Promovat
Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad  498m2 + TEREN
3
4

Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad 498m2 + TEREN

Vând casă în Sebiș , județ Arad 498m2 + Teren Casa de cărămidă + bucătărie de vară

70 EUR/m2 | 498 m2

Sebis, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa ultracentral in Pecica
10
3

Vand casa ultracentral in Pecica

Casa de vanzare ultracentral in orasul Pecica, jud. Arad direct de la proprietar situata in centrul orasului la cateva minute de toate facilitatile: primarie, politie, policlinica, magazine, banci, biserica etc. De asemenea vad comercial foarte bun. distanta la 20 km de Arad 6 camere 1 baie 1 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Pecica, Arad

casa de vinzare comuna Olari jud Arad
5
5

casa de vinzare comuna Olari jud Arad

casa de vinzare , comuna Olari jud Arad,casa are 4 camere,camara alimente bucatarie de vară teren suprafat 1500 m2 casa detin apa retea si curet casa are nevoie de renovare in iterior exterioru a fost renovata si acoperis nou

142 EUR/m2 | 300 m2

Olari, Arad

OCAZIE, merita cumparat -Proprietar vând casă cu gradina în Chelmac , str.Principala, nr.80
8
15

Vand casa cu teren de 3956 mp in localitatea CHELMAC, nr.80,Com.CONOP, jud.Arad. Are front stradal 40 m.Langa se afla încă o gradina de 2000 mp.Se afla in centrul satului Chelmac la sosea. Merita vazuta- daca ai nevoie de liniste si aer curat le găsești in aceasta zona inconjurata de deal si raul Mures. ...

206 EUR/m2 | 150 m2

Chelmac, Arad

casă de vânzare
5
4

casă de vânzare

vând casă + 22 ari teren intravilan. Trei camere renovate total. Racord electric monofazat și trifazat. Posibilități multiple de dezvoltare. Acces la asfalt. Casa este în sat Stoinesti, com Craiva, jud Arad. Trei camere renovate total, baie de serviciu, fosa.

167 EUR/m2 | 150 m2

Craiva, Arad

Casă de vânzare, 4 camere, zona centrală, oraș Pâncota, jud. Arad
8
3

Casă de vânzare în orașul Pâncota, str. Viilor, nr. 17, jud. Arad. Este situată foarte aproape de centru, într-o zonă liniștită. În apropiere este piața agroalimentară, grădinița, școala și primăria. Casa este compusă din 4 camere, o bucătărie, baie, cămară, 2 holuri și anexe. Suprafața construită: 167 ...

454 EUR/m2 | 130 m2

Pancota, Arad

Vand casa de locuit cu etaj , 4 camere si dependinte Insula Mures, Arad
9
60

Casa are 4 camere,bucatarie,baie WC.Elemente constructive:caramida si BCA.Tamplarie din PVC cu geamuri termopan.Pardoseli din placi de gresie si parchet laminat. Incalzirea este asigurata prin sobe de teracota si convector pe gaz lichefiat.IApa calda este asigurata cu boiler pe lemne. Casa are regimul ...

611 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Casa din caramida si teren generos - zona linistita
8
2

Casa din caramida si teren generos - zona linistita

Casa din caramida cu suprafata terenului de 1440 mp 2 camere la etaj, 2 bucatarii, 3 camere si sufragerie la parter, o baie, debara si pivnita Gradina mare, fantana pitoreasca in curte 2 locuri de parcare disponibile Casa secundara (anexa) pentru depozitare inclusa Front stradal mare Casa ...

87 EUR/m2 | 1,440 m2

Sebis, Arad

Vand casa D+P+E in Rosia Noua (com. Petris)
16
4

Vand casa D+P+E in Rosia Noua (com. Petris)

Ai visat la o casă permanentă sau de vacanţă într-o zonă mirifică între Valea Mureşului şi Munţii Zărandului, pe care să ţi-o amenajezi pe gustul tău? Sau ţi-ai dori o pensiune într-un mediu rustic de o frumuseţe rară, departe de freamătul oraşelor şi al traficului rutier? Îţi propunem în exclusivitate ...

987 EUR/m2 | 76 m2

Rosia Noua, Arad

Casă spațioasă de vânzare in Nădlac
18

Casă spațioasă de vânzare in Nădlac

O locuință spațioasă, parțial utilată și mobilată Această casă solid construită are parter si mansardă pentru extindere, situată într-o zonă liniștită și bine conectată a orașului Nădlac, este disponibilă fără comision pentru cumpărător și cu preț negociabil. Suprafață construită generoasă: - Parter ...

