Promovat
Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar
8
2

Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar

Persoana fizica - direct proprietar Construita cu simt de raspundere si seriozitate. La parter: - living cu bucătărie open space care se poate închide. - baie - birou - camera tehnica - beci La etaj: - 3 dormitoare și doua bai. Construcție solidă pe structură de beton + zidărie BCA Toate ...

1361 EUR/m2 | 147 m2

Eforie Nord, Constanta

Promovat
 Casă de vânzare în Cumpăna   finisată la cheie!
4
6

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie!

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie! Vă propunem spre vânzare o casă modernă situată în Cumpăna, într-o zonă foarte bună, vis-a-vis de campusul școlar și aproape de stația de transport în comun. Compartimentare: 3 camere Living spațios Bucătărie 2 băi Terasă Utilități: Casa ...

1533 EUR/m2 | 120 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Casa vanzare la pret de apratament
4
5

Casa vanzare la pret de apratament

Vand casa compusa din 3 camere , 3 bai si o bucatarie si o cabana cu baie proprie cu terne de 200 mp in Costinesti langa parcul de distractii la 10 minute de mers pe jos pana la plaja si 5 minute pana in centru.

200 m2

Schitu, Constanta

Promovat
Vila 5 apartamente si spatiu conercial
10
2

Vila 5 apartamente si spatiu conercial

Vila este compusă din 5 apartamente, 2 dintre ele sunt complet mobilate și utilate, fiecare cu centrala proprie, încălzire în pardoseală, aere condiționate, mobilă,perfect funcționale, iar celele 3 sunt la roșu. Spațiul comercial are 60 metri 2 băi,cu intrare separată,la strada. Demisol 70 metri. Curte ...

661 EUR/m2 | 333 m2

Eforie Sud, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 Camere - 2 Bai - Bucatarie - Caramida    Centru Tomis 2 - eMag Victoria 142M - 155.000euro
10
4

Casa 3 Camere - 2 Bai - Bucatarie - Caramida Centru Tomis 2 - eMag Victoria 142M - 155.000euro

Proprietar vand: Nu colaborez cu agenții imobiliare. Casa: 2 Dormitoare, 1 Sufragerie open space cu Bucataria, Baie mare + Baie mica in exterior, hol din care se intra separat in dormitoare, baie si living, Beci foarte incapator, Gaze - centrala schimbata acum 9luni ( Suprafață totală casa de 83m, ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Tomis%2525252bII, Constanta, Constanta

vând teren cu casă din chirpici și cărămidă
7
29

vând teren cu casă din chirpici și cărămidă

Teren 150 metri pătrați pe care sunt construite 2 corpuri de casă. Unul are 3 camere și o mică bucătărie, celălalt corpuri are 2 camere. Am sesizat că sunt agenții imobiliare care au preluat anunțul. Pentru informații și preț corect și real, sunați doar la nr de telefon din aplicația PUBLI 24.

685 EUR/m2 | 73 m2

Medeea, Constanta, Constanta

Casa de vanzare in M.Viteazu jud.Constanta sau schimb cu apartament.
10
6

O oază de liniste si confort.De vacanta sau rezidențială. Casa este din BCA, în suprafață de 148 mp ,cu 870 suprafață terenului.Casa este formată din.3 camere,baie spațioasă,holuri si 2 bucătării.Casa este relativ nouă din bca cu acoperiș de tablă .Încălzirea se face cu centrală pe lemn și cocs. Toate ...

811 EUR/m2 | 148 m2

Mihai Viteazu, Constanta

CASA EFORIE 99.900 Eur NEGOCIABIL, Necesita renovare 81

CASA EFORIE 99.900 Eur NEGOCIABIL, Necesita renovare

Vand casa in Eforie Sud, imobil 4 camere+dependinte+garaj, teren 460 metri patrati. Casa este din caramida, si se afla in centrul orasului, intr-o pozitie excelenta, la 7-8 minute de mers pe jos de mare si de ghiol. Pret 99.900 Eur Negociabil; Numar camere: 4, numar bai: 2, suprafata utila: 130, suprafata ...

768 EUR/m2 | 130 m2

Eforie Sud, Constanta

Constanta - Ultracentral     Casa de vanzare direct de la proprietar  !
10
17

Constanta - Ultracentral Casa de vanzare direct de la proprietar !

Vand casa in Constanta, Ultracentral, str. Dimitrie Bolintineanu nr 34 A, an 2009 -2010, parter + mansarda, 200 mp, bca, izolata cu polistiren 10 cm, tencuiala decorativa silicata la exterior, pervaze exterioare din granit, ferestre termopan 6 camere, rulouri exterioare din aluminium, 2 sisteme aer conditionat ...

1475 EUR/m2 | 200 m2

Central, Constanta, Constanta

vila Mangalia , 800 m de plaja
9
3

vila Mangalia , 800 m de plaja

Mangalia . De vânzare vila parter + etaj 1 , 300 mp locuibili , 8 camere , 8 bai , garaj 20 mp , beci 20 mp , teren 460 mp în total , bucătărie de vara 24 mp , terasa 50 mp , + anexe și masarda parțial amenajata de 100 mp . Deschiderea la șosea asfaltata este 23 m. Aceasta vila beneficiază de ...

