Promovat
Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi
10
24

Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi

Vă oferim spre vânzare o casă spațioasă și versatilă, situată în inima satului Dudeștii Noi. Această proprietate unică, cu o suprafață de 126 mp și un teren generos de 548 mp, este ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri datorită vadului comercial excelent. Detalii proprietate: ...

594 EUR/m2 | 126 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA
6
4

Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA

Vând casă în comuna Bara, județul Timiș suprafață construită 150 mp anexe 112 mp curte 874 mp grădină arabil 1401 mp apă potabilă trasă în curte fântâna în curte

133 EUR/m2 | 150 m2

Bara, Timis

Promovat
Casa 3 camere - Ciarda Rosie - teren 886 mp - ideal investie
4
10

Va oferim spre vanzare o casă individuală cu anexă, amplasată pe un teren generos de 885 mp, situată în zona Ciarda Roșie într-o zonă foarte liniștită, cu preponderență de case. Imobilul necesită reparații, însă se află într-o stare generală bună, oferind multiple posibilități de reamenajare sau dezvoltare. Compartimentare Casa ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Casa batraneasca  localitatea Covaci toate utilitatile la 5 km de Timisoara strada asfaltata
9
8

Casa batraneasca localitatea Covaci toate utilitatile la 5 km de Timisoara strada asfaltata

De vanzare casa in localitatea Covaci, judetul Timis,la 5 km de Timisoara,intr-o localitate cu mare ascensiune. Aceasta proprietate construita din vaiuga si caramida are doua camere ,bucatarie o baie, cu o suprafata totala de 98 de metri patrati,are 899 mp de teren,front stradal de 13m si este situate ...

934 EUR/m2 | 98 m2

Covaci, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare!
2
5

Casă de vânzare!

De vânzare casă în județul Timiș, sat Toager( 55 km de Timișoara) , 2 dormitoare, living,baie, hol, magazie, garaj, ultilități: curent,apa curentă, canalizare, suprafață teren 1475 mp.

375 EUR/m2 | 80 m2

Toager, Timis

Casa de vânzare în Cenei, jud Timis

Casa de vânzare în Cenei, jud Timis

Vând casă din Cenei. Jud. Timiș, cu 3 camere, doua bucătării, baie, wc serviciu cu cabina dus, terasa, garaj curte. multe anexe, gradina cu pomi, total1650mp

542 EUR/m2 | 120 m2

Cenei, Timis

Vand casa Ictar-Budinti
7
13

Vand casa Ictar-Budinti

Vand casa situata la 35km de Timisoara in localitatea Ictar-Budinti. Casa este amplasata pe strada principala, are patru camere, baie, beci+anexe și aproximativ o suprafață utilă de 3000 mp(casa+gradina). Este mobilată și partial utilată. Clădirea este ideală pentru familie sau investiție, curtea și ...

20 EUR/m2 | 3,000 m2

Ictar Budinti, Timis

Casa pt 2 familii
3
1

Casa pt 2 familii

Proprietar,,vila semifinisata, P+E pt 2 familiii, 2 fs, 2 garaje,2 intrari, apa, curent, 330 mp construiti, cartier nou,814 mp teren in Sacalaz. starea imobilului: In constructie, numar etaj: 2, numar camere:8.00, numar loc de parcare: 2, numar bai: 4, este terasa, este gradina, suprafata utila: 330.00, ...

576 EUR/m2 | 330 m2

Sacalaz, Timis

de vanzare casa cu gradina mare in comuna Bethausen
10
2

de vanzare casa cu gradina mare in comuna Bethausen

casa renovata cu 3 camere bucătărie cămară hol mare baie posibilitate masardare sus, apa ,canalizare, fîtîna proprie, garaj ,veranda, gradina de 2877 m patrati cu pomi si vie, drum asfaltat, magazine, școală, dispensar ,încălzire cu lemne in teracota , se vinde parțial mobilat

486 EUR/m2 | 140 m2

Bethausen, Timis

Casă vânzare Gataia
3
18

Casă vânzare Gataia

Vând sau schimb cu apartament in Timișoara, casa individuala cu o suprafață utilă de aproximativ 180 mp și un teren total de aproximativ 1400 mp, în orașul Gataia, str. Infratirii, nr. 183, la 50 km de Timișoara. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Casa 1 - 4 camere; - hol; - cămară. Casa ...

417 EUR/m2 | 180 m2

Gataia, Timis

Casă locuibilă cu extindere nouă, Tomnatic, jud. Timiș
5
9

Casă locuibilă cu extindere nouă, Tomnatic, jud. Timiș

Casă de vânzare în localitatea Tomnatic, județul Timiș. Tomnatic este o comună frumoasă și liniștită. Există transport în comun, cu autobuze spre fabricile din zonă. Casa din față este locuibilă. În spate există construcție nouă, legată de casa din față. Construcția din spate are 2 camere și baie. Lucrările ...