388 EUR/m2 | 410 m2

Nadlac, Arad

Casă în Chișineu Criș, Str. Ștefan cel Mare

Casă în Chișineu Criș, Str. Ștefan cel Mare

- 4 camere - Cămară - Anexă cu o cameră și coridor - 30mp - Grădină - Curte spațioasă - Garaj - Spații pentru creșterea animalelor - Total proprietate 1440m2 - Util construit clădire principală 102mp - Garaj 25mp - Front stradal 18.5m

686 EUR/m2 | 102 m2

Chisineu Cris, Arad

Case de vînzare 5

Case de vînzare

De vînzare casă în comuna Dorobanți jud Arad acte în regulă teren 1400 de metri pătrați 3 camere coridor loc de baie utilități apă de rețea curent electric și apă forată preț 20000 de mi de euro negociabil pentru mai multe detalii și poze la telefon

200 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Arad

Vand casa Caprioara, com.Savarsin
3
4

Vand casa Caprioara, com.Savarsin

DE VANZARE CASA MARE. CONSTRUCTIE DIN CARAMIDA, CU TOATE ANEXELE. GRADINA GENEROASA, AMPLASATA CENTRAL, ACTE LA ZI LOCUIBILA, ACCES PE DRUM ASFALTAT. MAI MULTE INFORMATII DOAR LA TELEFON! LOCALITATEA CAPRIOARA COM. SAVARSIN , JUD. ARAD. PRET=455oo EUR. Tel: o722 336 891. Se poate si schimb doar cu imobiliare ...

21 EUR/m2 | 2,160 m2

Caprioara, Arad

Casă de vânzare
2
4

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3camere bucătărie cămară 2holuri 1317mp în Turnu jud Arad casa necesită renovare casa este disponibilă din data de 1 iulie 2026 telefon

240 EUR/m2 | 175 m2

Arad, Arad

Casa cu teren 780mp,Aradul nou, Constitutiei nr 65, 2 apartamente. singur in curte
5
22

In exclusivitate,fara comision! FARA AGENTII IMOBILIARE! Proprietar, vand casa cu gradina in Aradul Nou ,pe str Constitutiei nr 65 Suprafața totala =780mp Suprafața construita = aprox. 100mp Front stradal =9m Cu toate utilitățile (incalzire pe lemne),Canalizare in fata portii. Curent, Internet satelit. ...

892 EUR/m2 | 120 m2

Drăgășani, Arad, Arad

Vînd casa in măderat

Vînd casa in măderat

casă de vânzare în măderat pe strada 1 zonă foarte liniștită cu doua anexe în curte ,terasă livada de pomi, gradina , coconi de porci,curte betonata, bucătărie de vară,garaj pentru mai multe detalii suplimentare sunați și poze în privat

120 EUR/m2 | 550 m2

Pancota, Arad

casă cu teren de vînzare 1400mp +4800 mp  . se vînd și separat
4
2

casă cu teren de vînzare 1400mp +4800 mp . se vînd și separat

vînd casă 120 mp sat Feniș com Gurahonț. La stradă principală asfaltată , suprafața totală 1400 mp , + grajd , anexa , beci și cotețe. posibilitate de creștere animale , gradina are ieșire la islaz . PLUS teren agricol 4800 mp parțial împădurit peste 150 de copaci, arini , plop , salcie , salcîm ...

242 EUR/m2 | 120 m2

Fenis, Arad

vand casa judetul arad sat rapsig langa ineu
5
9

vand casa judetul arad sat rapsig langa ineu

vand casa sat rapsig judetul arad aproape de ineu la soseaua principala asfaltata legata la curent fantana cu apa potabila in curte!casele necesita renovare nu a mai stat nimeni acolo de mult timp!cu o suprafata de 1388 m.p de pamant!actele de vanzare cumparare se fac pe loc

7 EUR/m2 | 1,400 m2

Rapsig, Arad

Vand casa gurahont 3000 mp
5
7

Vand casa gurahont 3000 mp

Vând casa cu etaj Gurahont teren 3000 mp imprejmuita complet cu gard de beton pe strada poienilor nr 29, în inima naturii. Casa este compusa din 2 camere, bucătărie, baie, living, 2 terase, 3 holuri. Branșament la apa și internet. Peste 90 de pomi si peste 25 butuci de vie plantați acum 2 ani. Fosa ...

