Case si vile de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Incalzire: Convector Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3
1

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând sau schimb casa Opatita
10
22

Vând sau schimb casa Opatita

dacă vrei sa începi o noua viata,la tara,vino sa vezi 2case în aceeași curte,gaz-2aragaze,2convectoare,5camere,2bucatarii,2bai,2 fose,canalizare în executie, cămară,magazie,grajd,afumatoare,cocini,cotet gaini,gradina cu pomi, se vinde mobilata și utilata, este situata la 3-5km de orașul Deta(liceu, spital, ...

456 EUR/m2 | 160 m2

Opatita, Timis

De vânzare casă oferta de la proprietar
12
14

De vânzare casă oferta de la proprietar

Casă de locuit sau de vacanță de vânzare direct de la proprietar,Cf,cu toate detaliile privitoare la suprafață, eficienta energetica clasa A+,2 terase acoperite și 2 terase exterioare pavate și cu gazon suprafață casa 180 mp, 2 suprafețe de teren total 1748 mp, toată proprietatea are gard, facilități, ...

407 EUR/m2 | 150 m2

Checea, Timis

Vand casa in Ungaria
12
29

Vand casa in Ungaria

Vand casa in Ungaria. Localitatea Gadoros. Baile termale Orosháza 10km. Arad 75km Vama 50km. Casa are 3camere,bucatarie,living,baie. In toata casa este parchet laminat,toate usile si geamurile noi. Utilitatile.apa,canalizare,curent,gaz. Casa este in stare ff buna. Casa 90mp. Teren 1500mp.

189 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Casa Str. Liviu Rebreanu, zona Titulescu
3
28

Casa Str. Liviu Rebreanu, zona Titulescu

Vand casa constructie veche dar ocupabila pe un teren de aproximativ 500mp, ingradit. Racordata la toate utilitatile cu intrare auto, curte betonata partial, in spate gradina. 2 camere + camara spais.

1214 EUR/m2 | 70 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Vând casă in localitatea Dombegyház (Ungaria),la o distanță de aproximativ 17
9
2

Proprietatea este formată din 4 camere ,antreu ,bucătărie, baie și o cămară.Casa este construită din văiugă și cărămidă,acoperișul din țiglă. Utilitățile casei:apă ,gaz şi curent .Încălizarea se face cu convector pe gaz. Suprafața terenului:2784mp Suprafața construcției:120 mp Suprafața construcției ...

159 EUR/m2 | 110 m2

Arad, Arad

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial
10
31

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial

Proprietar, casa de vanzare și spațiu comercial ,CF cu toate detaliile privitoare la suprafață eficienta energetica clasa A+, 2 terase acoperite și terasa exterioara pavată cu dale,suprafață casa 180 mp,2 terenuri in suprafață totală teren 1748mp, toată proprietatea are gard,facilități, apa curenta ...

339 EUR/m2 | 180 m2

Checea, Timis

Casă de vânzare 95000 euro
10
1

Casă de vânzare 95000 euro

Casa se gaseste la adresa Stefan cel Mare nr 17.Casă se vinde fără mobilier.Toate taxele sunt la zi.Terenul de sub casă este intabulat.

905 EUR/m2 | 105 m2

Ocna Mures, Alba

Casa Silistea
9
6

Casa Silistea

Intermediem vanzare casa com Silistea la 10km de mun. Braila, St-864 mp din care 84mp locuinta si 50mp dependinte, D-22ml, Sc-130mp, paianta tencuita, an constructie 1970, 3 camere, antreu, hol, bucatarie si baie din caramida nou construita care necesita amenajare si montaj instalatie sanitara,tabla ...

285 EUR/m2 | 130 m2

Silistea, Braila

Vând casă familială compusa din 3 camere
6
2

Vând casă familială compusa din 3 camere

Vând casă compusa din 3 camere o bucătărie,baie , cămară,hol și două beciuri cu acces din interior plus o bucătărie de vară și o magazie de lemn . Casa este din cărămidă construită în anul 2000

1533 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

De vânzare
6
39

De vânzare

De vânzare Casa De vacanta pe Clisura Dunării.....Este situata în Dubova ......Are 2 locuri de parcare și ponton în fata la apa.Pret 170.000 euro. Casa are 4 camere 3 bai și living.Mai multe detalii puteți obține la telefon.Multumesc.Pretul este ușor negociabil.

459 EUR/m2 | 370 m2

Dubova, Mehedinti

imobiliare
16
3

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vând casă la 10 km Brașov, detalii în privat 160.000 de euro Comuna Bod 120 mp ,teren 544 mp living
10

Vând casă la 10 km Brașov, detalii în privat 160.000 de euro Comuna Bod 120 mp ,teren 544 mp living 42 mp ,și 3 dormitoare are utilități, curent, apă, canalizare, stația de autobuz care duce în oraș, aproape de asfalt, zonă foarte frumoasă și liniștită

1333 EUR/m2 | 120 m2

Bod, Brasov

Casa de vînzare  urgent 12

Casa de vînzare urgent

Vind urgent casa in Schei Brașov str Coastei 59 Brașov, zona linistita, la 10 minute de pădure si 10 minute de Piata Unirii. Compusa din 2 camere, bucătărie spațioasă, baie, hol, curte și gradina, loc parcare mașină . Suprafața totală 191 mp. Utilități gaz, lumina ,apa, cablu tv. Zonă liniștită, curata ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Casă de vânzare Batania
5
1

Casă de vânzare Batania

Casă de vanzare Batania Ungaria 25km de la arad 3 dormitor 1living bucatarie baie camar construit în 1982 din caramid are Gaz + Apa de retea +canalizare + clima nu necistita investitie plus sí Anexe (bucatarie de vară) mai mult detalii la nr de tel 06301967397

138 EUR/m2 | 800 m2

Arad, Arad

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand casa caramida pe colt in Satchinez
10
3

Vand casa caramida pe colt in Satchinez

Vand casa mare si de caramida in satchinez pe colt cu teren de 1500 mp 2 fronturi termopane incalzire cu gaz convectoare si sobe lemme 4 camere hol inchis cu termopane se vinde cu tot mobilat utilat Mai multe informati la tel pret neg

445 EUR/m2 | 200 m2

Satchinez, Timis

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23
10
7

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23

Mila 23,Delta Dunării,avem spre vânzare o casă de vacanță cu o suprafață de 120 mp,terasă ,foișor și ponton,apa curentă,curent,fosă,alarmă,camere luat vederi,utilată pentru vacanță și eventual închiriere,o găsiți pe Google Maps și Turist Info : Fish Hunting Mila 23. Vă rog sunați-mă pentru alte informații ...

1125 EUR/m2 | 120 m2

Mila 23, Tulcea

Cabana de vanzare Baile Figa
10

Cabana de vanzare Baile Figa

Vand cabana situata in satul de vacanta Băile Figa, pe aleea nr.4.Cabana dispune de 2 dormitoare mari ,2 bai,living si bucatarie.Pentru mai mai multe detalii si informatii. sunați la nr de telefon.

1033 EUR/m2 | 90 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

P+2 Crisan cu spatiu comercial la parter
6
13

P+2 Crisan cu spatiu comercial la parter

Casă de vânzare - Ideală pentru locuit și afaceri! Vă prezentăm o oportunitate unică de a achiziționa o proprietate deosebită, situată pe strada Crișan, în centrul orașului Drobeta-Turnu Severin, una dintre cele mai populate și circulate artere ale orașului. Descrierea proprietății: Tip: Casă P+2 ...