Promovat
Casa Bistrita Neamt langa Manastirea Bistrita
10
1

Casa Bistrita Neamt langa Manastirea Bistrita

Sau schimb cu apartament in Piatra Neamt + diferenta. Vand casa si spatiu birou cu teren aferent 1200mp, deschidere la strada asfaltata, cu toate utilitatile, gaz+CT Vaillant, apa curenta,energie electrica, internet. Casa este din lemn rotund compusa din living bucatarie baie la parter si mansarda ...

906 EUR/m2 | 160 m2

Bistrita, Bistrita, Neamt

Promovat
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora
20

Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora

Agentia imobiliara Mervani, va invita sa vizionati o vila de vacanta, situata in frumoasa statiune montana Busteni, in zona Zamora. Imobilul are regim de inaltime P+E+M, are fundatie din beton si este construit din lemn. Tamplaria este din PVC cu geam termopan. Acoperisul de tip sarpanta, este imbracat ...

1043 EUR/m2 | 235 m2

zamora, Busteni, Prahova

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
3

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto( parter boxe,etaj si mansarda birouri) dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, ...

544 EUR/m2 | 550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0 | Duplex modern cu 3 camere | Covaci
4
1

Comision 0 | Duplex modern cu 3 camere | Covaci

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex modern, spațios și bine compartimentat, situat în Covaci, într-o zonă liniștită, pe stradă District Real Estate va propune spre vanzare un duplex modern, spatios si bine compartimentat, situat in Covaci, intr-o zona linistita, pe strada asfaltata, ...

1716 EUR/m2 | 82 m2

Covaci, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Armeneasca, vila D+HP+1+M,19 camere
9

Armeneasca, vila D+HP+1+M,19 camere

Armeneasca , vila D+HP+1+M, 19 camere.Vila este structurata ca avand un apartament pe fiecare nivel.Terenul are o suprafata de 700 mp, amprenta vilei fiind de 150 mp.Curte libera ramasa 550 mp.

3380 EUR/m2 | 500 m2

armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Piata Romana, casa S+P+M+pod
2

Piata Romana, casa S+P+M+pod

Piata Romana, imobil S+P+M +pod Casa trebuie renovata Suprafata utila a casei este de 385 mp + Pod. La subsol sunt 2 camere. La parter sunt 4 camere cu ieșire pe terasa de 15 mp. La mansarda sunt 2 camere Podul este mansardabil. Curtea libera are 80mp, si ars un garaj Frontul stradal este de 12m ...

1558 EUR/m2 | 385 m2

Sector 1, Bucuresti

Parcul Carol, P+1, pratabil gradinita,afterschool
1

Parcul Carol, P+1, pratabil gradinita,afterschool

Parcul Carol, P+1, constructie 2016, suprafata 320 mp compartimentati in 6 camere! Casă, fostă grădiniță, pretabila locuință, sediu firmă, grădiniță, afterschool,

1563 EUR/m2 | 320 m2

Sector 4, Bucuresti

Titan, vila P+1+M
2

Titan, vila P+1+M

Titan, vila P+1+M, duplex in suprafata de de 300mp utili , 11 camere, 8 bai, amplasata pe un teren de 800mp. Constructia este realizata in anul 2003. Vila benefiaciaza de 2 garaje si 4 locuri de parcare.

2000 EUR/m2 | 300 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Victoriei-adiacent! imobil  P+2
2

Victoriei-adiacent! imobil P+2

Detalii proprietate: • Teren: 1131 mp • Suprafață construită: 830 mp • Regim de înălțime: P+2 pe o porțiune, P+1 pe cealaltă • Clădire consolidată • Toate utilitățile disponibile: electricitate, gaze, apă, canalizare, internet • Ideal pentru birouri, clinici, centru educațional, showroom, hotel boutique ...

2892 EUR/m2 | 830 m2

Sector 1, Bucuresti

Vind Vila cu etaj in Sighetul Marmatiei
2
6

Vind Vila cu etaj in Sighetul Marmatiei

300mp locuibili , compusa din : 7 camere ,bucatarie,sufragerie,doua bai ,beci,sauna,sala de fitness,centrala pe gaz,si 8 sobe de teracota,1 cheminee, 3 compartimentari in beci , sala de sport,sauna,2 terase,curte pavata 250mp, o casa mai mica in curte compusa din 2 camere,bucatarie,cabina de dus cu baie,o ...