475 EUR/m2 | 80 m2

Arad, Arad

pescarie de vanzare cu case locuibile
10
13

pescarie de vanzare cu case locuibile

pescariile sânt pe 3 grădini alimentate din canalul morilor casele sunt locuibile am curent și apă potabilă acte de proprietate ln regula

11 EUR/m2 | 6,500 m2

Barsa, Arad

casa lntre petris și săvârșin 6400 mp intravilan
5
1

casa lntre petris și săvârșin 6400 mp intravilan

Vând casa și teren la 10 km de săvârșin 6400 mp intravilan deschidere la DN, 7, 94 mp,curent fântână, tot terenul este lmprejmuit zona foarte bună,preț 36.750euro negociabil telefon, ,panorama din fata casei spre pădure foarte frumoasă

391 EUR/m2 | 94 m2

Petris, Arad

vand casa in localitatea Craiva
10
4

vand casa in localitatea Craiva

Vând casă situată în Craiva, județul Arad, într-o zonă liniștită și cu acces facil. Imobilul are curte, gradina și teren arabil în spatele casei. Suprafață totală teren: [4200] mp. Casa este locuibila. Preț: 32 000 Mai multe detalii la telefon.

160 EUR/m2 | 200 m2

Craiva, Arad

Vand casa sat Turnu, Jud. Arad
4
6

Vand casa sat Turnu, Jud. Arad

Vand casa cu anexe in Turnu, Jud. Arad. Teren 2500mp, casa 140mp, front stradal 32m.

371 EUR/m2 | 140 m2

Turnu, Arad

vând casă în zimandcuz
8

vând casă în zimandcuz

vând urgent casa in zimandcuz aproape de Arad mai multe detalii la telefon .

361 EUR/m2 | 180 m2

Zimandcuz, Arad

Vand casa din caramida la 5 minute de centrul Aradului
4
11

Vand casa din caramida la 5 minute de centrul Aradului

Vand casa in Sinicolau mic pe strada Clopotului nr 119A. Casa este batraneasca si necesita renovare Este din caramida si are 2 camere mai mari si 2 camere mai mici si un hol Este intro zona linistita Suprafata casei este de 70 mp aproximativ si 1200 de mp este suprafata totala cu gradina Are apa de ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Arad, Arad

CASA de vînzare
20
7

CASA de vînzare

Vând casă Arad zona Fabrica de zahar veche. Compusa din 2 camere, bucătărie, baie și living. Total construiți 76mp. Are curte, putina gradina, și în curte are o construcție de lemn tip veranda. Încălzirea se face pe lemne. Total mp 272. Casa este locuită acum de către mine și copii, ea a mai fost renovată ...

556 EUR/m2 | 72 m2

Arad, Arad

Proprietar vand casa in Comuna Sicula, jud. Arad
6
10

Proprietar vand casa in Comuna Sicula, jud. Arad

Proprietar vand casa in Comuna Sicula, jud. Arad, formata din 4 camere, hol, bucatarie si dependinte, curte + gradina mare, in suprafata de 1300 mp Utilitati : apa curenta de la retea, energie electrica, conducta de gaz trece prin fata porti, fosa septica, incalzire cu sobe de teracota Această casă oferă ...

278 EUR/m2 | 90 m2

Sicula, Arad

de vanzare 3

de vanzare

casa cu 3 camere,buc.,baie,hol,curte ,gradina cu pomi fructiferi.1700 metri patrati

906 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Vind casa in Vinga
10
12

Vind casa in Vinga

Vind casa în Vinga din vaiuga, tencuita interior ext 3 camere ,bucătărie baie, hol din cărămidă, apa rețea, geamuri termopan, parchet laminat, fântână în curte gradina,prister. Gaz si canalizare la strada .St 635mp SC 103mp.Pret 54 500euro.Neg.

606 EUR/m2 | 90 m2

Vinga, Arad

Vand casă Șofronea
8
2

Vand casă Șofronea

din beton și este compusă din 2 camere, bucatarie,pivniță, hol și loc de baie. Suprafața terenului are 400 de metrii pătrați. Utilități curent și apă de la rețea. Gazul și canalizarea la poartă. Frontul stradal este de 13 metri. Pret 55000 euro negociabil. Mai multe detalii la telefon.