92 EUR/m2 | 380 m2

Tomnatic, Timis

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia
4
29

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia

CASA SE AFLA IN SERBIA (10 km Granița cu Jimbolia) SUNT 2 CASE IN CURTE UNA CU 2 CAMERE SI CEA MARE CU 3 CAMERE BAIE SI BUCATARIE. APA CURENTA .casa mare 2 camere necesita renovare .SE VINDE CU TOT CU ANIMALE .3800m total. Preț 28.000 euro

7 EUR/m2 | 3,800 m2

Timisoara, Timis

Uivar , loc bun , liniste !!!
17
2

Uivar , loc bun , liniste !!!

Casa in comuna Uivar , 37km de Timisoara , teren 1130mp , front de 15ml , apa curenta , curent trifazic , asfalt . Casa este compusa din 4 camere , camara in demisol , baie cu cada , bucatarie , pridvor , garaj in curte si cateva anexe pentru animale , eventual atelier sau depozitare . Casa este ...

269 EUR/m2 | 130 m2

Uivar, Timis

Vând casă în comuna Pesac.
4
9

Vând casă în comuna Pesac.

De vânzare casă cu 4 camere ,bucătărie,baie,garaj și o mică grădină,rog nu sunați fără rost ,cel mai bine este să se vină la fața locului.Preț nenegociabil...

70 EUR/m2 | 718 m2

Pesac, Timis

Casă de vânzare în Pesac
2
7

Casă de vânzare în Pesac

Vând casă cu 3 camere și bucatarie în comuna Pesac județul Timiș la prețul de 24000 Euro usor negociabil. Utilități: Apa de la rețea +pompă forată. Canalizare se află în fața porții. Curentul este funcțional și cu plata facturiilor la zi!(fără restante la utilități) Pentru mai multe detalii nu ezitați ...

267 EUR/m2 | 90 m2

Pesac, Timis

Schimb vand casa situata ultracentral in Lugoj cu Timisoara,variante
1
17

Vand casa sau schimb cu apartament in Timisoara , situata ultracentral in Lugoj,langa primarie,compusa din 2cam mari,hol,baie,bucatarie ,camara,pivnita 24mp,curte 80mp,94mp constructie.Locul este potrivit si pentru activitate comerciala. Intrare pietonala.Pret 110.000 . Raspund la mesaje site sau tel. ...

556 EUR/m2 | 180 m2

Central, Lugoj, Timis

Casa veche cu teren
4
8

Casa veche cu teren

Casa veche necesită reparații 27000 e loc Darova Timiș tel

338 EUR/m2 | 80 m2

Bacova, Timis

Casa cu gradina si teren extravilan in Mănăstire-Birda
4
1

Casa cu gradina si teren extravilan in Mănăstire-Birda

Vând, în sat Mănăstire, com. Birda, jud. Timis, casă 3 camere, verabda închisă, bucătărie, baie, camara de alimente, foisor, 2 magazii, cu gradina în suprafață de 1417 mp, complet mobilata și utilata cu electrocasnice, strada Principala nr.27, pret 40000 euro negociabil și teren extravilan de 2000 mp ...

444 EUR/m2 | 90 m2

Manastire, Timis

Promovat
Casa de Vanzare Sannicolau Mare
5

Casa de Vanzare Sannicolau Mare

Vand Casa in Sannicolau Mare , Strada Iorgovici 14, 4 Camere,baie,bucatarie de vara, toate utilizatile. Teren 1458 mp. Pret negociabil Detalii tel.Germania 01703471130 E-Mail siggibernhardt@ icloud.com

963 EUR/m2 | 80 m2

Sannicolau Mare, Timis

Valcani, proprietate cu casa taraneasca
6
3

Valcani, proprietate cu casa taraneasca

Oaza de sanatate si viata, cu pomi fructiferi, vita de vie, liziera de smochini, spatiu de relaxare pe 2676 mp cu doar 12 euro mp. Casa traditional taranesca cu grinzele, racoroasa vara pe caldurile caniculare, magazii, apa de la retea in curte si put forat la 45m. Cu intrare pe proprietate de pe 2 ...

401 EUR/m2 | 80 m2

Valcani, Timis

Casa de vanzare in Salbagel
4
6

Casa de vanzare in Salbagel

Casa de. vânzare in Salbagel, comuna Gavojdia, suprafata totala de 5800 mp,front stradal 37 metri.Situata pe strada principala, mai multe informații la nr de tel:

140 EUR/m2 | 200 m2

Salbagel, Timis

De vânzare casă în centru, cu teren 1.549mp. str. Morii nr. 53, Giarmata
6

Această casă de vânzare are 78 mp și 3 camere. Locuința este nemobilată și neutilată, oferind oportunitatea de a o personaliza după gustul tău. Este ideală pentru o familie sau pentru un cuplu care caută confort și spațiu. Situată în Giarmata, casa se află aproape de facilități esențiale. La doar câțiva ...

1961 EUR/m2 | 76 m2