967 EUR/m2 | 300 m2

Mangalia, Constanta

Casă de vânzare
4
15

Casă de vânzare

Casa 3 camere cu anexa de bucătărie și dormitor,3 magazii și cotețe pentru animale

36 EUR/m2 | 800 m2

Nuntasi, Constanta

Vand casă nefinisată in localitatea Poiana, jud. Constanța
10
34

Vand casă nefinisată in localitatea Poiana, jud. Constanța

Dacă te-ai săturat să cauți o casă și nu ți-a plăcut nimic, această proprietate cu siguranță îți va plăcea. Tot ce trebuie să faci, este să o personalizezi cum îți place. Proprietar, vand casa nefinisată P+M, situată intr-o zona liniştită la 15 km distanta de Constanta şi 4 km de Ovidiu. Localitate Poiana ...

497 EUR/m2 | 155 m2

Poiana, Constanta

Casa P + M, mobilata, utilata, suprafata desfasurata 163 mp + teren 558 mp Cumpana, Jud. Constanta
10
3

Persoana fizica, unic proprietar, vand casa P + M, locuita, mobilata, utilata, suprafata desfasurata 163 mp + teren 558 mp in Cumpana, Jud. Constanta. An edificare - 2006; Amplasata in satul vechi, intr-o zona linistita, cu vecini oameni normali, fara cai, oi si porci; Acces rapid catre Constanța (5km) ...

1221 EUR/m2 | 163 m2

Cumpana, Constanta

vând casă batraneasca
1
3

vând casă batraneasca

1000mp,3 camere,contract la apa si curent,acte în regulă cu: cadastru,intabulare si energetic .40 mii euro,negociabil

35 EUR/m2 | 1,000 m2

Harsova, Constanta

Inel 1 Casa 4 camere- baie- bucatarie- beci-centrala pe gaz-169000 euro! Gata de mutat!
10
1

Casa constructie mixta,renovata integral cu simt de raspundere.Suprafata teren -150mp,deschidere 10ml.Suprafata construita 90 mp.Se vinde asa cum este in fotografii.

2414 EUR/m2 | 70 m2

Inel%252bI, Constanta, Constanta

Casa de vanzare Valu lui Train
10
9

Casa de vanzare Valu lui Train

Casă de vânzare în Valu lui Traian construcție modernă, 140 mp utili Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă și bine construită, situată într-o zonă liniștită din Valu lui Traian. Detalii proprietate Suprafață utilă: 140 mp Teren: 250 mp Izolație exterioară: polistiren EPS 80, grosime 15 cm Etaj ...

889 EUR/m2 | 135 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa din Caramida - 142 mp Utili + Magazie + Teren - 890 mp - Comuna Nicolae Balcescu
10
32

Casa Deosebita din Caramida 30 km NV de Constanta Comuna Nicolae Balcescu Pret : Varianta A - 107.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Teren - 890 mp sau Varianta B - 127.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Livada + Teren - 1.210 mp sau Varianta C - 157.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Livada ...

754 EUR/m2 | 142 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

De vânzare Casa bătrânească viile noi
7
25

De vânzare Casa bătrânească viile noi

Se vinde casa bătrânească renovabila din chirpic zona viile noi Suprafața teren : 207m Suprafața construită 100m Deschidere stradala9,26m An de construcție 1972 5 camere 2 holuri 1 baie Casa este cadastrata itabulata

338 EUR/m2 | 207 m2

Constanta, Constanta

Oportunitate excelentă de investiție Casă + teren generos în Mangalia
10
21

Se oferă spre vânzare casă bătrânească, construită în anul 1960, situată pe un teren în proprietate de 800 mp, ideal pentru dezvoltare imobiliară sau locuință personală. Locatie premium: Imobilul se află pe Str. Țepeș Vodă nr. 29, Mangalia, într-o zonă liniștită și apreciată, foarte aproape de centru. ...

896 EUR/m2 | 134 m2

Central, Mangalia, Constanta

Casă de vânzare în localitatea Plopeni 8

Casă de vânzare în localitatea Plopeni

Casa de vânzare bătrânească nelocuibilă din piatră, anexe coteț 2500mp apă,lumină mai multe detalii la telefon

30 EUR/m2 | 500 m2

Plopeni, Constanta

Vila stil mediteranean Eforie Nord, prosumer
10
8

Vila stil mediteranean Eforie Nord, prosumer

Proprietar vinde vila parter in stil mediteranean, construita 2022, suprafata 100 mp si teren 343 mp, mobilata si utlilata, cu gradina, bucatarie de vara si parcare ampla in interiorul proprietatii. Proprietatea este situata intr-o zona linistita, la circa 15 minute mers pe jos de plaja, si are in apropiere ...

2050 EUR/m2 | 100 m2

Eforie Nord, Constanta

Vila stil mediteranean Eforie Nord, prosumer
10
24

Vila stil mediteranean Eforie Nord, prosumer

2050 EUR/m2 | 100 m2

Eforie Nord, Constanta

casa Lumina investitie
5
4

casa Lumina investitie

casa Lumina investitie , suprafață de 273,5mp, suprafață construită de 94,40mp,casa compusa din 3camere baie bucătărie plus terasa(balcon)cu centrala pe lemne,casa locuibila dar necesita investiții (sufragerie este in stadiu la roșu iar casa necesita fațada(placare cu polistiren)casa are toate actele ...