Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă zona Ștefan cel Mare
1
16

Vânzare casă zona Ștefan cel Mare

Vând imobil pe Strada Viesparilor, sector 2, în curte comuna, format din: - teren in folosinta 40,01 mp - constructie parter (demolabilă): cameră + marchiză + antreu = 24,8 mp, WC + bucătărie + magazie + pivnița = 17 mp Imobilul dispune de acces la utilitati, are cadastru si este intabulat. Pozitionarea ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Stefan%25252bcel%25252bMare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

767 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare centru
6
2

Casa de vanzare centru

Casa de vanzare pozitionata in centrul Bucurestiului la aproximativ 500 m de Calea Victoriei , situata in str. Luncani nr.2 , parter + etaj + terasa cu vedere panoramica , cu acces in curte , suprafata 220 mp, 8 camere , toate utilizatile, gaze, canalizare, Proprietatea beneficiaza si de curte de ...

2091 EUR/m2 | 220 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa la curte parter plus etaj în zona lizeanu 9

Casa la curte parter plus etaj în zona lizeanu

Vând casă la curte pe strada Despot Vodă, între Lizeanu și Eminescu, sector 2 București. Suprafața terenului este de 502 m2. Casa este de cărămidă și necesită renovări. Contact : Dnul Barbu

727 EUR/m2 | 502 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu 25

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu

Vând casa la curte de o suprafața de 502m2, strada Despot Vodă ( între Lizeanu și Eminescu) , zona foarte calma, cu copaci, casa necesita renovare , are apa curenta, canalizare, gaze, centrală termică.

697 EUR/m2 | 502 m2

Stefan%2bcel%2bMare, Sector 2, Bucuresti

Casa de vanzare zona 1 Mai
10

Casa de vanzare zona 1 Mai

Proprietar vand casa zona 1 Mai str.Gala Galaction.Casa compusa din 2 camere la parter ,baie ,hol.La etaj o camera neamenajata .Suprafata casei 49 m,suprafata teren in fata casei 48 m.Casa are posibilitate de mansardare,are o pivnita mare ,ferestre de termopan gresie faianta parchet curent sobe pe gaz,canalizare,apa ...

3673 EUR/m2 | 49 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Construcție 4 apartamente
10
20

Construcție 4 apartamente

De vânzare construcție 210 m" per etaj,împărțită în 4 apartamente ( 2 apartamente de 2 camere și 2 apartamente de 3 camere) toate cele 4 apartamente sunt racordate la utilități. Cele 4 apartamente sunt finalizate în proporție de 85%. Fatada casei nu este terminata ( doar o mica parte din spate este ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

Casă curte
10
3

Casă curte

Casă 2019 pretabilă pentru două familii, birouri. Suprafață locuibilă 140 mp. Parter bucătărie 16 mp,living 32mp, baie 9mp. Etaj 3 dormitoare din care două cu balcon. Baie 12mp. Pivniță la bucatărie 9mp. Curte 90mp. Terasă parter 32mp. Cadadastru,intabulare . Unic proprietar. Acoperiș Lindab.

2107 EUR/m2 | 140 m2

Sector 2, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
3

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2499 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Proprietate rară pe Lacul Grivița | Teren 1902 mp + Vilă 568 mp | Nord Bucuresti
10

Proprietate rară disponibilă în Nordul Bucureștiului, cu deschidere directă la Lacul Grivița. Situată într-una dintre cele mai discrete și valoroase zone rezidențiale din Sector 1 Damaroaia Bucureștii Noi această proprietate oferă un tip de poziționare care a devenit aproape imposibil de replicat ...

3725 EUR/m2 | 349 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Colentina,Spital Fundeni, str Smeurei,3 cam 80 mp, 100m teren,2 gr san,singur curte
5
8

Colentina, 3 camere,80 mp, 2 gr sanitare, 2 intrări, 100 mp teren, singur în curte, casa renovată integral în 2020-2023, centrală termică în garanție , Nu se acceptă credit , preț de ap la bloc . Preț negociabil .Se vinde mobilat și utilat

1313 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

CASA SINGUR CURTE, Colentina,100mp teren,3 cam,80mp, renovata 2024
9
13

Casă singur în curte, Zona Colentina, parc Motodrom, Carrefour Colentina la 5 min, teren 100 mp, 3 camere,80 mp, parțial mansardată, termopane, centrală nouă , totul renovat în 2024, termoizolata , curte liberă betonată , preț de ap Nu se acceptă credit ipotecar

1313 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Casa la curte str.Posada ,teren 280mp
3
17

Casa la curte str.Posada ,teren 280mp

Casa si teren la curte zona Antiaeriana,str.Posada. Terenul are o suprafata de 280mp iar casa aprox 100. Necesita renovare.

1340 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă de Lux, 2 loc. Parcare! Comunitate exclusivă | 35 min. până la Unirii! | DEZVOLTATOR
10
70

Așezat în liniștea periferiei zonei metropolitane a Bucurestiului, Green City oferă o experiență de trai extraordinara pe terenurile istorice ale fostului domeniu regal al Reginei Maria. Poziționat în apropierea răului Argeș și înconjurat de 120 hectare de pădure, comunitatea noastră promite un stil ...