de 919 mp3, are 3 intrari cu 3 camere,1 bucatarie,1 baie,2 holuri și un dressing.Mai are separat o bucatarie de vara( din caramida) Casa este dotata cu centrala termica pe gaz metan si 3 sobe de teracota. Curtea este generoasa cu pomi ...

83 EUR/m2 | 919 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa in Nisiporest, jud. Neamt
6
8

Casa in Nisiporest, jud. Neamt

Vand casa in Localitatea Nisiporesti, jud.Neamt, aproape de scoala, casa are 4 camere, tencuita cu ciment, podele in toate camerele, 2 holuri, bucatarie de vara, curent, fantana in curte, pivnita, vita de vie.Proprietatea este imprejmuita cu gard, localitatea are retea de apa si gaz . Zona este fff linistita, ...