Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Bucuresti Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila spatioasa
9
8

Vila spatioasa

Vila romantica cu farmec interbelic ndash; zona Palatului Parlamentului, Piata Unirii Intr-o oaza de liniste, pe o strada ferita de agitatia orasului, se afla aceasta vila cocheta, plina de personalitate si eleganta, ideala pentru sediu de firma, clinica, cabinet sau locuinta deosebita. Construita ...

1822 EUR/m2 | 219 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil sediu  resedinta
10
1

Vanzare imobil sediu resedinta

Imobil P+1+M suprafata utila 210 mp. direct proprietar S.C... ideal sediu after.. gradinita.. resedinta !

210 m2

Buc.Noi - Laminorului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Imobil cu Spatiu Comercial, ideal pentru sediu de firma, Str. Ritmului Nr 15
10
5

De vanzare imobil avand teren 272mp, Corp C1 regim de inaltime P+2+M suprafata totala de 221,40mp cu spatiu comercial incorporat pe parter in suprafata utila de 39,70mp si Corp C2 regim de inaltime P din anul 1960 suprafata totala 56,96mp din care 7,63mp pivnita. Centrala termica proprie, 1 aer conditionat. ...

2391 EUR/m2 | 230 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare Fundeni 4 camere
9
18

Casă de vânzare Fundeni 4 camere

Vând casă zona Fundeni, București Sector 2. 136 mp utili (construcție) Teren 300 mp cu grădină 4 dormitoare + salon 2 băi + 2 bucătării Pivniță + magazii Mobilată și utilată complet (gresie, faianță, parchet) Centrală termică pe gaze + sobe de teracotă Izolație termică An construcție 1976, stare bună Preț: ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Casa individuala P+1+pod*218 mp*Teren 600 mp*Pe colt*Andronache-Ropotului
15

Avem placerea sa va prezentam o casa P+1+pod, situata pe strada Ropotului nr.24, la intersectia cu strada Tesatoarelor, in cartierul Andronache/ Colentina. Proprietatea beenficaza si de un teren de aprox. 600 mp, din care liber este 460 mp. Imobilul este amplasat pe colt, la intersectia strazilor Tesatoarelor ...

1830 EUR/m2 | 218 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vând casa în Padureni
8
22

Vând casa în Padureni

Vând casa în com. Pădureni, la 30 km de București cu un teren de 3300 mp. Casa are apă curenta, fosa ecologica, baie, bucătărie, și 4 camere, locuibil. Are doua centrale, una pe lemne și una pe gaze amândouă funcționale. Pe terenul considerat gradina are un solar, o vie cu cel puțin 400 butuci, și o ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

PROPRIETAR   Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023
10
1

PROPRIETAR Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023

Descriere:Vând casă individuală pe strada Constantin Godeanu, zonă liniștită, lângă Colosseum Mall. Construcție solidă (cca. 2000), BCA și cărămidă, gata de mutat. DATE CONSTRUCȚIE:Teren: 277 mp (curte pavată). Suprafață construită: 85 mp amprentă la sol. Suprafață utilă: 110 mp (Parter + Mansardă). Izolație: ...

2273 EUR/m2 | 110 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Casă la curte de vânzare
5
8

Casă la curte de vânzare

Vând casă la curte, construcție din anul 2000, parter și etaj. Parterul este compus din 2 camere, hol, bucătărie mare, baie de serviciu pivniță. Mansarda este compusă din două camere, hol, baie, terasă, construcție din lemn cu izolație și îmbrăcate în lambriu de lemn. Curtea este pavată cu gresie. Zonă ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand casă la curte
2
2

Vand casă la curte

Vand casa la curte in stare f bună. Zona Hala Traian. Apart are 64m curte 84. Balcon, beci, posibilități masardare. Termopane, parchet de bună calitate, uși din lemn masiv, centrală etc. Are cadastru intabulare. Perfectă pt birouri, coafor dar si pt a fii locuită! Detalii la telefon!

2344 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa Individuala Parcul Carol | Renovata | Centrala | Curte |
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată la doar 100 m de intrarea în Parcul Carol, într-o zonă exclusivă de case, liniștită și ferită de zgomotul traficului urban dar si bine conectata la mijloacele de transport in comun. Imobilul este dispus S+P+1+M și are o ...

3016 EUR/m2 | 176 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare centru
6
2

Casa de vanzare centru

Casa de vanzare pozitionata in centrul Bucurestiului la aproximativ 500 m de Calea Victoriei , situata in str. Luncani nr.2 , parter + etaj + terasa cu vedere panoramica , cu acces in curte , suprafata 220 mp, 8 camere , toate utilizatile, gaze, canalizare, Proprietatea beneficiaza si de curte de ...

2091 EUR/m2 | 220 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu 25

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu

Vând casa la curte de o suprafața de 502m2, strada Despot Vodă ( între Lizeanu și Eminescu) , zona foarte calma, cu copaci, casa necesita renovare , are apa curenta, canalizare, gaze, centrală termică.

697 EUR/m2 | 502 m2

Stefan%2bcel%2bMare, Sector 2, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
3

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2499 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Proprietate rară pe Lacul Grivița | Teren 1902 mp + Vilă 568 mp | Nord Bucuresti
10

Proprietate rară disponibilă în Nordul Bucureștiului, cu deschidere directă la Lacul Grivița. Situată într-una dintre cele mai discrete și valoroase zone rezidențiale din Sector 1 Damaroaia Bucureștii Noi această proprietate oferă un tip de poziționare care a devenit aproape imposibil de replicat ...

3725 EUR/m2 | 349 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Vila Individuala - 5 camere , 3 bai , comision zero
3
1

Vila Individuala - 5 camere , 3 bai , comision zero

Vila individuală cu 5 camere, dressing și 3 băi este o alegere excelentă pentru cei care caută confort și spațiu . Vila dispune de o arhitectură modernă, cu linii elegante și finisaje de calitate. Grădina bine întreținută cu pomi fructiferi , trandafiri etc .. înconjoară proprietatea, oferind un spațiu ...

2067 EUR/m2 | 164 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă cu teren în Giulești-Sârbi, Sector 6   270 mp utili, curte, garaj
10
1

Casă cu teren în Giulești-Sârbi, Sector 6 270 mp utili, curte, garaj

Se vinde o parte mare dintr-o casă vilă veche situată în București, Sector 6, zona Giulești-Sârbi, Calea Giulești nr. 631. Film de prezentare disponibil pe YouTube. Căutați exact: Casă de vânzare Giulești-Sârbi, Calea Giulești 631, Sector 6 Pentru link direct: WhatsApp Proprietatea este potrivită ...

922 EUR/m2 | 270 m2

Giulesti-Sarbi, Sector 2, Bucuresti

Propietate  cu 3 constructii in zona Fundeni