688 EUR/m2 | 80 m2

Sofronea, Arad

Casa la țară
7
27

Casa la țară

De vânzare Proprietate în localitatea Bocsig, județul Arad Se oferă spre vânzare proprietate cu suprafața totală de 2.000 mp, inclusiv grădină, situată într-o zonă liniștită din localitatea Bocsig. În curte se află două case: Casa 1 renovată, compusă din 1 cameră, bucătărie și baie, are geamuri ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Bocsig, Arad

Preț redus! Casă în localitatea Turnu
12
2

Preț redus! Casă în localitatea Turnu

Dacă îți dorești să te muți la casă și curte, această casă din Turnu, aflată la numai 17 minute de Arad, este alegerea potrivită pentru tine și familia ta. ✨ Caracteristici principale: - 4 camere + bucătărie - 2 băi cămară pentru alimente & cameră tehnică garaj mare în curte suprafață teren: 600 mp ...

770 EUR/m2 | 100 m2

Turnu, Arad

Casă spațioasă cu teren generos în Felnac – la 18 km de Arad
12
1

Casă de vânzare în Felnac – la doar 18 km de Arad Vă oferim spre vânzare o casă spațioasă, construită din cărămidă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru familie. Proprietatea are o suprafață construită de 194 mp și teren generos de 1.489 mp, fiind compartimentată în 5 camere luminoase, bucătărie, ...

793 EUR/m2 | 145 m2

Felnac, Arad

Casă + livadă tânără + curte 2.500 mp în Dorobanți
15

Casă + livadă tânără + curte 2.500 mp în Dorobanți

Dorobanți e genul de loc pe care îl alegi când vrei liniște, spațiu și acel stil de viață „așezat”, în care ziua începe cu aer curat și se termină cu un ceai în curte. Iar proprietatea asta îți dă exact libertatea pe care o cauți: 2.500 mp de teren, organizat, cu livadă tânără și anexe care chiar îți ...

330 EUR/m2 | 200 m2

Dorobanti, Arad

Casa de vânzare
10
7

Casa de vânzare

Vând casa in localitatea Mișca Județul Arad numărul 234 . Casa conține 2 anexe 2 cotețe pentru păsări sau animale .Casa este situata pe colt front stradal foarte mare ,afară sunt plantați peste 50 de pruni.Prima anexa conține 3 camere mobilate hol și cămară acoperișul casei nou in totalitate.A doua anexa ...

27 EUR/m2 | 1,440 m2

Misca, Arad

De vanzare casa nemteasca cu teren 1088 mp in comuna Vinga, judetul Arad
4
2

Oferim spre vanzare casa in stil nemtesc situata in comuna Vinga, judetul Arad, compusa din 3 camere, bucatarie, camara alimente, baie, coridor lung, pivniță. Casa necesita renovare si este construita din vaiuga, caramida, pamant batut. Utilitati: energie electrica, apa, canalizare la strada. Suprafata ...

352 EUR/m2 | 128 m2

Vinga, Arad

Casa de vânzare din cărămidă
1
4

Casa de vânzare din cărămidă

Casa din cărămidă cu toate utilitățile, situată în orașul Sebis județul Arad pe strada Izvorului Nr 37. Pentru mai multe detalii . Preț negociabil.

367 EUR/m2 | 150 m2

Sebis, Arad

Vind urgent casa Sagu Nr. 586 Arad
7
14

Vind urgent casa Sagu Nr. 586 Arad

casa izolata termic exterior, spatioasa ,,mobilata ,locuibila 2 fam. cu 4 camere 2 bai ,bucatarie vara iarna cu anticamera ,holur antreuri inchise izolate, intrare in pod si in pivnita din camara ,Încalzire teracote ,Reteaua de gaz ..in fata casei , garaj, anexe ,retea apa rece, canalizare locala și ...

92 EUR/m2 | 1,202 m2

Sagu, Arad

Casă de vanzare disponibilă în 2 rate, în comuna Pilu, jud.Arad
6
22

De vânzare casă mare în Comuna Pilu, în locație centrală, lângă biserica din Pilu. 3463 mp suprafață teren Se vinde casă spațioasă, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care își doresc un spațiu generos în care să locuiască. Situată în comuna Pilu, la doar 4 km de granița cu Ungaria, în ...

195 EUR/m2 | 190 m2

Pilu, Arad

Casă de renovat în zonă bună, 1084 mp, de vânzare în Chișineu-Criș, jud.Arad
6
6

Casă de renovat cu teren generos și livadă cu pomi fructiferi in Chișineu-Criș, zonă bună Se oferă spre vânzare casă de renovat situată în orașul Chișineu-Criș, într-o zonă liniștită și apreciată, ideală pentru cei care își doresc confortul orașului îmbinat cu relaxarea specifică mediului rural. Proprietatea ...