983 EUR/m2 | 300 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vila exclusivista de vanzare in cartierul rezidential Casa Noastra
8

Prime Imobiliare ADS Craiova vă prezintă spre vânzare o vilă P+E situată în cartierul Casa Noastră, considerat cel mai exclusivist ansamblu rezidențial din apropierea Craiovei, la doar 3 km de oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 218 mp și este construit pe structură solidă din BCA, cu trei plăci ...

1193 EUR/m2 | 218 m2

Malu Mare, Dolj

BRASADAS vinde casa cu etaj 4 cam 4 ari in zona 14 Mai.
10

BRASADAS vinde casa cu etaj 4 cam 4 ari in zona 14 Mai.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa individuala cu etaj cu 4 camere si teren 372mp în zona 14 Mai.

653 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa 4 cam teren 688mp in zona Lucian Blaga.
6

BRASADAS vinde casa 4 cam teren 688mp in zona Lucian Blaga.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa de locuit tip P+E in suprafata de 175 mp + anexa/apartament in suprafata de 50 mp cu o terasa de aprox. 60 mp. Terenul este imprejmuit si are o suprafata de 688 mp. Casa este compartimentata astfel: PARTER : hol, dressing, baie, camera, bucatarie cu acces la ...

1062 EUR/m2 | 225 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă parter – 166 mp construiți – teren 500 mp
14

Casă parter – 166 mp construiți – teren 500 mp

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare casa parter, situată în Bistrița – zona Aerodrom, una dintre cele mai liniștite și în dezvoltare zone ale orașului. Proprietatea are un teren de 500 mp, ideal pentru grădină . Casa este foarte bine compartimentată, oferind confort și funcționalitate pentru o familie: Compartimentare ...

1908 EUR/m2 | 120 m2

unirea, Bistrita, Bistrita-Nasaud

CASĂ INDIVIDUALĂ – SINGUR ÎN CURTE – ZONĂ CENTRALĂ, STR. IULIU MANIU
8

Preț: 220.000 euro (ușor negociabil) Proprietate cu poziționare strategică, situată într-una dintre cele mai valoroase zone centrale. Amplasamentul oferă acces rapid către instituții, zone comerciale, servicii și artere principale. Date principale: Suprafață teren: 243 mp Regim: casă individuală, ...

2436 EUR/m2 | 90 m2

central, Oradea, Bihor

Casă istorică unică de vânzare – Piața Centrală
14

Casă istorică unică de vânzare – Piața Centrală

Bis Imobiliare propune spre vânzare o proprietate rară cu valoare istorică, situată într-una dintre cele mai apreciate zone centrale – Piața Centrală. Construită din piatră în anul 1600 și clasificată ca monument istoric, această casă impresionează prin autenticitate, soliditate și potențial investițional ...

1381 EUR/m2 | 420 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vila de vanzare / strada Capsunilor/ Selgros
7

Vila de vanzare / strada Capsunilor/ Selgros

Prime Imobiliare ADS Craiova vă oferă spre vânzare o locuință P+E, construită pe structură solidă, cu placă de beton la parter, etaj și pod. Acoperișul este realizat într-o singură apă, cu tablă de 0,5 mm. Casa dispune de aproximativ 150 mp utili și este compartimentată astfel: Dispune de toate utilitatile ...

1200 EUR/m2 | 150 m2

Malu Mare, Dolj

CASA CU TEREN 2500 MP LA 23 KM DE CRAIOVA CU TEAVA DE GAZE
11
1

CASA CU TEREN 2500 MP LA 23 KM DE CRAIOVA CU TEAVA DE GAZE

Imobilul este situat in omuna Vulpeni la strada principala ce leaga localitatea de municipiul Craiova , strada asfaltata , pe care s-a conectat si reteaua de gaze si urmeaza a fi data in folosinta . Proprietatea are o pozitie deosebita fiind inconjurata de cadru natural, retrasa fata de strada ...

625 EUR/m2 | 112 m2

Vulpeni, Olt

Vand casa + teren
6
4

Vand casa + teren

Vand casa + teren zona garii din Campulung, cu o suprafata totala de 1046 mp din care: Casa S+P+1 - 190 mp amprenta la sol Gradina si curte cu gazon si pomi fructiferi garaj si foisor =1046 mp Casa este compartimentata astfel: la subsol este un beci , la parter sunt 2 spatii comerciale a cate 2 ...