306 EUR/m2 | 85 m2

Chisineu Cris, Arad

Casă din carămidă și anexă în curte, de vânzare în orașul Chișineu-Criș(1135 mp)
5

Casă din cărămidă cu teren generos Chișineu-Criș, zonă bună. Se oferă spre vânzare casă din cărămidă situată în orașul Chișineu-Criș, într-o zonă bună și liniștită, ideală pentru locuit. Proprietatea are o suprafață totală de 1135 mp (conform CF), oferind un spațiu generos pentru relaxare, grădinărit ...

383 EUR/m2 | 200 m2

Chisineu Cris, Arad

Casă de vânzare, disponibilă in 2 rate, la soseaua principală, în Socodor
4
8

Casă de vânzare cu 3 camere în zonă centrală, în comuna Socodor, foarte aproape de centrul comunei. Casă de vânzare, situată la șosea, ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri. Proprietatea beneficiază de o amplasare strategică, fiind în apropierea magazinelor, farmaciei, ...

315 EUR/m2 | 130 m2

Socodor, Arad

Vand casa Pecica
10

Vand casa Pecica

Vând casă în loc. Pecica, Str. 119, Nr. 8 - 4 camere (casa principala) - 2 anexe (cu cate 2 incaperi fiecare) - 35m front stradal - aprox. 1400 mp Preț 68.000 euro (negociabil) Contact:

680 EUR/m2 | 100 m2

Pecica, Arad

Casa la sol Sannicolau Mic de vanzare
9
1

Casa la sol Sannicolau Mic de vanzare

FEDA Imobiliare Arad va ofera spre vanzare o casa la sol in zona Sannicolau Mic, departe de agitatie orasului Arad. Aproape de centura Aradului, de unde aveti acces rapid la autostrada Timisoara - Nadlac sau localitatea Vladimirescu. Imobilul se afla pe un teren in suprafata de 905 mp cu un front stradal ...

595 EUR/m2 | 151 m2

Sanicolau%2bMic, Arad, Arad

Vând casă pt o familie
9

Vând casă pt o familie

Casa din cărămidă, canalizare, curent trifazic, gradina, 5 camere. Parțial mobilată.

333 EUR/m2 | 150 m2

Sebis, Arad

Casa+teren in curtici 2

Casa+teren in curtici

Proprietar!! Vand sau schimb cu apartament in Arad, casa batraneasca in curtici cu teren 1086 mp, pe teren sunt 2 imobile care necesită renovare sau demolare.Casele si terenul se afla intr o zona linistita. Pentru mai multe detalii la nr. de tel afisat sau la zero șapte doi trei opt sapte cinci unu ...

330 EUR/m2 | 100 m2

Curtici, Arad

Casă de vacanță la marginea satului Susag - Refugiu liniștit la țară și potențial de extindere
10
9

Casă cu teren generos și livadă, situată într-o zonă foarte liniștită, la marginea satului Susag, aparținând de comuna Craiva, aflat în apropierea graniței dintre județele Arad și Bihor. Proprietatea se află într-o poziție retrasă, aproape de deal și pășune, într-o zonă cu trafic foarte redus și multă ...

190 EUR/m2 | 104 m2

Susag, Arad

Casa de vânzare
10
3

Casa de vânzare

Se vinde casa cu 3 camere,bucătărie, baie,mai multe detalii la telefon. .

56 EUR/m2 | 1,080 m2

Macea, Arad

Vand casa de caramida
5

Vand casa de caramida

Vand casa de caramida 3 camere ,bucatarie si loc de baie .Casa nu are apa curenta ,in gradina este livada ,se vinde cu tot ce este in ea .Pret 50 000 euro negociabil detalii la nr de telefon .Aștept oferte !

490 EUR/m2 | 100 m2

Centru , Sicula, Arad

Casa de vanzare in Pancota
10
2

Casa de vanzare in Pancota

De vanzare casa renovata in Pancota, zona aproape de centru, foarte linistita, casa este compusa din 3 camere, o bucatarie, living, baie complet renovata, camara + anexe.Acoperis renovat complet.Suprafata totala 1550 mp, locuibil 140 mp. Casa este complet tencuita interior exterior, camerele sunt parchetate, ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Pancota, Arad

casa de vanzare
5
12

casa de vanzare

Casa de vanzare in satul Brusturi, com.Hălmagiu, jud.Arad zona de deal. Casa este compusa din 2 camere care necesita renovare,nu este locuibila, 2 anexe si teren in suprafata totala de 27263 mp(2.7 ha)conform CF.Casa dispune de apa si curent.Mai multe detalii la telefon. Pret 22000 negociabil.

1 EUR/m2 | 27,263 m2

Brusturi, Arad

Salvează căutarea